#

IME SERVERA

IGRACI

IP

STATUS

Balkan Elite | https://dsc.gg/BElite 58 / 200 51.178.185.231 Online

Autor Tema: [BE ZALBA] Mamba  (Posjeta: 295 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Eren

  • Hero Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    662
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Serbia
  • IG: Sukuna
u: Ožujak 28, 2024, 14:52:48
Onda lepo sacuvaj te snimke i pusti @Tibor -u privatno, neka i @Osman66  bude tu sa njim, i samo njih dvoje ce cuti i videti, ako ni to neces, ban za WH.
po salji meni snimak teritorija za koje si snimao ali nema zvuka takodjer ako cemo tako!!
Da nadovezem necu poslat nikakvom Tiboru niti Osman u zvuk discorda nego cu ga poslat vlasniku servera Paulu, on smije jedini cut ako zeli, imam govornu manu i ne zelim da vredas preko toga sto ces cut, lp zavrsena prica

Eto nece da da dokaze ni @Tibor -u sta reci vise, paul se bas razume
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija



Viper

  • Vip
  • Status:
    Offline
    Postova:
    1056
    Spol:
    Muški
  • Kilo gore,Kilo dolje
  • IG: Mamba
u: Ožujak 28, 2024, 14:55:01
Onda lepo sacuvaj te snimke i pusti @Tibor -u privatno, neka i @Osman66  bude tu sa njim, i samo njih dvoje ce cuti i videti, ako ni to neces, ban za WH.
po salji meni snimak teritorija za koje si snimao ali nema zvuka takodjer ako cemo tako!!
Da nadovezem necu poslat nikakvom Tiboru niti Osman u zvuk discorda nego cu ga poslat vlasniku servera Paulu, on smije jedini cut ako zeli, imam govornu manu i ne zelim da vredas preko toga sto ces cut, lp zavrsena prica

Eto nece da da dokaze ni @Tibor -u sta reci vise, paul se bas razume
Razume rijec govorna mana a jako lijepo znam da ce ti ovi dat snimak i da ces me vredat za to necu se vise svadjam
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
BE Lider,GameMaster,Admin,VIP,Promoter,clan svih zivih organizacija


Pepper_Makaveli

u: Ožujak 28, 2024, 15:00:49
Odbiti zalbu,mamba nema nikakve veze sa ovim decko poslao snimak,a na staffu je da proverava pozz iz tunisa.
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Tibor

  • Hero Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    511
    Spol:
    Muški
  • IG: Tibor
u: Ožujak 28, 2024, 21:29:18
@Viper ako možeš bilo bi poželjno da nekome od nas proslijediš snimak bio to ili ja, @Osman_Scaletta. ili @PaulC jer preko toga mogu zaključiti šta se tačno desilo, ili u dodatnom bićeš kažnjen ti,ugl javi se nekome od nas i da riješimo ovo
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
———B0RT1————