#

IME SERVERA

IGRACI

IP

STATUS

Balkan Elite Stateplay | MiniUpdate v7.0.11 15 / 200 51.178.185.231 Online

Autor Tema: [ BE ] Konkurs za Lidere [ ZATVORENO ]  (Posjeta: 18241 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

DoN CAsTELO

u: Ožujak 12, 2024, 19:34:02
Vaš InGame nick (Ime_Prezime): Don_cASTELO
Koje ste godište: 07
Koliko dugo igrate na Balkan Elite: 1,5g
Slika statsa (Ne starija više od 24h): https://imgur.com/a/ppa9U7O
Koliko imate odigranih sati na našem severu: 348
Link vašeg FB profila: https://www.facebook.com/profile.php?id=61553690708377
Da li ste ikada bili Lider na našem severu: da
Koliko dnevno možete biti atkivni na serveru: 2-4
Vase poznavanje RP pravila (1-10): 10
Za koju organizaciju konkurisete: GSF
Da li posjedujete discord:da
Ako ste stari igrac, navedite svaki vas nick: //
Da li cete postovati svakog clana vase organizacije ukoliko postanete lider: Naravno
Opisite ukratko vas plan za vodjenje organizacije: savaki dan bi robali isali bi na ter
Zašto želite postati Lider: jer imam iskustva kao lider i zelio bi se ponovo okusati kalo lider
Biografija vaseg IC lika (Minimalno 30 rijeci): Don Castelo je rodjan u LS bolnici  roditelji su mu iz gangtona pripadnici bander GSF jedne veceri pripadnici suprnicek bande su provalili u njagovu kuci i ubili mu roditelje od tog dana don je posato caln bande GSF i zelio je se osvetiti za svoje roditelje godinam ma je napredovao u bandi jedan od vodja je preminuo i Don je vidio priliku da posatane jedan od vodja i osveti svoje  roditelje.
Da li prihvatate uslove lider ugovora [DA/NE]: Da\
Prihvaceno
« Zadnja izmjena: Ožujak 13, 2024, 20:06:03 od #JUKA »
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
EX Leader BALLAS
EX Leader LCN
EX TEC R5
EX BE R5
EX GM 1



Cenistrelac

u: Ožujak 13, 2024, 21:05:42
Vaš InGame nick (Ime_Prezime): Crnistrelac_Naneli
Koje ste godište: 07
Koliko dugo igrate na Balkan Elite: 4.5god
Slika statsa (Ne starija više od 24h): https://imgur.com/ep8HP9h
Koliko imate odigranih sati na našem severu: 304 na ovaj ac
Link vašeg FB profila: ne radi link javicu ti se preko centa
Da li ste ikada bili Lider na našem severu: da
Koliko dnevno možete biti atkivni na serveru: 7,8h
Vase poznavanje RP pravila (1-10): 10
Za koju organizaciju konkurisete: ballas
Da li posjedujete discord: da
Ako ste stari igrac, navedite svaki vas nick: Tripkozvani_Krtica
Da li cete postovati svakog clana vase organizacije ukoliko postanete lider: da
Opisite ukratko vas plan za vodjenje organizacije: da se druzimo da uzimamo ter i rob
Zašto želite postati Lider: pozvao me je drug
Biografija vaseg IC lika (Minimalno 30 rijeci): Kad sam bio mali gledao sam kobane i kao takve mi se njuske nisu dopale i eto
Da li prihvatate uslove lider ugovora [DA/NE]: DA
Prihvaceno
« Zadnja izmjena: Ožujak 13, 2024, 21:10:06 od #JUKA »
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


#JUKA

  • Moderator
  • Status:
    Offline
    Postova:
    867
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Brčko
  • IG: Juka
u: Ožujak 26, 2024, 19:24:03
Otvoren konkurs za: Ballas
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija



Todor_Yakuza

u: Ožujak 26, 2024, 19:32:06
Vaš InGame nick (Ime_Prezime): ODGOVOR:Todor_Yakuza
Koje ste godište: ODGOVOR:2009
Koliko dugo igrate na Balkan Elite: ODGOVOR:9 meseca
Slika statsa (Ne starija više od 24h): ODGOVOR:https://ibb.co/ft51sHM
Koliko imate odigranih sati na našem severu: ODGOVOR:316
Link vašeg FB profila: ODGOVOR:Todor marjanovic
Da li ste ikada bili Lider na našem severu: ODGOVOR:DA
Koliko dnevno možete biti atkivni na serveru: ODGOVOR:radni dan 5h vikend 10h
Vase poznavanje RP pravila (1-10): ODGOVOR:10
Za koju organizaciju konkurisete: ODGOVOR:ballas
Da li posjedujete discord: ODGOVOR:DA
Ako ste stari igrac, navedite svaki vas nick: ODGOVOR:Nemam
Da li cete postovati svakog clana vase organizacije ukoliko postanete lider: ODGOVOR:naravno
Opisite ukratko vas plan za vodjenje organizacije: ODGOVOR:jake teritorije i robovi obecavam
Zašto želite postati Lider: ODGOVOR:zelim da zauzmemo mapu i da budemo najjaci
Biografija vaseg IC lika (Minimalno 30 rijeci): ODGOVOR:Todor je rodjen u bolnici u los santosu roditelji su iz gantona kao mali sam se ugledao na mog caleta kriminalca tako sam i ja bio kad sam odrasto bio sam jednom sef bande LCN i bili smo jaki i sada hocu postati sef bande ballas!!
Da li prihvatate uslove lider ugovora [DA/NE]: ODGOVOR:DA
Prihvaceno
« Zadnja izmjena: Ožujak 28, 2024, 20:17:17 od #JUKA »
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
1
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Članovi su reagirali s Haha:
Radonjic,
Nema reakcija


Filip_Max

u: Ožujak 26, 2024, 20:33:21
Vaš InGame nick (Ime_Prezime): Filip Gtd
Koje ste godište: 07
Koliko dugo igrate na Balkan Elite: 2,3god
Slika statsa (Ne starija više od 24h):  https://ibb.co/gWFm3WJ
Koliko imate odigranih sati na našem severu:  na ovom 14 a  na drugom preko 1k


Link vašeg FB profila:  Filip Max
Da li ste ikada bili Lider na našem severu: da
Koliko dnevno možete biti atkivni na serveru: 7,8h
Vase poznavanje RP pravila (1-10): 10
Za koju organizaciju konkurisete: ballas
Da li posjedujete discord: da
Ako ste stari igrac, navedite svaki vas nick: Filip Gti , Vicenzo Rodriguez
Da li cete postovati svakog clana vase organizacije ukoliko postanete lider: da
Opisite ukratko vas plan za vodjenje organizacije: da se druzimo da uzimamo ter i rob
Zašto želite postati Lider: pa  da uzmemo drug Dusan i ja i da vodimo  i da uzimamo zone i robove i da se druzimo
Biografija vaseg IC lika (Minimalno 30 rijeci): Jos kao sam bio kriminalac pljackao sam ali sada zelim vise od toga
Da li prihvatate uslove lider ugovora [DA/NE]: DA
Prihvaceno
« Zadnja izmjena: Ožujak 28, 2024, 20:17:23 od #JUKA »
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Dusan_Max

u: Ožujak 26, 2024, 20:35:08
aš InGame nick (Ime_Prezime): ODGOVOR: Dusan_Gti
Koje ste godište: ODGOVOR:2007
Koliko dugo igrate na Balkan Elite: ODGOVOR:2,3god
Slika statsa (Ne starija više od 24h): ODGOVOR: https://ibb.co/bv2BbKW



Koliko imate odigranih sati na našem severu: ODGOVOR:385
Link vašeg FB profila: ODGOVOR:  https://www.facebook.com/profile.php?id=100088521565861
Da li ste ikada bili Lider na našem severu: ODGOVOR:DA
Koliko dnevno možete biti atkivni na serveru: ODGOVOR:radni dan 6-7h vikend ceo dan
Vase poznavanje RP pravila (1-10): ODGOVOR:10
Za koju organizaciju konkurisete: ODGOVOR:ballas
Da li posjedujete discord: ODGOVOR:DA
Ako ste stari igrac, navedite svaki vas nick: ODGOVOR: Dusan_Max                                                                                                                                                                                           
   Da li cete postovati svakog clana vase organizacije ukoliko postanete lider: ODGOVOR:naravno
Opisite ukratko vas plan za vodjenje organizacije: ODGOVOR:j ter i robovi
Zašto želite postati Lider: ODGOVOR: Da bih Filip i ja uzeli i bili aktivna org ter svaki dan isto i robovi
Biografija vaseg IC lika (Minimalno 30 rijeci): ODGOVOR:  Dolazim iz jednog sela pored Los Santosa kao mali sam voleo da pljackam,a moj otac je bio vodja Ballasa pa kada sam video da je otvoren konkurs morao sam se prijaviti da probam vratiti porodicni posao

Da li prihvatate uslove lider ugovora [DA/NE]: ODGOVOR:DA
Prihvaceno
« Zadnja izmjena: Ožujak 28, 2024, 20:17:27 od #JUKA »
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


#JUKA

  • Moderator
  • Status:
    Offline
    Postova:
    867
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Brčko
  • IG: Juka
u: Ožujak 30, 2024, 06:41:51
Otvoren konkurs za: Ballas
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija



Querzy

  • Jr. Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    50
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Desno pa Lijevo
  • Desno Lijevo CikCak Ratatatata
  • IG: Querzy
u: Ožujak 31, 2024, 16:38:46
Vaš InGame nick (Ime_Prezime): ODGOVOR: Querzy
Koje ste godište: ODGOVOR: 05
Koliko dugo igrate na Balkan Elite: ODGOVOR: 2 mjeseca
Slika statsa (Ne starija više od 24h): ODGOVOR: https://imgur.com/AXgDIZE
Koliko imate odigranih sati na našem severu: ODGOVOR: 176h
Link vašeg FB profila: ODGOVOR: https://www.facebook.com/profile.php?id=61557238616446&mibextid=ZbWKwL
Da li ste ikada bili Lider na našem severu: ODGOVOR: Da
Koliko dnevno možete biti atkivni na serveru: ODGOVOR: 6-7h
Vase poznavanje RP pravila (1-10): ODGOVOR: 10
Za koju organizaciju konkurisete: ODGOVOR: Ballas
Da li posjedujete discord: ODGOVOR:DA
Ako ste stari igrac, navedite svaki vas nick: ODGOVOR: Edward_Diaz
Da li cete postovati svakog clana vase organizacije ukoliko postanete lider: ODGOVOR: Da
Opisite ukratko vas plan za vodjenje organizacije: ODGOVOR: teritorije robovi nabavljanje clanova i da zauzmem teritorije
Zašto želite postati Lider: ODGOVOR: Iskusan sam u tome i zelim da zauzmem cijelu mapu
Biografija vaseg IC lika (Minimalno 30 rijeci): ODGOVOR: Moje ime je Querzy rodjen sam u Los Santos bolnici 1987 godine,jedinac sam majke Amre Santinsky i oca Karica.Mojem ocu i majki zelja je bila da jednoga dana budem uspjesan u zivotu posto sam im i jedini jedinac.Ali od malena zivot je krenuo naopako odrastao sam u veoma "opasnoj" okolini to je [CENZURA] Amru i oca Karica mnogo uzrujalo u samom startu moga dijetinstva.Majka i otac bili su u to vrijeme veoma siromasni,majka je radila kao farmerica a otac je imao daleki put do posla radio je kao vrtlar u San Fierru.Place oca i majke nisu nam bile dovoljne za placanje podstanarstva kod tadasnjeg vlasnika jedne kuce Henrya Hollidaya.Došla je tada i 1974 godina kada se u Los Santos doselio John Holliday brat od tadasnjeg vlasnika kuce Henrya Hollidaya koji je bio vrlo utjecajan i mocan financijski covijek.Tada sam imao samo deset godina za vrijeme dolaska Johna,druzio sam se sa svakakvim barabama po ulicama Gantona do susjednog kraja Jeffersona.Jednom prilikom ja tada kao mladic upoznajem osobu imena Dexter Cavanni koja mi pruza priliku za laku lovu,nisam ni slutio gdje to vodi.Jednog kisnog dana otac Karic odlazi da kosi za San Fierro a majka Amra se upucuje na kraj Los Santosa na farmu,šetam se sam ulicama Gantona i cujem zvuk trube vozila u vozilu se nalazio Dexter polako mi objašnjava sto je tocno mislio kada je spomenu laku lovu,nakon nekog vremena iz dzepa vadi mali paketic marihuane te mi nudi priliku da je preprodajem po tadasnjem kraju Gantonu i susjednim kvartovima.
Ja mlad imam samo deset godina u to vrijeme prihvacam olako tu ponudi ni ne slutim prihvacajuci gdje ceme odnijeti sudbina.I tako dan za danom ja i moj tadasnji uzor Dexter se nalazimo radi primopredaje novca i marihuane te je polako posao cvao ja sam imao koji dollar u dzepu od procenta sto mi je Dexter davao.Tako sam jednom prilikom platio vlasniku Henryu rezije i podstarnastvo za cijelu godinu unaprijed sto je majci Amri i ocu Karicu bilo veoma sumnjivo te polako pocinju da me prate.Dolazimo u 1980 godinu Los Santos se polako preureduje ja sam mlad u usponu imam vec nekoliko tisuca dollara u dzepu sa svojih cetrnaest godina kupujem prvo vozilo marke Club te kruziram krajevima gdje sam cesto boravio s svojim novopecenim prijateljem Dexterom koji mi je to omogucio,i kao u nocnoj mori sjecam se kao dan danas iza naz se nalazi vozilo marke Sultan koje nas je pratilo vec neko vrijeme te na mostu k Jeffersonu postavlja rotacionalno svijetlo na krov automobila i na megafon govori da stanemo te ugasimo vozilo.Ja sav preplasen bez vozacke dozvole s samo cetrnaest godina stajem sastrane A tadasnji prijatelj Dexter se pravi da me ne poznaje te mi daje sve sto je imao  u svojim dzepovima.Polako napustam vozilo inspektori nam prilaze predstavljaju se te pitaju vozacku dozvolu sluteci vec da nemam posto izgledam tako mlado tu vec nastaju problemi zatim me pretresaju i pronalaze vecu kolicinu marihuane koju mi je Dexter "uvalio" dok su nas zaustavljali.
Tada prvi put bivam uhapšen i odveden u okruzni zatvor Los Santos,zamolio sam policajce inspektore da obavijste mi [CENZURA] i oca o ovom.Nakon nekog vremena majka Amra i otac Karic dolaze ispred Los Santos policijske stanice po mene vidno ljuti i uzrujani s njima se nalazio i brat od Henrya John koji mi je rekao sjecam se kao i dan danas Felixe "tvojoj majki i ocu je veoma teska financijska situacija u zivotu te jedva krpaju kraj sa krajem molim te nemoj da se ovo vise ponavlja pogledaj me u oci i obecaj mi a ja cu tebi i tvojoj obitelji pomoci koliko mogu"Ja sav preplasen polako mi pada suza niz lice osramotih [CENZURA] i oca obecavam gospodinu Johnu da se ovo vise nikada nece ponoviti te da cu se totalno promijeniti.Polako me John zaposljava na farmu s majkom na kratko vrijeme.2002godine John Holliday se kandidirao na izborima za gradonacelnika Los Santosa te je usjesno zavrsio na prvom mjestu s vecinom glasova te postao gradonacelnik Los Santosa,te istog dana zaposljava moju [CENZURA] i oca da rade u vladi kao drzavni sluzbenici te im omogucuje normalnu placu i vise im ne naplacuje podstanarstvo.Ja u to vrijeme i dalje ne zaposlen kako je majka se prebacila s farme u vladu,neznan sto da radim krpam kraj sa krajem dosta vremena sam provodio doma gledajuci TV i lezao na krevetu.2004 godine nedugo nakon sto sam postao punoljetni gradjanin Los Santosa nacelnik policijske uprave Los Santos postaje gospodin Craig Wayne koji objavljuje javno natjecaj za primanje u ministarstvo unutrasnjih poslova,ja vidno zeljan rada te zelje da budem dio njih ali svijestan svoje proslosti i problema s dilanjem znam da ce to biti gotovo nemoguca misija.Ali dosjetih se da pitam oca Karica i [CENZURA] Amru tada je postala premijerka da zamoli Johna ako bi se ikako moglo zazmiriti u moj dosije te da postanem i izadjem na obuku za postatit policajac.Majka mi sutradan govori da je John razgovarao sa Craigom te da ce zazmiriti na dosije ali da cu morati proci rigoroznu obuku za postati policajac.Polako dolazim 2004 pred Ministarstvo na obuku ali ne tu nije kraj odustao sam nakon toga svega onda sam htjeo postati Sef opasne bande Growe Street Family

Da li prihvatate uslove lider ugovora [DA/NE]: ODGOVOR:DA
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
2
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Članovi su reagirali s Haha:
fenomen,Flash.,
Nema reakcija
Bolje umrijeti kao lav nego zivjeti kao macka


Querzy

  • Jr. Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    50
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Desno pa Lijevo
  • Desno Lijevo CikCak Ratatatata
  • IG: Querzy
u: Ožujak 31, 2024, 16:43:29
Vaš InGame nick (Ime_Prezime): ODGOVOR: Querzy
Koje ste godište: ODGOVOR: 05
Koliko dugo igrate na Balkan Elite: ODGOVOR: 2 mjeseca
Slika statsa (Ne starija više od 24h): ODGOVOR: https://imgur.com/AXgDIZE
Koliko imate odigranih sati na našem severu: ODGOVOR: 176h
Link vašeg FB profila: ODGOVOR: https://www.facebook.com/profile.php?id=61557238616446&mibextid=ZbWKwL
Da li ste ikada bili Lider na našem severu: ODGOVOR: Da
Koliko dnevno možete biti atkivni na serveru: ODGOVOR: 6-7h
Vase poznavanje RP pravila (1-10): ODGOVOR: 10
Za koju organizaciju konkurisete: ODGOVOR: Ballas
Da li posjedujete discord: ODGOVOR:DA
Ako ste stari igrac, navedite svaki vas nick: ODGOVOR: Edward_Diaz
Da li cete postovati svakog clana vase organizacije ukoliko postanete lider: ODGOVOR: Da
Opisite ukratko vas plan za vodjenje organizacije: ODGOVOR: teritorije robovi nabavljanje clanova i da zauzmem teritorije
Zašto želite postati Lider: ODGOVOR: Iskusan sam u tome i zelim da zauzmem cijelu mapu
Biografija vaseg IC lika (Minimalno 30 rijeci): ODGOVOR: Moje ime je Querzy rodjen sam u Los Santos bolnici 1987 godine,jedinac sam majke Amre Santinsky i oca Karica.Mojem ocu i majki zelja je bila da jednoga dana budem uspjesan u zivotu posto sam im i jedini jedinac.Ali od malena zivot je krenuo naopako odrastao sam u veoma "opasnoj" okolini to je [CENZURA] Amru i oca Karica mnogo uzrujalo u samom startu moga dijetinstva.Majka i otac bili su u to vrijeme veoma siromasni,majka je radila kao farmerica a otac je imao daleki put do posla radio je kao vrtlar u San Fierru.Place oca i majke nisu nam bile dovoljne za placanje podstanarstva kod tadasnjeg vlasnika jedne kuce Henrya Hollidaya.Došla je tada i 1974 godina kada se u Los Santos doselio John Holliday brat od tadasnjeg vlasnika kuce Henrya Hollidaya koji je bio vrlo utjecajan i mocan financijski covijek.Tada sam imao samo deset godina za vrijeme dolaska Johna,druzio sam se sa svakakvim barabama po ulicama Gantona do susjednog kraja Jeffersona.Jednom prilikom ja tada kao mladic upoznajem osobu imena Dexter Cavanni koja mi pruza priliku za laku lovu,nisam ni slutio gdje to vodi.Jednog kisnog dana otac Karic odlazi da kosi za San Fierro a majka Amra se upucuje na kraj Los Santosa na farmu,šetam se sam ulicama Gantona i cujem zvuk trube vozila u vozilu se nalazio Dexter polako mi objašnjava sto je tocno mislio kada je spomenu laku lovu,nakon nekog vremena iz dzepa vadi mali paketic marihuane te mi nudi priliku da je preprodajem po tadasnjem kraju Gantonu i susjednim kvartovima.
Ja mlad imam samo deset godina u to vrijeme prihvacam olako tu ponudi ni ne slutim prihvacajuci gdje ceme odnijeti sudbina.I tako dan za danom ja i moj tadasnji uzor Dexter se nalazimo radi primopredaje novca i marihuane te je polako posao cvao ja sam imao koji dollar u dzepu od procenta sto mi je Dexter davao.Tako sam jednom prilikom platio vlasniku Henryu rezije i podstarnastvo za cijelu godinu unaprijed sto je majci Amri i ocu Karicu bilo veoma sumnjivo te polako pocinju da me prate.Dolazimo u 1980 godinu Los Santos se polako preureduje ja sam mlad u usponu imam vec nekoliko tisuca dollara u dzepu sa svojih cetrnaest godina kupujem prvo vozilo marke Club te kruziram krajevima gdje sam cesto boravio s svojim novopecenim prijateljem Dexterom koji mi je to omogucio,i kao u nocnoj mori sjecam se kao dan danas iza naz se nalazi vozilo marke Sultan koje nas je pratilo vec neko vrijeme te na mostu k Jeffersonu postavlja rotacionalno svijetlo na krov automobila i na megafon govori da stanemo te ugasimo vozilo.Ja sav preplasen bez vozacke dozvole s samo cetrnaest godina stajem sastrane A tadasnji prijatelj Dexter se pravi da me ne poznaje te mi daje sve sto je imao  u svojim dzepovima.Polako napustam vozilo inspektori nam prilaze predstavljaju se te pitaju vozacku dozvolu sluteci vec da nemam posto izgledam tako mlado tu vec nastaju problemi zatim me pretresaju i pronalaze vecu kolicinu marihuane koju mi je Dexter "uvalio" dok su nas zaustavljali.
Tada prvi put bivam uhapšen i odveden u okruzni zatvor Los Santos,zamolio sam policajce inspektore da obavijste mi [CENZURA] i oca o ovom.Nakon nekog vremena majka Amra i otac Karic dolaze ispred Los Santos policijske stanice po mene vidno ljuti i uzrujani s njima se nalazio i brat od Henrya John koji mi je rekao sjecam se kao i dan danas Felixe "tvojoj majki i ocu je veoma teska financijska situacija u zivotu te jedva krpaju kraj sa krajem molim te nemoj da se ovo vise ponavlja pogledaj me u oci i obecaj mi a ja cu tebi i tvojoj obitelji pomoci koliko mogu"Ja sav preplasen polako mi pada suza niz lice osramotih [CENZURA] i oca obecavam gospodinu Johnu da se ovo vise nikada nece ponoviti te da cu se totalno promijeniti.Polako me John zaposljava na farmu s majkom na kratko vrijeme.2002godine John Holliday se kandidirao na izborima za gradonacelnika Los Santosa te je usjesno zavrsio na prvom mjestu s vecinom glasova te postao gradonacelnik Los Santosa,te istog dana zaposljava moju [CENZURA] i oca da rade u vladi kao drzavni sluzbenici te im omogucuje normalnu placu i vise im ne naplacuje podstanarstvo.Ja u to vrijeme i dalje ne zaposlen kako je majka se prebacila s farme u vladu,neznan sto da radim krpam kraj sa krajem dosta vremena sam provodio doma gledajuci TV i lezao na krevetu.2004 godine nedugo nakon sto sam postao punoljetni gradjanin Los Santosa nacelnik policijske uprave Los Santos postaje gospodin Craig Wayne koji objavljuje javno natjecaj za primanje u ministarstvo unutrasnjih poslova,ja vidno zeljan rada te zelje da budem dio njih ali svijestan svoje proslosti i problema s dilanjem znam da ce to biti gotovo nemoguca misija.Ali dosjetih se da pitam oca Karica i [CENZURA] Amru tada je postala premijerka da zamoli Johna ako bi se ikako moglo zazmiriti u moj dosije te da postanem i izadjem na obuku za postatit policajac.Majka mi sutradan govori da je John razgovarao sa Craigom te da ce zazmiriti na dosije ali da cu morati proci rigoroznu obuku za postati policajac.Polako dolazim 2004 pred Ministarstvo na obuku ali ne tu nije kraj odustao sam nakon toga svega onda sam htjeo postati Sef opasne bande Growe Street Family

Da li prihvatate uslove lider ugovora [DA/NE]: ODGOVOR:DA











Otkazujem konkurs za lidera Ballasa
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Bolje umrijeti kao lav nego zivjeti kao macka


Querzy

  • Jr. Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    50
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Desno pa Lijevo
  • Desno Lijevo CikCak Ratatatata
  • IG: Querzy
u: Ožujak 31, 2024, 18:07:56
Vaš InGame nick (Ime_Prezime): ODGOVOR: Querzy
Koje ste godište: ODGOVOR: 05
Koliko dugo igrate na Balkan Elite: ODGOVOR: 2 mjeseca
Slika statsa (Ne starija više od 24h): ODGOVOR: https://imgur.com/AXgDIZE


Koliko imate odigranih sati na našem severu: ODGOVOR: 176h
Link vašeg FB profila: ODGOVOR: https://www.facebook.com/profile.php?id=61557238616446&mibextid=ZbWKwL
Da li ste ikada bili Lider na našem severu: ODGOVOR: Da
Koliko dnevno možete biti atkivni na serveru: ODGOVOR: 6-7h
Vase poznavanje RP pravila (1-10): ODGOVOR: 10
Za koju organizaciju konkurisete: ODGOVOR: Ballas
Da li posjedujete discord: ODGOVOR:DA
Ako ste stari igrac, navedite svaki vas nick: ODGOVOR: Edward_Diaz
Da li cete postovati svakog clana vase organizacije ukoliko postanete lider: ODGOVOR: Da
Opisite ukratko vas plan za vodjenje organizacije: ODGOVOR: teritorije robovi nabavljanje clanova i da zauzmem teritorije
Zašto želite postati Lider: ODGOVOR: Iskusan sam u tome i zelim da zauzmem cijelu mapu
Biografija vaseg IC lika (Minimalno 30 rijeci): ODGOVOR: Moje ime je Querzy rodjen sam u Los Santos bolnici 1987 godine,jedinac sam majke Amre Santinsky i oca Karica.Mojem ocu i majki zelja je bila da jednoga dana budem uspjesan u zivotu posto sam im i jedini jedinac.Ali od malena zivot je krenuo naopako odrastao sam u veoma "opasnoj" okolini to je [CENZURA] Amru i oca Karica mnogo uzrujalo u samom startu moga dijetinstva.Majka i otac bili su u to vrijeme veoma siromasni,majka je radila kao farmerica a otac je imao daleki put do posla radio je kao vrtlar u San Fierru.Place oca i majke nisu nam bile dovoljne za placanje podstanarstva kod tadasnjeg vlasnika jedne kuce Henrya Hollidaya.Došla je tada i 1974 godina kada se u Los Santos doselio John Holliday brat od tadasnjeg vlasnika kuce Henrya Hollidaya koji je bio vrlo utjecajan i mocan financijski covijek.Tada sam imao samo deset godina za vrijeme dolaska Johna,druzio sam se sa svakakvim barabama po ulicama Gantona do susjednog kraja Jeffersona.Jednom prilikom ja tada kao mladic upoznajem osobu imena Dexter Cavanni koja mi pruza priliku za laku lovu,nisam ni slutio gdje to vodi.Jednog kisnog dana otac Karic odlazi da kosi za San Fierro a majka Amra se upucuje na kraj Los Santosa na farmu,šetam se sam ulicama Gantona i cujem zvuk trube vozila u vozilu se nalazio Dexter polako mi objašnjava sto je tocno mislio kada je spomenu laku lovu,nakon nekog vremena iz dzepa vadi mali paketic marihuane te mi nudi priliku da je preprodajem po tadasnjem kraju Gantonu i susjednim kvartovima.
Ja mlad imam samo deset godina u to vrijeme prihvacam olako tu ponudi ni ne slutim prihvacajuci gdje ceme odnijeti sudbina.I tako dan za danom ja i moj tadasnji uzor Dexter se nalazimo radi primopredaje novca i marihuane te je polako posao cvao ja sam imao koji dollar u dzepu od procenta sto mi je Dexter davao.Tako sam jednom prilikom platio vlasniku Henryu rezije i podstarnastvo za cijelu godinu unaprijed sto je majci Amri i ocu Karicu bilo veoma sumnjivo te polako pocinju da me prate.Dolazimo u 1980 godinu Los Santos se polako preureduje ja sam mlad u usponu imam vec nekoliko tisuca dollara u dzepu sa svojih cetrnaest godina kupujem prvo vozilo marke Club te kruziram krajevima gdje sam cesto boravio s svojim novopecenim prijateljem Dexterom koji mi je to omogucio,i kao u nocnoj mori sjecam se kao dan danas iza naz se nalazi vozilo marke Sultan koje nas je pratilo vec neko vrijeme te na mostu k Jeffersonu postavlja rotacionalno svijetlo na krov automobila i na megafon govori da stanemo te ugasimo vozilo.Ja sav preplasen bez vozacke dozvole s samo cetrnaest godina stajem sastrane A tadasnji prijatelj Dexter se pravi da me ne poznaje te mi daje sve sto je imao  u svojim dzepovima.Polako napustam vozilo inspektori nam prilaze predstavljaju se te pitaju vozacku dozvolu sluteci vec da nemam posto izgledam tako mlado tu vec nastaju problemi zatim me pretresaju i pronalaze vecu kolicinu marihuane koju mi je Dexter "uvalio" dok su nas zaustavljali.


Tada prvi put bivam uhapšen i odveden u okruzni zatvor Los Santos,zamolio sam policajce inspektore da obavijste mi [CENZURA] i oca o ovom.Nakon nekog vremena majka Amra i otac Karic dolaze ispred Los Santos policijske stanice po mene vidno ljuti i uzrujani s njima se nalazio i brat od Henrya John koji mi je rekao sjecam se kao i dan danas Felixe "tvojoj majki i ocu je veoma teska financijska situacija u zivotu te jedva krpaju kraj sa krajem molim te nemoj da se ovo vise ponavlja pogledaj me u oci i obecaj mi a ja cu tebi i tvojoj obitelji pomoci koliko mogu"Ja sav preplasen polako mi pada suza niz lice osramotih [CENZURA] i oca obecavam gospodinu Johnu da se ovo vise nikada nece ponoviti te da cu se totalno promijeniti.Polako me John zaposljava na farmu s majkom na kratko vrijeme.2002godine John Holliday se kandidirao na izborima za gradonacelnika Los Santosa te je usjesno zavrsio na prvom mjestu s vecinom glasova te postao gradonacelnik Los Santosa,te istog dana zaposljava moju [CENZURA] i oca da rade u vladi kao drzavni sluzbenici te im omogucuje normalnu placu i vise im ne naplacuje podstanarstvo.Ja u to vrijeme i dalje ne zaposlen kako je majka se prebacila s farme u vladu,neznan sto da radim krpam kraj sa krajem dosta vremena sam provodio doma gledajuci TV i lezao na krevetu.2004 godine nedugo nakon sto sam postao punoljetni gradjanin Los Santosa nacelnik policijske uprave Los Santos postaje gospodin Craig Wayne koji objavljuje javno natjecaj za primanje u ministarstvo unutrasnjih poslova,ja vidno zeljan rada te zelje da budem dio njih ali svijestan svoje proslosti i problema s dilanjem znam da ce to biti gotovo nemoguca misija.Ali dosjetih se da pitam oca Karica i [CENZURA] Amru tada je postala premijerka da zamoli Johna ako bi se ikako moglo zazmiriti u moj dosije te da postanem i izadjem na obuku za postatit policajac.Majka mi sutradan govori da je John razgovarao sa Craigom te da ce zazmiriti na dosije ali da cu morati proci rigoroznu obuku za postati policajac.Polako dolazim 2004 pred Ministarstvo na obuku ali ne tu nije kraj odustao sam nakon toga svega onda sam htjeo postati Sef opasne bande Growe Street Family

Da li prihvatate uslove lider ugovora [DA/NE]: ODGOVOR:DA
Prihvaceno
« Zadnja izmjena: Ožujak 31, 2024, 19:48:19 od #JUKA »
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Bolje umrijeti kao lav nego zivjeti kao macka


Mayers

  • Full Member
  • *
  • Status:
    Offline
    Postova:
    206
    Lokacija:
    Srbija
  • Ex lider Vojska,Ballas,LCN Ex Promoter 1,2,3,4.
u: Ožujak 31, 2024, 19:07:05
Vaš InGame nick (Ime_Prezime): Akaid_Abdulaziz
Koje ste godište: 2006
Koliko dugo igrate na Balkan Elite: 5god
Slika statsa (Ne starija više od 24h): https://imgur.com/a/q0N2dfT
Koliko imate odigranih sati na našem severu: 1113
Link vašeg FB profila: https://www.facebook.com/profile.php?id=100092173872649
Da li ste ikada bili Lider na našem severu: da
Koliko dnevno možete biti atkivni na serveru: pa mogu 3/4h
Vase poznavanje RP pravila (1-10): 9/10
Za koju organizaciju konkurisete: Ballas
Da li posjedujete discord: da
Ako ste stari igrac, navedite svaki vas nick: Glen_Mayers,Limen_Zakhaev,Rozozuki_Vendetta
Da li cete postovati svakog clana vase organizacije ukoliko postanete lider: Da
Opisite ukratko vas plan za vodjenje organizacije: zone,pljacke
Zašto želite postati Lider: da dignem organizaciju,eto.
Biografija vaseg IC lika (Minimalno 30 rijeci): Zovem se Akaid,prezivam Abdulaziz.Dolazim iz malog grada San Fierra,imam pedeset dve godine i dvadeset godiha radnog staza.
Da li prihvatate uslove lider ugovora [DA/NE]: Da
Prihvaceno
« Zadnja izmjena: Ožujak 31, 2024, 19:48:26 od #JUKA »
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Arfan.

  • Lider
  • *
  • Status:
    Offline
    Postova:
    79
  • Fuck you
  • IG: Shyro
u: Ožujak 31, 2024, 19:49:01
Vaš InGame nick (Ime_Prezime): shyro choung
Koje ste godište: 2002
Koliko dugo igrate na Balkan Elite: 5god
Slika statsa (Ne starija više od 24h): https://imgur.com/a/m1xv4TX
Koliko imate odigranih sati na našem severu: 4400
Link vašeg FB profila: Crown Agma
Da li ste ikada bili Lider na našem severu: da
Koliko dnevno možete biti atkivni na serveru: pa mogu 5h
Vase poznavanje RP pravila (1-10): 9/10
Za koju organizaciju konkurisete: Ballas
Da li posjedujete discord: da
Ako ste stari igrac, navedite svaki vas nick: Arfan spec nick
Da li cete postovati svakog clana vase organizacije ukoliko postanete lider: Da
Opisite ukratko vas plan za vodjenje organizacije: zone,pljacke
Zašto želite postati Lider: da dignem organizaciju,eto.
Biografija vaseg IC lika (Minimalno 30 rijeci): Zovem se Arfan dolazim iz Los Santosa,otac mi je radio kao sef ballasa pa ga zelim i naslijediti ... :)
Da li prihvatate uslove lider ugovora [DA/NE]: Da
Prihvaceno
« Zadnja izmjena: Ožujak 31, 2024, 19:53:20 od #JUKA »
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


#JUKA

  • Moderator
  • Status:
    Offline
    Postova:
    867
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Brčko
  • IG: Juka
u: Travanj 07, 2024, 17:14:56
Otvoren konkurs za: Ballas, FBI
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija



Brenkire

  • Lider
  • Status:
    Offline
    Postova:
    633
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Tamo di i ti
  • Yakuza Power
    • https://imgur.com/tIDjkNK
  • IG: Legija_Godlike
u: Travanj 07, 2024, 17:22:31
Vaš InGame nick (Ime_Prezime): Leon_Delagic
Koje ste godište:  2008
Koliko dugo igrate na Balkan Elite: pa malo 1 godina ja msm
Slika statsa (Ne starija više od 24h): https://ibb.co/1qGFS2R
Koliko imate odigranih sati na našem severu: ima na statsu
Link vašeg FB profila: Dacu vodji privatno
Da li ste ikada bili Lider na našem severu: Jesaam x put
Koliko dnevno možete biti atkivni na serveru: Pa svaki dan po 12 13h
Vase poznavanje RP pravila (1-10): [i 10 [/i]
Za koju organizaciju konkurisete: Za FBI
Da li posjedujete discord: Da
Ako ste stari igrac, navedite svaki vas nick: Jovan_Delagic Leone_Vendetta
Da li cete postovati svakog clana vase organizacije ukoliko postanete lider: Da
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Yakuya+Tem power coming soon
   https://imgur.com/tIDjkNK                                    
  https://imgur.com/LRwnF7d


Brenkire

  • Lider
  • Status:
    Offline
    Postova:
    633
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Tamo di i ti
  • Yakuza Power
    • https://imgur.com/tIDjkNK
  • IG: Legija_Godlike
u: Travanj 07, 2024, 17:29:10
,
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Yakuya+Tem power coming soon
   https://imgur.com/tIDjkNK                                    
  https://imgur.com/LRwnF7d