#

IME SERVERA

IGRACI

IP

STATUS

BE:SP | Deagle2v2 Event 20h | Nagrada:1.000.000 66 / 200 51.178.185.231 Online

Autor Tema: [BE ZALBA] Massimo Navarro  (Posjeta: 1199 vremena)

0 Članova i 12 Gostiju pregledava ovu temu.

Shiro

  • Ultimate Member
  • *
  • Status:
    Online
    Postova:
    5534
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    B L A C K - L I S T
  • Shut the fuck up.
  • IG: Shiro
u: Rujan 15, 2023, 12:23:22
Nakupilo se gamadi da brane clana da mogu jos zauzimati .
09 geng je to brd
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
kys.



Mance

u: Rujan 15, 2023, 12:23:30
Svasta nas 2 stojala ovde i ciljali dok je Chavez bio na drugom ulazu iza campera a ti si ispeekao ovde kako te necemo videti odma na prvu de mi reci hahahahaha https://imgur.com/kEXBehP a i ovo da nije bilo gmova i admina ti pada u vodu bio je tu i whiterose i cazzolini i brutalle i jos par njih
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Bruer

  • Full Member
  • *
  • Status:
    Offline
    Postova:
    106
  • IG: /
u: Rujan 15, 2023, 12:23:41
cuo ti se bajs brt dok si skako,a i svj da nije obojica smo ciljali taj ulaz jer smo znali da ce kad tad neko doci ;/ neko ne spusta guard znas

cuo mi se bajs hahahahaha, a sto niste drugi ulaz gledali uopste? mislim znate da sam samo ja tu i samo ja branim i uopste niste bili na drugi ulaz nego na ovaj samo bas odakle ja dolazim
tamo smo imali campera i tamo je Chavez cekao,dao bi nam info da je neko tamo... u ovom slucaju smo se odlucili jer smo vamo imali niza vozila vamo 2 tamo 1,nismo spustali nisan sa ulaza i cekali da neko naleti,Prosto tako ?
Ne, ne zna on nemoj tako čovjek je stavio snimak gdje pika na ulaz gdje ste vas dvojica i isto gledate naprijed protivnika zamisli..
ti ne kontas,ja sam zurio u massima a on u mene...
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Bruer

  • Full Member
  • *
  • Status:
    Offline
    Postova:
    106
  • IG: /
u: Rujan 15, 2023, 12:24:08
Svasta nas 2 stojala ovde i ciljali dok je Chavez bio na drugom ulazu iza campera a ti si ispeekao ovde kako te necemo videti odma na prvu de mi reci hahahahaha https://imgur.com/kEXBehP
op eto i mene tu gdje ciljam i cuvam desnu stranu :D
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Shiro

  • Ultimate Member
  • *
  • Status:
    Online
    Postova:
    5534
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    B L A C K - L I S T
  • Shut the fuck up.
  • IG: Shiro
u: Rujan 15, 2023, 12:24:30
Druze sta dovodis ove svoje,kad je jedan u pitanju a ne 3/4
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
kys.


Bruer

  • Full Member
  • *
  • Status:
    Offline
    Postova:
    106
  • IG: /
u: Rujan 15, 2023, 12:24:52
Druze sta dovodis ove svoje,kad je jedan u pitanju a ne 3/4
ne volimo kad se place pa tjesimo momka
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


𝓛𝓲𝓼𝓲𝓬𝓪. ✌️

u: Rujan 15, 2023, 12:25:02
cuo ti se bajs brt dok si skako,a i svj da nije obojica smo ciljali taj ulaz jer smo znali da ce kad tad neko doci ;/ neko ne spusta guard znas

cuo mi se bajs hahahahaha, a sto niste drugi ulaz gledali uopste? mislim znate da sam samo ja tu i samo ja branim i uopste niste bili na drugi ulaz nego na ovaj samo bas odakle ja dolazim
tamo smo imali campera i tamo je Chavez cekao,dao bi nam info da je neko tamo... u ovom slucaju smo se odlucili jer smo vamo imali niza vozila vamo 2 tamo 1,nismo spustali nisan sa ulaza i cekali da neko naleti,Prosto tako ?
Ne, ne zna on nemoj tako čovjek je stavio snimak gdje pika na ulaze gdje ste vas dvojica i isto gledate naprijed protivnika zamisli..
Gledaj kad ste dmeri postavite snimak
Koji snimak jesi bolestan ti momak, uključi malo mozak za šta ti prijavljuješ. Ako malo uključiš mozak sasvim je normalno da će te čekati ljudi jer su prije tebe postavljeni, ali ne zaboravio sam teško je shvatiti tebi to.
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Shiro

  • Ultimate Member
  • *
  • Status:
    Online
    Postova:
    5534
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    B L A C K - L I S T
  • Shut the fuck up.
  • IG: Shiro
u: Rujan 15, 2023, 12:25:29
Svasta nas 2 stojala ovde i ciljali dok je Chavez bio na drugom ulazu iza campera a ti si ispeekao ovde kako te necemo videti odma na prvu de mi reci hahahahaha https://imgur.com/kEXBehP
op eto i mene tu gdje ciljam i cuvam desnu stranu :D
op ne vidi ti se drugar ime :D , moze imat svako onaj rank skin,jer imate po 100h u org
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
kys.


Norich

  • Vip
  • Status:
    Offline
    Postova:
    275
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Ljubljana
  • Pisam vas
  • IG: Norich
u: Rujan 15, 2023, 12:25:53
Vaš nick na serveru: Cent Shotgunmaxxing
Ime prijavljenog igrača: Massimo Navarro
Razlog prijave: WH  nema admina niti gma da speca pa cituje, sve se vidi na snimku odakle dolazim, /dveh sam odmah tako da ne moze da se vadi na tackicu vozila na mapi jer je nije bilo, on mene vec  ceka i drzi nisan na mene
Dokazi[OBAVEZNO]: https://streamable.com/thzrgi
Nešto za dodati:  Ali on je legit ko west navarro
pogresan formular
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


BOMBE 90'



NORICH NORICH NORICH


izi mani


AK-47

u: Rujan 15, 2023, 12:26:00
Svasta nas 2 stojala ovde i ciljali dok je Chavez bio na drugom ulazu iza campera a ti si ispeekao ovde kako te necemo videti odma na prvu de mi reci hahahahaha https://imgur.com/kEXBehP a i ovo da nije bilo gmova i admina ti pada u vodu bio je tu i whiterose i cazzolini i brutalle i jos par njih
HAHAHHAHA NE SERI JEL TI IMAS TAKO DOBAR VID DA VIDIS MALU TACKICU DRUZE daj nemoj izmisljat
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Shiro

  • Ultimate Member
  • *
  • Status:
    Online
    Postova:
    5534
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    B L A C K - L I S T
  • Shut the fuck up.
  • IG: Shiro
u: Rujan 15, 2023, 12:26:11
cuo ti se bajs brt dok si skako,a i svj da nije obojica smo ciljali taj ulaz jer smo znali da ce kad tad neko doci ;/ neko ne spusta guard znas

cuo mi se bajs hahahahaha, a sto niste drugi ulaz gledali uopste? mislim znate da sam samo ja tu i samo ja branim i uopste niste bili na drugi ulaz nego na ovaj samo bas odakle ja dolazim
tamo smo imali campera i tamo je Chavez cekao,dao bi nam info da je neko tamo... u ovom slucaju smo se odlucili jer smo vamo imali niza vozila vamo 2 tamo 1,nismo spustali nisan sa ulaza i cekali da neko naleti,Prosto tako ?
Ne, ne zna on nemoj tako čovjek je stavio snimak gdje pika na ulaze gdje ste vas dvojica i isto gledate naprijed protivnika zamisli..
Gledaj kad ste dmeri postavite snimak
Koji snimak jesi bolestan ti momak, uključi malo mozak za šta ti prijavljuješ. Ako malo uključiš mozak sasvim je normalno da će te čekati ljudi jer su prije tebe postavljeni, ali ne zaboravio sam teško je shvatiti tebi to.
HAHAHAHA nisam ja prijavio retarde,mozes malo da od slepis?
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
kys.


Eren

  • Hero Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    667
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Serbia
  • IG: Sukuna
u: Rujan 15, 2023, 12:26:20
Svasta nas 2 stojala ovde i ciljali dok je Chavez bio na drugom ulazu iza campera a ti si ispeekao ovde kako te necemo videti odma na prvu de mi reci hahahahaha https://imgur.com/kEXBehP
op eto i mene tu gdje ciljam i cuvam desnu stranu :D

Jel ti vidis posle koliko je to slikano? Kad sam mu poslo sms da prati forum, cemu ovakvo gubljenje, na mene je pikao u 11:52 a ovo je sliko u 11:55, decko ugasio WH i kao gledaj pikao sam ovako sve vreme, da jesi
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Shiro

  • Ultimate Member
  • *
  • Status:
    Online
    Postova:
    5534
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    B L A C K - L I S T
  • Shut the fuck up.
  • IG: Shiro
u: Rujan 15, 2023, 12:26:54
ofirnost,vidi se da su glupi :)
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
kys.


Bruer

  • Full Member
  • *
  • Status:
    Offline
    Postova:
    106
  • IG: /
u: Rujan 15, 2023, 12:27:36
Svasta nas 2 stojala ovde i ciljali dok je Chavez bio na drugom ulazu iza campera a ti si ispeekao ovde kako te necemo videti odma na prvu de mi reci hahahahaha https://imgur.com/kEXBehP
op eto i mene tu gdje ciljam i cuvam desnu stranu :D
op ne vidi ti se drugar ime :D , moze imat svako onaj rank skin,jer imate po 100h u org
ni blizu 100h,jedino smo nas 3 bila tad ig a i imam skrin gdje stojim na tom ulazu :P
Svasta nas 2 stojala ovde i ciljali dok je Chavez bio na drugom ulazu iza campera a ti si ispeekao ovde kako te necemo videti odma na prvu de mi reci hahahahaha https://imgur.com/kEXBehP a i ovo da nije bilo gmova i admina ti pada u vodu bio je tu i whiterose i cazzolini i brutalle i jos par njih
HAHAHHAHA NE SERI JEL TI IMAS TAKO DOBAR VID DA VIDIS MALU TACKICU DRUZE daj nemoj izmisljat
o cemu ti ? skrinano je kako pratimo ulaz obojica ;_;
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


𝓛𝓲𝓼𝓲𝓬𝓪. ✌️

u: Rujan 15, 2023, 12:27:50
cuo ti se bajs brt dok si skako,a i svj da nije obojica smo ciljali taj ulaz jer smo znali da ce kad tad neko doci ;/ neko ne spusta guard znas

cuo mi se bajs hahahahaha, a sto niste drugi ulaz gledali uopste? mislim znate da sam samo ja tu i samo ja branim i uopste niste bili na drugi ulaz nego na ovaj samo bas odakle ja dolazim
tamo smo imali campera i tamo je Chavez cekao,dao bi nam info da je neko tamo... u ovom slucaju smo se odlucili jer smo vamo imali niza vozila vamo 2 tamo 1,nismo spustali nisan sa ulaza i cekali da neko naleti,Prosto tako ?
Ne, ne zna on nemoj tako čovjek je stavio snimak gdje pika na ulaze gdje ste vas dvojica i isto gledate naprijed protivnika zamisli..
Gledaj kad ste dmeri postavite snimak
Koji snimak jesi bolestan ti momak, uključi malo mozak za šta ti prijavljuješ. Ako malo uključiš mozak sasvim je normalno da će te čekati ljudi jer su prije tebe postavljeni, ali ne zaboravio sam teško je shvatiti tebi to.
HAHAHAHA nisam ja prijavio retarde,mozes malo da od slepis?
A to je onaj Tokyo koji je molio da uđe kod nas zaboravih ah u redu sve pet.
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija