#

IME SERVERA

IGRACI

IP

STATUS

Balkan Elite Stateplay | MiniUpdate v7.0.11 31 / 200 51.178.185.231 Online

Autor Tema: [BE] Pitanja u vezi donacija #2  (Posjeta: 18075 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

PaulC

u: Listopad 29, 2019, 10:38:12
nick:Scott
Pitanje:Nece da mi donira ness

Odakle si i koji operater?
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija



Mare_Knez

  • Novi Član
  • Status:
    Offline
    Postova:
    9
    Spol:
    Muški
u: Prosinac 05, 2019, 15:41:13
IG nick: Mare_Knez
Pitanje:Kada doniram izbacuje mi kao Servis trenutno nije podrzan. Inace doniram iz Srbije.
Javio sam ti se na fb www.facebook.com/mare.knez.9
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
mjau(aww)


Mare_Knez

  • Novi Član
  • Status:
    Offline
    Postova:
    9
    Spol:
    Muški
u: Prosinac 07, 2019, 22:43:07
IG nick: Mare_Knez
Pitanje:moj operater je globaltel a na forumu prima samo vip i mts sad jebiga ja sam uplatio 1200rsd na telefon i ne znam sta da radim, jel bih ja mogao nekako da ti posaljem ove pare a ti da mi uplatis u sampu?
Javio sam ti se na fb www.facebook.com/mare.knez.9
@PaulC
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
mjau(aww)


PaulC

u: Prosinac 25, 2019, 10:47:59
IG nick: Mare_Knez
Pitanje:moj operater je globaltel a na forumu prima samo vip i mts sad jebiga ja sam uplatio 1200rsd na telefon i ne znam sta da radim, jel bih ja mogao nekako da ti posaljem ove pare a ti da mi uplatis u sampu?
Javio sam ti se na fb www.facebook.com/mare.knez.9
@PaulC

Nažalost preko globaltela još uvijek nije moguće donirati.I dalje se iz Srbije može donirati putem žiro računa/paypala/paysafecarda.
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Sejo Sakson

  • Jr. Member
  • *
  • Status:
    Offline
    Postova:
    54
u: Prosinac 28, 2019, 23:04:54
Nick: Adolf Lucheese
Pitanje: kako se tačno donira, i koja se donacija treba obaviti za ownera neke organozacije, je li to BE Fan ili VIP?
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Emin_Kadra

  • Novi Član
  • *
  • Status:
    Offline
    Postova:
    3
u: Siječanj 06, 2020, 00:44:40
Nick:Emin Kadra
Pitanje:Doniro sam i nista mi nije doslo imam i slike ako treba al rjesite to brt
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


~ Randy ~

u: Siječanj 06, 2020, 10:56:58
Nick: Adolf Lucheese
Pitanje: kako se tačno donira, i koja se donacija treba obaviti za ownera neke organozacije, je li to BE Fan ili VIP?
Mozes donirati preko poste, Xbon-a mislim, i kreditna uplata. Na forumu imas pay by mobile i tamo izvrsis transakciju. Da bi uzeo ownera neke organizacije ta ista organizacija mora biti slobodno, sto znaci da ne sme imati vlasnika u trenutku kupovanja. ((/donator>Donator Organizacije))

Nick:Emin Kadra
Pitanje:Doniro sam i nista mi nije doslo imam i slike ako treba al rjesite to brt

Javi se vlasniku na FB ili In Game, mogao si i prosto da stavis broj sa kog si donirao u /ucp tako bi ti stigle pare od donacije odmah, ali posto nisi moras se javiti Paulu da on to proveri i da ti postavi doniranu kolicinu novca.
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija




PaulC

u: Siječanj 06, 2020, 11:22:16
Nick:Emin Kadra
Pitanje:Doniro sam i nista mi nije doslo imam i slike ako treba al rjesite to brt

Napiši samo broj ovdje ili u pp.
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


ℓα¢кєηzι

  • Novi Član
  • Status:
    Offline
    Postova:
    9
    Spol:
    Muški
  • никако без тебе!
u: Veljača 06, 2020, 20:52:42
IG Nick: Lackenzi
Pitanje: Uplatio sam dva puta po 180rsd.Mreza je MT:S
Prvi put sam uplatio 180rsd,doduse nije nista stiglo.Stiglo mi je na /poruke,da je donacija stigla,ali na /donator stoji 0.00rsd
Drugi put sam opet uplatio 180rsd,i opet isto.Evo su dokazi:https://imgur.com/a/G2s1VeW
Nesto za dodati:Ja para vise nemam,molim te brt aktiviraj mi ovo.
« Zadnja izmjena: Veljača 06, 2020, 22:15:30 od ℓα¢кєηzι »
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Ex Vip 1
Ex Promoter 3
Ex GSF Leader


Amfetamin

  • Full Member
  • *
  • Status:
    Offline
    Postova:
    156
    Spol:
    Muški
  • ban for me heyters i love my fans
u: Ožujak 30, 2020, 17:10:24
Nick:Lsd
Pitanje:Da li moze ovo ikao da se fix posto imam jos 3k kredita a trebam donirati presao sam limit od 10k din donacije pa mozel se fix ovo ?
Evo slika: https://imgur.com/a/B9Vm1xl
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Bolje da imas nesto svoje,nego nesto tudje.


Filip Henderson

  • Legend Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    2410
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Београд
  • Marlboro pušim jer oridžinal sam ganCi
  • IG: Filip_Henderson
u: Ožujak 30, 2020, 19:04:18
Nick:Lsd
Pitanje:Da li moze ovo ikao da se fix posto imam jos 3k kredita a trebam donirati presao sam limit od 10k din donacije pa mozel se fix ovo ?
Evo slika: https://imgur.com/a/B9Vm1xl
@PaulC
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija





Filip Henderson

  • Legend Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    2410
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Београд
  • Marlboro pušim jer oridžinal sam ganCi
  • IG: Filip_Henderson
u: Ožujak 30, 2020, 19:53:32
Nick: Filip_Henderson
Pitanje: E ovako. Jos pre par nedelja sam uplatio 540RSD na telefon, u nadi da cu taj dan da doniram pare na Balkan Elitu. Kada sam uplatio i dosao kuci seo sam za kompjuter i upalio samp. Upalio telefon i usao na forum kako bi mogao da doniram sebi na Balkan Elitu. Kada mi je stigla poruka da uplatim, napisao sam FOR150 i onda mi izbacilo da ima problem da ne moze da uplati i da moram da se obratim nekom servisu. Usao sam tamo i popunio sve sto je bilo za mene i dalje nista. Obratio sam se @PaulC putem messengera i on me je pitao koji sam operater i odakle doniram. Odgovorio sam da doniram iz Srbije i da je moj operater Telenor. Prosle godine 14.1.2019. Sam donirao sve bez problema 600RSD (10KM). Kada sam rekao @PaulC koji sam operater, on mi je rekao datrenutno za Telenor nije moguce donirati, nego da je samo za Vip. Sacekao sam ,evo vec skoro 4-5 nedelja, i zelim da pitam @PaulC dal je taj problem resen i da li mogu poceti sa aktivnim donacijama?
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija





PaulC

u: Ožujak 30, 2020, 20:25:20
Nick:Lsd
Pitanje:Da li moze ovo ikao da se fix posto imam jos 3k kredita a trebam donirati presao sam limit od 10k din donacije pa mozel se fix ovo ?
Evo slika: https://imgur.com/a/B9Vm1xl

Ja ti tu ne mogu pomoći,možda ti telekom ima limit..Probaj 1.4,ako se gleda po mjesecima..ako se gleda baš zadjnih 30 dana onda ćeš morati pričekati.

Nick: Filip_Henderson
Pitanje: E ovako. Jos pre par nedelja sam uplatio 540RSD na telefon, u nadi da cu taj dan da doniram pare na Balkan Elitu. Kada sam uplatio i dosao kuci seo sam za kompjuter i upalio samp. Upalio telefon i usao na forum kako bi mogao da doniram sebi na Balkan Elitu. Kada mi je stigla poruka da uplatim, napisao sam FOR150 i onda mi izbacilo da ima problem da ne moze da uplati i da moram da se obratim nekom servisu. Usao sam tamo i popunio sve sto je bilo za mene i dalje nista. Obratio sam se @PaulC putem messengera i on me je pitao koji sam operater i odakle doniram. Odgovorio sam da doniram iz Srbije i da je moj operater Telenor. Prosle godine 14.1.2019. Sam donirao sve bez problema 600RSD (10KM). Kada sam rekao @PaulC koji sam operater, on mi je rekao datrenutno za Telenor nije moguce donirati, nego da je samo za Vip. Sacekao sam ,evo vec skoro 4-5 nedelja, i zelim da pitam @PaulC dal je taj problem resen i da li mogu poceti sa aktivnim donacijama?

Ne,nije riješeno.Ali možeš donirati putem ovog linka(samo telenor prihvaćam!!!)

http://www.e-trail.eu/sms/b0dGcmkvL2ZBUjA3cExhSkhVbThZZz09

Ali te donacije nisu automatske putem tog linka,nego se morate javiti svaki put kada donirate meni na facebook sa vremenom donacije i vašim brojem kako bi se moglo provjeriti i onda vam setati  novac.

LP.
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Amfetamin

  • Full Member
  • *
  • Status:
    Offline
    Postova:
    156
    Spol:
    Muški
  • ban for me heyters i love my fans
u: Ožujak 30, 2020, 20:48:49
Nick:Lsd
Pitanje:Da li moze ovo ikao da se fix posto imam jos 3k kredita a trebam donirati presao sam limit od 10k din donacije pa mozel se fix ovo ?
Evo slika: https://imgur.com/a/B9Vm1xl


@PaulC Pa mozel se meni ovo fix da mi ne propada kredit i onako u planu trebam jos don pa eto?
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Bolje da imas nesto svoje,nego nesto tudje.


Filip Henderson

  • Legend Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    2410
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Београд
  • Marlboro pušim jer oridžinal sam ganCi
  • IG: Filip_Henderson
u: Ožujak 30, 2020, 21:26:46
Nick:Lsd
Pitanje:Da li moze ovo ikao da se fix posto imam jos 3k kredita a trebam donirati presao sam limit od 10k din donacije pa mozel se fix ovo ?
Evo slika: https://imgur.com/a/B9Vm1xl


@PaulC Pa mozel se meni ovo fix da mi ne propada kredit i onako u planu trebam jos don pa eto?
Das bratu malo haha
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija