#

IME SERVERA

IGRACI

IP

STATUS

BE:SP | GunGame Event 20h | Nagrada : 5KG Droge 76 / 200 51.178.185.231 Online

Autor Tema: Zahtev za unban  (Posjeta: 2260 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

MilanCoric

  • Gost
  • *
u: Svibanj 10, 2016, 00:09:21
Uzmes lepo i prijavis tog lidera, i izadjes iz te ORG, niko te ne tera da budes u toj org. Ja licno ne bi nikad poslusao tako nesto, ne moze te lider terati da krsis pravila servera. Za to ide direktan minus, tri minusa skidanje, i onda 3 meseca ne moze biti lider.Ja odavno nisam video prijavu na bilo kojeg lidera u PDF zalbe na lidere, gde se lideri mogu kazniti minusom, a znam da krse pravila puno jer ih cesto zatvaram u areu. A da ih je neko prijavio za to na forum, tim ljudima bi bio skinut lider. Ali nije niko, ne razumem zasto.

Khalifa za to se apsolutno slazem, ljudi se njima cmare kao da su Bogovi neki, ja sam tu potpuno na tvojoj strani, kao sto sam i napisao u glavnom chatu. Niko ne sme maltretirati igrace i bahatiti se, ako hocete da DM-ate DM-ajte na nekom DM serveru. Ja sam naveo tamo, necu do petka biti aktivan zbog obaveza, ali kad ih budem uhvatio u  krsenju pravila kaznicu ih kako pravilnik nalaze, i ne samo njih nego sve, vi ste meni svi isti, nikog ne mrzim niti imam razloga za to, ko krsi pravila dobice propisanu kaznu za to. Dosta sam bio blag i umanjivao kazne, onda ljudi misle da si mekan i slab pa te koriste ili te podjebavaju, umesto da ti budu zahvalni. Od sad samo po pravilniku, pa ko hoce da krsi pravila nek izvoli.

Kod mene nema protekcije ;)
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija



Muamer Sakic

  • Gost
  • *
u: Svibanj 10, 2016, 06:59:57
Ja pod prvo kad uslikam gotovo je kasnije oni ce sprecit i dobit ce popisanih 30min za DB,koji je mene kostao uvek teritorije,a ovako sam samo popusio ban tako da tu nema jebnog izlaza iz ove situacije,kad vas hoce neko DB-at najebat cete ili ovako il onako...
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Jack_Celine

  • Novi Član
  • *
  • Status:
    Offline
    Postova:
    7
u: Svibanj 10, 2016, 07:11:08
Daj te ba hagu unban trebali ste mu dati areu a ne odmah ban ;)
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Tbon

  • Super Hero Member
  • *
  • Status:
    Offline
    Postova:
    1606
u: Svibanj 10, 2016, 08:39:45
/unban
/area 1500minuta
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija