#

IME SERVERA

IGRACI

IP

STATUS

BE:SP| PUBG 21H |1.70e(CS2 skin),2.VIP3,3.10KM 33 / 200 51.178.185.231 Online

Autor Tema: [BE UNBAN] Pierre Chevalieur  (Posjeta: 173 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Amer Begovic

  • Jr. Member
  • *
  • Status:
    Offline
    Postova:
    90
u: Studeni 05, 2020, 14:34:37
Vaš Nick  na Serveru: Pierre_Chevalieur
Vaš Level na Serveru: 39
Vaša IP Adresa(OBAVEZNO): Pitajte me u priv
Razlog zašto ste Banovani (RAZLOG KOJI JE NAPISAO ADMIN): Pao proveru
Nick Admina koji vas je Banovao: Dzoni
Zašto zelite unban: Da bih igrao
Slika bana(OBAVEZNO): https://imgur.com/a/IP0FLyT
Priznajete li krivicu[DA/NE]: Naravno da ne, koji put cu pisati ove jadne formulare? Idem na fakultet, inace ne ulazim da igram, sad mi je proglasen online, usao sam malo posle mesec dana i ovaj me uzme na proveru. Proverava me pola sata, naravno nista mi ne nalazi, posle u last activityju mi nalazi aim koji je bio pre mesec dana skinut i ne mojom voljom jer nisam koristio komp - nisam bio kuci, vec je skidao brat, koji je admin na serveru, Denis_Jefferson. Nadam se da necu dobiti disarm jer nikad aim koristio nisam, ponavljam jos jednom, aim je nadjen u last activityju koji je skidao moj brat jer je admin, aim trenutno ne postoji na mom kompu kao sto je ovaj i video, ali eto.. Imam poruku i za ovog Dzonija - samo ti skupljaj statistiku dok jos mozes, neces jos puno :D
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija



Jefferson

  • Hero Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    620
u: Studeni 05, 2020, 15:24:35
Zelim da potvrdim ovu pricu kao i da napisem da je to moj ajde da kazem cheat, koji uopste nije ni u funkciji jer je u winamp tacnije audio formatu. Kao prvo momak je bio na faxu za vreme kad je '' cheat'' skinut a istog dana je obrisan. Kolega Dzoni koji je ga banovan je ovistan o statistici, pa je se malo zaneo kad je video da pise aim, ne obazirajuci se na to u kom je formatu taj cheat. Posle Last Activitya kolega je hteo da pronadje cit na mestu gde pise u Last Activityu al tu je naisao na jedan problem. Video je da je cheat obrisan i da uopste ne postoji na kompjuteru, pa sa obzirom na to nije smeo da banuje ako vidi da je cheat obrisan i da uopste ne postoji na PCu, al bez obzira na to on nije odustao da ga pronadje al opet bezuspešno. Taj deo videa je isekao iz dokaza.  Zelim da ponovim da je moj cheat u pitanju koji sam skinuo jos kad sam bio GameMaster kako bi se rokao po DM serverima da ih sad ne navodim, al ne znam sto je to uopste vazno kad je cheat obrisan istog dana kad je skinut, i posto nije nadjem na kompjuteru. Da je u pitanju stvarno cit i da znam da je ga koristio realno bi me boleo k...  I ja bih prvi potencirao na to da dobije disarm. Al ocigledno je da je u pitanju zavisnost o statistici. Nije mi namera da bilo koga uvredim kao ni Dzonija koji mi je veoma  dobar drugar, vec samo da kazem istinu i onako kako je stvarno bilo i desilo se.LP.
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
- BREATH AIR -


Dominiguez

  • Sr. Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    325
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    ubs
    • Black Dragon Triads
  • IG: Dominiguez
u: Studeni 05, 2020, 16:10:10
[CENZURA] ti sve ne gledaju forum
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


_ahMeT_

  • Hero Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    837
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Usa
  • I never dreamed of succes, i worked for it.
    • Search Sexy Womans in your city for night
u: Studeni 05, 2020, 19:31:58
Pa ako igrate na istom pc-u denis mora imat wh kako ti igras
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Amer Begovic

  • Jr. Member
  • *
  • Status:
    Offline
    Postova:
    90
u: Studeni 06, 2020, 17:35:17
Pa ako igrate na istom pc-u denis mora imat wh kako ti igras
Ne igramo na istom, imamo dva kompa. Nego dok sam ja bio na fakultetu on je koristio moj komp..
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


MAGICNI IGRAC

  • Novi Član
  • *
  • Status:
    Offline
    Postova:
    1
u: Studeni 06, 2020, 18:13:22
Sry sto se mesam.Brt desava se i ja imam brata 17godina ko kidara [i ako ja imama 13]  Verujem da ti je uzeo i ako ja nisam admin koji to regulise ali ok Verujem da ti je se to desilo da si bio na fakultetu i da ti je on seo na komp.Tako da uz tebe sam i verujem ti daces dobiti  Unban
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Katarina Scaletta

  • Super Hero Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    1230
u: Studeni 06, 2020, 19:58:12
Unban
Lock
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija