#

IME SERVERA

IGRACI

IP

STATUS

BE:SP | Deagle2v2 Event 20h | Nagrada:1.000.000 59 / 200 51.178.185.231 Online

Autor Tema: [BE ZALBA] Cone  (Posjeta: 988 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Marcelo

  • Full Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    186
    Spol:
    Muški
  • DRAJZEROVA ON! :)
u: Travanj 01, 2020, 12:41:27
Edvine sta si ti doso ovdje vrijedjat igraca,pa on je tata za tebe za razliku od tebe on aimbot ne koristi smrdo jedna
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija



Leo Delassio

  • Full Member
  • *
  • Status:
    Offline
    Postova:
    245
u: Travanj 01, 2020, 12:42:30
Ti si dečko mentalno oboleo, gde se tu vidi aim jebo te on u usta, još snajperom ej.... 1 metak koji je TEBI bio sumljiv automatski biva aim?
Okej neka je, pod 1 ne postoji aim za snajper, a da nije u cleu tj u .cs formatu. Sinoć sam bio na proveri gde mi je Edvin oro po folderima 20 min i ništa.
Bukvalno ne znam šta si ti video na snimku al' ajde nisam pao proveru pa probajte da mi izvučete ban kako god, popušiš mi [CENZURA]. Pozdrav.

Prvo nauci nekog postovati,ti kazes da je netko mentalo obolio.Momak ae idi tamo zauzimaj.
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


CONFUSEâ„¢

  • Super Hero Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    1071
    Spol:
    Muški
    • Confuse
u: Travanj 01, 2020, 12:45:01
Postoji na stotine sniper aimbotova koji nisu u .cs formatu ne lupetaj gluposti druze..
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Alico'

  • Legend Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    2694
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Turska
  • Ti dobro
u: Travanj 02, 2020, 02:14:12
Vaš nick na serveru: Sneaky_Delassio
Ime prijavljenog igrača: Cone
Razlog prijave: Aimbot
Dokazi[OBAVEZNO]: https://www.youtube.com/watch?v=4PwEgxujnGU&feature=youtu.be
Nešto za dodati: Ovakvi likovi uzimaju teritorije, ovo je tipican aimbot za sniper. Kao sto se u snimku vidi on puca u zid i pogadja me IZA zida.

Brate moj pa nije ovo kanter pa da ga busis kroz zidove.
Aimbot na samp ni jedan ne moze kroz zid.
Ovaj Cone je meni sumnjiv lik odavno i prije svega da napomenem dobar je prijatelji sa Edvinom. Stela moze biti 90%.
Aimbot za sniper imas raznih, od s0beita pa do kurca znaci nerealno.
Po meni to tvoje ponasnje te ocitava samog da imas aim.

Po meni ovo je mozda aim, Admini su ti koji ce odlucit ali neka se igrac uzme u obzir i dati mu sampcac jer je 1  odbio provjeru a onda su Admini koji ga gotive verovatno rekli da mu se uradi provjera opet dok drugim igracima koji su isto uradili im je odma dat sampcac. Tako da mislim da je tu sve neka namestaljka komplet. Dati mu sampcac pa da vidimo hoce li nas nalaziti svugdje i pogadjati ovako.

Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Sneaky

  • Novi Član
  • Status:
    Offline
    Postova:
    23
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Chicago
  • Sneaky snapin' hoes
u: Travanj 02, 2020, 09:57:48
Ti si dečko mentalno oboleo, gde se tu vidi aim jebo te on u usta, još snajperom ej.... 1 metak koji je TEBI bio sumljiv automatski biva aim?
Okej neka je, pod 1 ne postoji aim za snajper, a da nije u cleu tj u .cs formatu. Sinoć sam bio na proveri gde mi je Edvin oro po folderima 20 min i ništa.
Bukvalno ne znam šta si ti video na snimku al' ajde nisam pao proveru pa probajte da mi izvučete ban kako god, popušiš mi [CENZURA]. Pozdrav.


Ajde se ti malo smiri sa tim "popusi mi [CENZURA]" ovo je meni bilo sumljivo i ja sam snimio jer dragi moj Cone imamo potpuno pravo za to, a i ako si cist ne znam sta je bunis. WALLBANGOVANJE U SAMPU NE POSTOJI, a ti si me pogodio kroz zid kao sto se vidi. Aimbot za sniper a da nije CS file postoji. Ovo nije smjestanje "bana" kako ti kazes nego ste mi kao prvo sumljivi a kao drugo pisete "lezi", "pao". Da ja padnem na legit nacin napiso bi ti gg, bravo ali to "flexovanje" dok imas nesto upaljeno nesto ne podnosim. Na DM serverima nemos ubost metak na elite 5/5 ( ne govorim  za tebe nego opcenito). Nedaj boze da ja budem admin netreba meni nikakve provjere dovoljno dobro znam igricu da procjenim sta je cit a sta ne. Ti meni moras dokazat svojim snimkom da nemas nista i to je to. Ja se mozda i "kurcim" sa tim sto znam igrat, al to je tako i ne pravim se da sve znam nego znam. Amen
« Zadnja izmjena: Travanj 02, 2020, 10:04:14 od Sneaky »
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
I grab my Glock, it been through a lot, but it still shoot like new 😈


Vinicius

  • Legend Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    2512
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Ljubljana
  • IG: Vinicius
u: Travanj 02, 2020, 10:05:49
ODBIJENO
LOCK
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija