#

IME SERVERA

IGRACI

IP

STATUS

BE:SP | Box Event 20h | Nagrada : VIP 1 79 / 200 51.178.185.231 Online

Autor Tema: UNBAN MAX_NAVARRO  (Posjeta: 223 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Max_Murphy

u: Svibanj 20, 2024, 12:04:20
Vaš Nick  na Serveru:MAX_NAVARRO
Vaš Level na Serveru:25
Razlog zašto ste Banovani (RAZLOG KOJI JE NAPISAO ADMIN): "brisan recent"
Slika bana (Obavezno):https://prnt.sc/y4JnQsB8RL_m
Nick Admina koji vas je Banovao:Emsad_Castellano
Priznajete li krivicu[DA/NE]: NE
Nešto za dodati: https://prnt.sc/BJWnRuODeuYC   slika nakon pregleda sve sto je on skido i pokreto nije ubaceno ovdje ne znam kako ovo funkcionise al ovo ne moze bit razlog za ban
« Zadnja izmjena: Svibanj 20, 2024, 20:31:25 od psycho ッ »
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija



𝔈𝔪𝔰𝔞𝔡 ⚡️

u: Svibanj 20, 2024, 12:15:54
Nece u recentu bit ono sto je prebaceno s mog racunara na tvoj, drugo i jucer i danas i si bio ingame a nema nista recenta u tom vrrmenu, cekao sam te oko 1 minut da das any desk kada sam usao i kucao run pisalo je recent dole znaci da si ga otvarao
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Gzuz187

u: Svibanj 20, 2024, 12:18:11
Nece u recentu bit ono sto je prebaceno s mog racunara na tvoj, drugo i jucer i danas i si bio ingame a nema nista recenta u tom vrrmenu, cekao sam te oko 1 minut da das any desk kada sam usao i kucao run pisalo je recent dole znaci da si ga otvarao
Svakom ostane r3cent na runu tako,[CENZURA] rszlog za ban
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Max_Murphy

u: Svibanj 20, 2024, 12:23:11
Nece u recentu bit ono sto je prebaceno s mog racunara na tvoj, drugo i jucer i danas i si bio ingame a nema nista recenta u tom vrrmenu, cekao sam te oko 1 minut da das any desk kada sam usao i kucao run pisalo je recent dole znaci da si ga otvarao
  ujdi ponovo pa pogledaj pola stvari sto radimi koristim se ne sprema ulazili su i drugi poslije tebe na anydesk nista spremljeno nije samo ona dva screenshota poslije sto sam skrino za ovaj zahtjev su spremljena
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Mamba

  • Vip
  • Status:
    Online
    Postova:
    1127
    Spol:
    Muški
  • Kilo gore,Kilo dolje
  • IG: Mamba
u: Svibanj 20, 2024, 12:24:56
Haj [CENZURA] zabranite da rra o PC uopste STA OCES VISE, PA KUPI MU ONDA KOMP DA, MU NE STEKA JER RECENT IMA MEMORIJU ISTO AKO TO NE BRISES TU I TAMO KO IMA SLAB PC JEBE GA PING, TESKO SKONTAT U TRI KURCA VISE JEBENA, HAJD MANI ME JA TI BRISEM RECENT SVAKI DAN HAJD MENE BANUJ TAKO SVEGA TI
Sviđa mi se
0
Ljubav
1
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Članovi su reagirali s Ljubav:
Hadzija.,
Nema reakcija
Nema reakcija
BE Lider,GameMaster,Admin,VIP,Promoter,clan svih zivih organizacija


Hadzija.

u: Svibanj 20, 2024, 12:31:06
Zamisli da ne smiješ obrisat recent 🤣🤣🤣
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


𝓒𝓱𝓪𝓿𝓮𝔃. ✌️

u: Svibanj 20, 2024, 12:37:02
Vaš Nick  na Serveru:MAX_NAVARRO
Vaš Level na Serveru:25
Razlog zašto ste Banovani (RAZLOG KOJI JE NAPISAO ADMIN): "brisan recent"
Slika bana (Obavezno):https://prnt.sc/y4JnQsB8RL_m
Nick Admina koji vas je Banovao:Emsad_Castellano
Priznajete li krivicu[DA/NE]: NE
Nešto za dodati: https://prnt.sc/BJWnRuODeuYC   slika nakon pregleda sve sto je on skido i pokreto nije ubaceno ovdje ne znam kako ovo funkcionise al ovo ne moze bit razlog za ban
Momak je meni lično slao dokaze i vidio sam, da je htio obrisati brisao bi recent i od prije prva stvar jer mu se vidi u recentu još od 18-og, u nekog ti recent ništa ne prikazuje na nekim kompovima, u nekih neće za neke dane individualno je. To brisanje recenta je čista glupost ja stalno temp, %temp%, recent, prefetch brišem radi nepotrebnih podataka na kompu što stvaraju lag samom kompjuteru, isto kao kad brišeš cache, historiju na google npr radi bržeg browsera. Ne možeš čovjeka na osnovu ovoga banovati momak je čist vratio se prije dan doslovno zvao sam ga i onako nije dovoljno što tjerate igrače svojim postupcima još nastavljate sramota.
Sviđa mi se
3
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Članovi su reagirali s Sviđa mi se:
Hadzija.,Canales,Norich,
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Hadzija.

u: Svibanj 20, 2024, 12:40:49
Vaš Nick  na Serveru:MAX_NAVARRO
Vaš Level na Serveru:25
Razlog zašto ste Banovani (RAZLOG KOJI JE NAPISAO ADMIN): "brisan recent"
Slika bana (Obavezno):https://prnt.sc/y4JnQsB8RL_m
Nick Admina koji vas je Banovao:Emsad_Castellano
Priznajete li krivicu[DA/NE]: NE
Nešto za dodati: https://prnt.sc/BJWnRuODeuYC   slika nakon pregleda sve sto je on skido i pokreto nije ubaceno ovdje ne znam kako ovo funkcionise al ovo ne moze bit razlog za ban
Momak je meni lično slao dokaze i vidio sam, da je htio obrisati brisao bi recent i od prije prva stvar jer mu se vidi u recentu još od 18-og, u nekog ti recent ništa ne prikazuje na nekim kompovima, u nekih neće za neke dane individualno je. To brisanje recenta je čista glupost ja stalno temp, %temp%, recent, prefetch brišem radi nepotrebnih podataka na kompu što stvaraju lag samom kompjuteru, isto kao kad brišeš cache, historiju na google npr radi bržeg browsera. Ne možeš čovjeka na osnovu ovoga banovati momak je čist vratio se prije dan doslovno zvao sam ga i onako nije dovoljno što tjerate igrače svojim postupcima još nastavljate sramota.
+++++
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Klaus BE

  • Jr. Member
  • Status:
    Online
    Postova:
    74
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    NBG JBT!
  • Само храбро и без страха!
  • IG: Klaus
u: Svibanj 20, 2024, 17:26:03
Vaš Nick  na Serveru:MAX_NAVARRO
Vaš Level na Serveru:25
Razlog zašto ste Banovani (RAZLOG KOJI JE NAPISAO ADMIN): "brisan recent"
Slika bana (Obavezno):https://prnt.sc/y4JnQsB8RL_m
Nick Admina koji vas je Banovao:Emsad_Castellano
Priznajete li krivicu[DA/NE]: NE
Nešto za dodati: https://prnt.sc/BJWnRuODeuYC   slika nakon pregleda sve sto je on skido i pokreto nije ubaceno ovdje ne znam kako ovo funkcionise al ovo ne moze bit razlog za ban
Momak je meni lično slao dokaze i vidio sam, da je htio obrisati brisao bi recent i od prije prva stvar jer mu se vidi u recentu još od 18-og, u nekog ti recent ništa ne prikazuje na nekim kompovima, u nekih neće za neke dane individualno je. To brisanje recenta je čista glupost ja stalno temp, %temp%, recent, prefetch brišem radi nepotrebnih podataka na kompu što stvaraju lag samom kompjuteru, isto kao kad brišeš cache, historiju na google npr radi bržeg browsera. Ne možeš čovjeka na osnovu ovoga banovati momak je čist vratio se prije dan doslovno zvao sam ga i onako nije dovoljno što tjerate igrače svojim postupcima još nastavljate sramota.
Recent i prefetch zajedno zauzimaju 100kb ako i toliko, tu se cuvaju shortcutovi, ako vam laguje zbog tih 100kb ugasite recent i prefetch.
Ne mesaj %temp% gde se cuva cache aplikacije sa recentom gde se cuvaju shortcutovi aplikacija.
Imate debloatere po internetu pa pogasite sebi

Sviđa mi se
2
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Članovi su reagirali s Sviđa mi se:
𝓓𝓪𝓿𝓲𝓭,Adin,
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Од Звездаре до Дорћола,
од Чубуре до Блокова,
од Сењака до Вождовца.
Звездина су деца сва!


Klaus BE

  • Jr. Member
  • Status:
    Online
    Postova:
    74
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    NBG JBT!
  • Само храбро и без страха!
  • IG: Klaus
u: Svibanj 20, 2024, 17:27:22
i da, mnogi su banovani za brisanje recenta i ranije pa se niko bunio nije, pravila se znaju, brisite posle 00:00
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Од Звездаре до Дорћола,
од Чубуре до Блокова,
од Сењака до Вождовца.
Звездина су деца сва!


psycho ッ

  • Game Admin
  • [BE] Mapper
  • Status:
    Offline
    Postova:
    1736
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Tuzla, Bosna i Hercegovina.
u: Svibanj 20, 2024, 20:31:10
19/05/2024, ništa u recentu vezano za taj datum, a na slici ispod se vidi da si igrao taj dan na serveru.

V
Recent i prefetch zajedno zauzimaju 100kb ako i toliko, tu se cuvaju shortcutovi, ako vam laguje zbog tih 100kb ugasite recent i prefetch.
Ne mesaj %temp% gde se cuva cache aplikacije sa recentom gde se cuvaju shortcutovi aplikacija.
Imate debloatere po internetu pa pogasite sebi



Unban sa kaznom.

Lock.
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija