#

IME SERVERA

IGRACI

IP

STATUS

Balkan Elite Stateplay || discord.gg/belite || 67 / 200 51.178.185.231 Online

Autor Tema: [ BE UNBAN ] Zizzy_Prime  (Posjeta: 245 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

zizzy

u: Veljača 18, 2024, 21:43:11
Vaš Nick  na Serveru: Zizzy_Prime
Vaš Level na Serveru: 7
Razlog zašto ste Banovani (RAZLOG KOJI JE NAPISAO ADMIN): "aim"
Nick Admina koji vas je Banovao:  Scarlxd
Priznajete li krivicu[DA/NE]: Ne
Nešto za dodati:  Pobijedio sam DM event nakon zavrsteka sam dobio ban za navodni "aim", ne posjedujem nikakvu vrstu citeva igram na default gta.
« Zadnja izmjena: Veljača 20, 2024, 18:29:57 od tutnjic ッ »
Sviđa mi se
0
Ljubav
1
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Članovi su reagirali s Ljubav:
Kahnwald,
Nema reakcija
Nema reakcija



Scarlxrd

  • Head Admin
  • Status:
    Online
    Postova:
    1093
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Bosna i Hercegovina
  • Scarlxrd
u: Veljača 18, 2024, 21:45:18
I ja igram na defualt gta što ne znaci da nemam neki cit :D dokazi su postavljeni .
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Scarlxrd


zizzy

u: Veljača 18, 2024, 21:46:11
jel bi ja mogao da pogledam te "dokaze"
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


𝕭𝖗𝖚𝖍

  • Vip
  • Status:
    Offline
    Postova:
    759
    Spol:
    Muški
u: Veljača 19, 2024, 06:35:25
 Al ne ne ti si legit dmer sad afkaj majmune
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
1
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Članovi su reagirali s Haha:
zizzy,
Nema reakcija


Muhamed

  • Full Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    157
    Spol:
    Muški
u: Veljača 19, 2024, 09:02:53
Ne bih da se ubacujem ali kada sam video dokaze od izvesnog admina koji te je i banovao moram da reagujem 1.Nikog ne branim niti se uvlacim u bulju 2. Dokaz nema veze sa vezom lik je na svakom od ova dva snimka omasio bar 3 puta kada je pucao tibora a 2 puta je omasio na drugom dokazu 3. Svi vrlo dobro znamo kada se aim upali da aim automatski locka na osobu koja je tebi najbliza i da se pogled (nisan) ne skida sa te osobe dok ti ne locka na nekog drugog blizem tebi ,tako da ovde nema reci o niokakvom aimu 4.Ako si vec bio ubedjen da taj lik ima neki cit a nisi siguran da ima fino ga stavis na listu provera ,a igrac ako stvarno ima neku vrstu cita on ce biti banovan a ne sudis ti o  tome na osnovu dva pisljiva dokaza da li on ima aim ili nema a pritom je covek omasio 5 ili 6 puta ukupuno u obadva snimka....
Sviđa mi se
0
Ljubav
1
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Članovi su reagirali s Ljubav:
zizzy,
Nema reakcija
Nema reakcija


Damir_Kajtaranovic

u: Veljača 19, 2024, 10:19:43
Ne bih da se ubacujem ali kada sam video dokaze od izvesnog admina koji te je i banovao moram da reagujem 1.Nikog ne branim niti se uvlacim u bulju 2. Dokaz nema veze sa vezom lik je na svakom od ova dva snimka omasio bar 3 puta kada je pucao tibora a 2 puta je omasio na drugom dokazu 3. Svi vrlo dobro znamo kada se aim upali da aim automatski locka na osobu koja je tebi najbliza i da se pogled (nisan) ne skida sa te osobe dok ti ne locka na nekog drugog blizem tebi ,tako da ovde nema reci o niokakvom aimu 4.Ako si vec bio ubedjen da taj lik ima neki cit a nisi siguran da ima fino ga stavis na listu provera ,a igrac ako stvarno ima neku vrstu cita on ce biti banovan a ne sudis ti o  tome na osnovu dva pisljiva dokaza da li on ima aim ili nema a pritom je covek omasio 5 ili 6 puta ukupuno u obadva snimka....
Ma kidare admini krivo im , i ja sam ih skino jednom pa su probali nać nešto al su našli jaja labudova
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
SAMO ALLAH ME MOŽE OBORIT I NIKO VIŠE.


Shiro

  • Ultimate Member
  • *
  • Status:
    Online
    Postova:
    5469
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    B L A C K - L I S T
  • Shut the fuck up.
  • IG: Shiro
u: Veljača 19, 2024, 10:20:02
unbanuj zizija brata
Sviđa mi se
0
Ljubav
1
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Članovi su reagirali s Ljubav:
zizzy,
Nema reakcija
Nema reakcija
kys.


Abdulaziz_

u: Veljača 20, 2024, 09:31:10
Ne bih da se ubacujem ali kada sam video dokaze od izvesnog admina koji te je i banovao moram da reagujem 1.Nikog ne branim niti se uvlacim u bulju 2. Dokaz nema veze sa vezom lik je na svakom od ova dva snimka omasio bar 3 puta kada je pucao tibora a 2 puta je omasio na drugom dokazu 3. Svi vrlo dobro znamo kada se aim upali da aim automatski locka na osobu koja je tebi najbliza i da se pogled (nisan) ne skida sa te osobe dok ti ne locka na nekog drugog blizem tebi ,tako da ovde nema reci o niokakvom aimu 4.Ako si vec bio ubedjen da taj lik ima neki cit a nisi siguran da ima fino ga stavis na listu provera ,a igrac ako stvarno ima neku vrstu cita on ce biti banovan a ne sudis ti o  tome na osnovu dva pisljiva dokaza da li on ima aim ili nema a pritom je covek omasio 5 ili 6 puta ukupuno u obadva snimka....
sa ovim se moram slozit.
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Adbulaziz !


psycho ッ

  • Game Admin
  • [BE] Mapper
  • Status:
    Online
    Postova:
    1736
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Tuzla, Bosna i Hercegovina.
u: Veljača 20, 2024, 18:29:51
Unban.
Kazna - Disarm 1 dan.

Lock.
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija