#

IME SERVERA

IGRACI

IP

STATUS

Balkan Elite Stateplay ~ Happy Hours** 48 / 200 51.178.185.231 Online

Autor Tema: [BE UNBAN] Smrkachu  (Posjeta: 159 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Coaz

  • Novi Član
  • Status:
    Offline
    Postova:
    27
    Lokacija:
    \
  • IG: Hexicis
u: Studeni 21, 2022, 23:29:43
Vas nick na serveru:Smrkachu
Vas level na serveru:25
Ime admina koji vas je banovao:Haris
Razlog zasto ste banovani:,,Rapid,,
Dali priznajete krivicu DA/NE:Priznajem radi unbana , ali zelim da se revidira ova situacija ima bug sa sniperom kad pucas kao da pucam sa M4 pitao sam  sve moguce likova na FB jel nznaju resit ,  mogu poslat i gta koji sam koristio i mogu dati ay desk nije mi problem ni nista


Stavljim za njega jer je ban sa foruma
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija



Coaz

  • Novi Član
  • Status:
    Offline
    Postova:
    27
    Lokacija:
    \
  • IG: Hexicis
u: Studeni 21, 2022, 23:33:26
1 ban za cit je ovo da znas @Martin
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


KINEZ591

u: Studeni 21, 2022, 23:42:30
Pa brt promijeni gta to što ti ništa nisi ubacivo ne mora značiti da u gta nema cit i koristiti ga namjerno ili slučajno do pc ne može bit jer to nema smisla pa promijeni gta ako si već čist i nemaš citove.
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Zabranjeno je plakati bez pouke, probuditi se, a ne znati što sa sobom, bojati se osobnih uspomena. Zabranjeno je ne boriti se za ono što želiš, odustati od svega zbog straha, snove ne pretvoriti u stvarnost. Zabranjeno je ostaviti svoje prijatelje, ne pokušavati sačuvati zajedničke uspomene i zvati ih samo onda kada su ti potrebni. Zabranjeno je ne biti svoj pred drugima, pretvarati se pred ljudima do kojih ti je stalo, izigravati drugu osobu da bi te pamtili, zaboraviti na one kojima je zaista stalo do tebe. Zabranjeno je ne stvarati vlastitu priču, ne imati vremena za ljude kojima si potreban, ne razumjeti da ono što ti život daje, to i uzima. Zabranjeno je otjerati nekog s kim se nisi pomirio, zaboraviti njegove oči i osmijeh. Zabranjeno je zaboraviti njegovu prošlost i zamijeniti je njegovom sadašnjošću. Zabranjeno je ne pokušavati shvatiti druge, misliti da je njihov život vrijedniji od tvojeg, ne spoznati da svatko ima svoj put i sreću.


Martin

  • Vip
  • Status:
    Offline
    Postova:
    4038
    Spol:
    Muški
  • EX Direktor - Martin
u: Studeni 21, 2022, 23:50:28
Trebao si prijaviti bug ili ako znao da ga ima da ne pucas sa sniperom.
Unban uz disarm.
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
EX Direktor Martin
Zaduzenja: Unbanove, Lidere, Zalbe i Promotere