#

IME SERVERA

IGRACI

IP

STATUS

BE:SP | Deagle2v2 Event 20h | Nagrada:1.000.000 49 / 200 51.178.185.231 Online

Autor Tema: Bug  (Posjeta: 221 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Sarrabuzzi

  • Sr. Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    438
u: Listopad 20, 2018, 11:09:17
Bug
Ime na serveru: Alexa Sarrabuzzi
Level na serveru: 21
Opis buga:  Zabagovao /veh
Dokazi (obavezno ako je potrebno):  https://www.youtube.com/watch?v=Y7nEY71mctU
Nesto za dodati: Resi ovo doktore
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija



PaulC

u: Listopad 20, 2018, 11:25:27
Mozes li malo objasniti kako je do toga došlo? Jesi imao kreirano auto? Pa ga uništio? I nakon toga nisi mogao novo ili?
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Shadow

  • Legend Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    3762
    Spol:
    Muški
u: Listopad 20, 2018, 11:36:12
Mozes li malo objasniti kako je do toga došlo? Jesi imao kreirano auto? Pa ga uništio? I nakon toga nisi mogao novo ili?
Ista stvar je bila i sa mojim vozilo...Evo ovako se desilo kada sam stavio /veh i id vozila npr 411 koje sam ja stavio odma se spawn normalno nakon toga kada sam stavio /veh i neki drugi id pise da vec imam vozilo i da ga trebam unistiti ja sam ga opet unisio ali opet je pisalo da ga imam znaci problem je po meni u tom kada stavljamo /veh i id vozila a kada stavljamo samo /veh i izaberemo vozilo koje je od ponudjenih tada nema problema i da ga unistits i ponovo spawnas !  http://sendvid.com/l8az29yb
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija

Luka

Ex.A4


Sarrabuzzi

  • Sr. Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    438
u: Listopad 20, 2018, 20:27:31
Dada sada sam gledao i ja to je problem..
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


PaulC

u: Listopad 20, 2018, 20:43:59
Mozes li malo objasniti kako je do toga došlo? Jesi imao kreirano auto? Pa ga uništio? I nakon toga nisi mogao novo ili?
Ista stvar je bila i sa mojim vozilo...Evo ovako se desilo kada sam stavio /veh i id vozila npr 411 koje sam ja stavio odma se spawn normalno nakon toga kada sam stavio /veh i neki drugi id pise da vec imam vozilo i da ga trebam unistiti ja sam ga opet unisio ali opet je pisalo da ga imam znaci problem je po meni u tom kada stavljamo /veh i id vozila a kada stavljamo samo /veh i izaberemo vozilo koje je od ponudjenih tada nema problema i da ga unistits i ponovo spawnas !  http://sendvid.com/l8az29yb

Jel moguće da si ukucao id vozila ispod 400(odnosno nepostojeći?)
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Shadow

  • Legend Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    3762
    Spol:
    Muški
u: Listopad 20, 2018, 20:46:29
Mozes li malo objasniti kako je do toga došlo? Jesi imao kreirano auto? Pa ga uništio? I nakon toga nisi mogao novo ili?
Ista stvar je bila i sa mojim vozilo...Evo ovako se desilo kada sam stavio /veh i id vozila npr 411 koje sam ja stavio odma se spawn normalno nakon toga kada sam stavio /veh i neki drugi id pise da vec imam vozilo i da ga trebam unistiti ja sam ga opet unisio ali opet je pisalo da ga imam znaci problem je po meni u tom kada stavljamo /veh i id vozila a kada stavljamo samo /veh i izaberemo vozilo koje je od ponudjenih tada nema problema i da ga unistits i ponovo spawnas !  http://sendvid.com/l8az29yb



Jel moguće da si ukucao id vozila ispod 400(odnosno nepostojeći?)
Kada stavim neki veci id iznad 400 naravno nikada nisam ispod pise da sam ukucao id 371 ili nesto slicno.
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija

Luka

Ex.A4


PaulC

u: Listopad 20, 2018, 20:48:18
Ne piše ti tamo model auta nego ID auta(nebitno.)

Istina je da se zbuga samo kad ukucaš ispod 400(sada testirano),tako da pokušaj opet.. npr /veh 0,/veh 331 /veh 339 će zbugati komandu.No svaki normalan ID neće zbugati(treba dodati samo provjeru).
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija