#

IME SERVERA

IGRACI

IP

STATUS

Balkan Elite Stateplay | MiniUpdate v7.0.12 35 / 200 51.178.185.231 Online

Autor Tema: [ BE Unban ] Vinicius  (Posjeta: 2150 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

b̶7̶k̶c̶

  • Sr. Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    362
u: Siječanj 19, 2022, 17:26:30
Sam si priznao da koristiš tu skriptu, ne znam zašto se buniš što si dobio ban ?
Ta skripta kako bi ti naveo "No fall bike.cs" ti daje prednost nad ostalim igračima i zašto bi bila dozvoljena ?

Znaći skripta ako je dozvoljena svi igrači mogu jednostavno uzeti motor neki i zajebavat se sa PD cjeli dan ? PD bi bio sprdnja da je ta skripta dozvoljena na serveru...

A ovi što pišete gluposti ovakve vidi se samo kako ste lijepo odgojeni.

+ Banovan si za Cheat, što je višim dijelom ta skripta "No fall bike.cs", za aim će vođa pregledati dokaze i sam odlučiti da li je to za disarm ili ne.

gde pise da je ta skripta zabranjena xaxaxa?
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija



Martin

  • Vip
  • Status:
    Offline
    Postova:
    4032
    Spol:
    Muški
  • EX Direktor - Martin
u: Siječanj 19, 2022, 17:33:13
gde pise da je ta skripta zabranjena xaxaxa?

na serveru zabranjen bilo kakav mod/skripta kako bi imao prednost na odnosu na ostalim igracima
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
EX Direktor Martin
Zaduzenja: Unbanove, Lidere, Zalbe i Promotere


Manijak BE

  • Legend Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    3090
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Drzava Bosna !
  • IG: Manijak
u: Siječanj 19, 2022, 17:44:16
Sam si priznao da koristiš tu skriptu, ne znam zašto se buniš što si dobio ban ?
Ta skripta kako bi ti naveo "No fall bike.cs" ti daje prednost nad ostalim igračima i zašto bi bila dozvoljena ?

Znaći skripta ako je dozvoljena svi igrači mogu jednostavno uzeti motor neki i zajebavat se sa PD cjeli dan ? PD bi bio sprdnja da je ta skripta dozvoljena na serveru...

A ovi što pišete gluposti ovakve vidi se samo kako ste lijepo odgojeni.

+ Banovan si za Cheat, što je višim dijelom ta skripta "No fall bike.cs", za aim će vođa pregledati dokaze i sam odlučiti da li je to za disarm ili ne.

gde pise da je ta skripta zabranjena xaxaxa?
Gdje pise da je speed hack zabranjen? Gdje je skripta za nitro itd itd.. Nemamo o cemu pricati sa igracima koji su kanceri poput vas za sve opravdanje nadju i za sve su drugi krivi. Jasna su pravila servera, nije se rodio taj koji je vama udovoljio
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Auron

u: Siječanj 19, 2022, 18:25:04
Sam si priznao da koristiš tu skriptu, ne znam zašto se buniš što si dobio ban ?
Ta skripta kako bi ti naveo "No fall bike.cs" ti daje prednost nad ostalim igračima i zašto bi bila dozvoljena ?

Znaći skripta ako je dozvoljena svi igrači mogu jednostavno uzeti motor neki i zajebavat se sa PD cjeli dan ? PD bi bio sprdnja da je ta skripta dozvoljena na serveru...

A ovi što pišete gluposti ovakve vidi se samo kako ste lijepo odgojeni.

+ Banovan si za Cheat, što je višim dijelom ta skripta "No fall bike.cs", za aim će vođa pregledati dokaze i sam odlučiti da li je to za disarm ili ne.
Liče ti si njega banovo za ANTI STUNT i on to treba da prihvati kao krivicu? Zasto ta skripta ne bi bila dozvoljena? Ista situacija kao i sa drift modom.
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
jr


4d1n

u: Siječanj 19, 2022, 18:30:04
gde pise da je ta skripta zabranjena xaxaxa?

na serveru zabranjen bilo kakav mod/skripta kako bi imao prednost na odnosu na ostalim igracima


Kao sto sam vec naveo gore, sto se ne banuje za frame vigilante i to daje veliku prednost
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Dzoniッ

  • GameMaster
  • Status:
    Offline
    Postova:
    2116
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Лос Ангелес
  • ADMINISTRATOR | Dzoni
  • IG: Dzoni
u: Siječanj 19, 2022, 19:51:25
Za ovakve nesposobne dokaze se radi jedva provera ako gledamo realno. Svi vi koji niste dobri sa viniciusom pricate drugacije.. No nebitno to admin koji ga je banovao nesposoban je, kako mozes lika koji je bio lider "PD" nije čuo za zabranjen program niti sta znaci bilo koji file, dajem primer kao da das  nekom da jaše magarca i popnes ga na konja. Ocigledan minus za admina sto ne pita pametnije vec na svoju glavu radi.
« Zadnja izmjena: Siječanj 19, 2022, 19:53:51 od dzoni. »
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Manijak BE

  • Legend Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    3090
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Drzava Bosna !
  • IG: Manijak
u: Siječanj 19, 2022, 20:11:42
Admin ga je banovao cit/skripta.. Svjesno ima prednost na odnosu na ostalim igracima, prvi cu dodati 60 skripti sa ruskog sajta pa da vidimo hocetel se zalit kad ne budete mogli zauzeti ter, a necu ubacit aim... O cemu pricamo pusti to jel dobar sa njim ili nije ukoliko igraca ima nesto sto mu daje prednost nad ostalim igracima treba dobit BAN postavio je snimak pucanja covjek ima sprint o cemu ja da pisem da je banovan greskom jel?
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


4d1n

u: Siječanj 19, 2022, 20:16:45
Admin ga je banovao cit/skripta.. Svjesno ima prednost na odnosu na ostalim igracima, prvi cu dodati 60 skripti sa ruskog sajta pa da vidimo hocetel se zalit kad ne budete mogli zauzeti ter, a necu ubacit aim... O cemu pricamo pusti to jel dobar sa njim ili nije ukoliko igraca ima nesto sto mu daje prednost nad ostalim igracima treba dobit BAN postavio je snimak pucanja covjek ima sprint o cemu ja da pisem da je banovan greskom jel?

Bravo znaju uocit neke gluposti a ne znaju fps unlocker hahaha covjek vam jos snima sa unlockerom i vi ne kontante, a zasto? Zato jer 90% admina su glupi ko tri qurca
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Manijak BE

  • Legend Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    3090
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Drzava Bosna !
  • IG: Manijak
u: Siječanj 19, 2022, 20:40:39
Admin ga je banovao cit/skripta.. Svjesno ima prednost na odnosu na ostalim igracima, prvi cu dodati 60 skripti sa ruskog sajta pa da vidimo hocetel se zalit kad ne budete mogli zauzeti ter, a necu ubacit aim... O cemu pricamo pusti to jel dobar sa njim ili nije ukoliko igraca ima nesto sto mu daje prednost nad ostalim igracima treba dobit BAN postavio je snimak pucanja covjek ima sprint o cemu ja da pisem da je banovan greskom jel?

Bravo znaju uocit neke gluposti a ne znaju fps unlocker hahaha covjek vam jos snima sa unlockerom i vi ne kontante, a zasto? Zato jer 90% admina su glupi ko tri qurca
Kao sto bi ti rekao jaran ti je banovan bez razloga  :D
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


4d1n

u: Siječanj 19, 2022, 20:41:35
Admin ga je banovao cit/skripta.. Svjesno ima prednost na odnosu na ostalim igracima, prvi cu dodati 60 skripti sa ruskog sajta pa da vidimo hocetel se zalit kad ne budete mogli zauzeti ter, a necu ubacit aim... O cemu pricamo pusti to jel dobar sa njim ili nije ukoliko igraca ima nesto sto mu daje prednost nad ostalim igracima treba dobit BAN postavio je snimak pucanja covjek ima sprint o cemu ja da pisem da je banovan greskom jel?

Bravo znaju uocit neke gluposti a ne znaju fps unlocker hahaha covjek vam jos snima sa unlockerom i vi ne kontante, a zasto? Zato jer 90% admina su glupi ko tri qurca
Kao sto bi ti rekao jaran ti je banovan bez razloga  :D


Pa i jeste bez razloga hahahha ne razumijem kakav Anti Stun o cemu pricate vi?
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Mihajlo Scaletta

u: Siječanj 20, 2022, 12:44:26
Nedovoljno dokaza + dokaz za antistunt ne radi
unban
lock
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija