#

IME SERVERA

IGRACI

IP

STATUS

BElite Stateplay ** /// www.balkan-elite.info /// 33 / 200 51.178.185.231 Online

Autor Tema: [ UNBAN ] James_Milin  (Posjeta: 1099 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

꧁𝗠𝗜𝗟𝗔𝗡꧂

  • Ultimate Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    5079
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Jerusalim
  • Bereshit bara Elohim et hashamayim ve'et ha'aretz
  • IG: Milan
u: Svibanj 24, 2022, 16:13:33
Sad lepo @PetarC  i  dodatnu kaznu za laganje, na snimku se vidi kako ide end task i gasi GTA, a vamo prosipa neku pricu kako mu je ''crashalo''
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija



𝓓𝓪𝓿𝓲𝓭

  • Legend Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    2564
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Republika Srpska
  • [ BE - Administrator ]
  • IG: David
u: Svibanj 24, 2022, 18:35:17
Vaš Nick  na Serveru: James_Milin
Vaš Level na Serveru: 22
Vaša IP Adresa(OBAVEZNO): panel (mada nije banovana)
Razlog zašto ste Banovani (RAZLOG KOJI JE NAPISAO ADMIN): " izbegavanje provere "
Nick Admina koji vas je Banovao: Viktor_Vasquez
Zašto zelite unban: Da igram
Slika bana(OBAVEZNO): https://ibb.co/jrCqNHy, https://streamable.com/z03pt2 = snimak sta se desilo...
Priznajete li krivicu[DA/NE]: Moram ( vidi se na snimku da se nisam crasho vec da mi je CRASHALO )...













Na snimku se vidi da mi je crashalo dok sam skido anydesk... Nije prvi put pa znam kako da fixam, odes Windows dugme i tab napravis novi desktop i ugasis igru... Kad sam je opet startovao reko sam Get me on me je kicko i banovao... @Viktor


Ajde ne laži da te je krešalo.. Otišo si ALT Tab na samp, a onda se vratio na google, a onda si išo task bar i samp "End task"

- Evo slika https://imgur.com/a/Xx06vXf

Da te je krešalo iskočio bi ti prozor "Timeout crash" ili nešto tako, i uz to bi te izbacilo iz trenutnog TABa... Priznaj krivicu, odafkaj dišarm i gotovo.






Daj Santiago dijete malo ne mjesaj se u sve niko te nista nije pitao , stavljas zalbu na nekog i kazes ma ne treba kazna za njega pa sto stavljas zalbe koji [CENZURA] debilu mali.
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
No matter how good you are , people will only see your mistakes.


MartinS

u: Svibanj 24, 2022, 20:37:18
Sad lepo @PetarC  i  dodatnu kaznu za laganje, na snimku se vidi kako ide end task i gasi GTA, a vamo prosipa neku pricu kako mu je ''crashalo''

Za tvoju informaciju, Pikeru jedan, nemam nista, usporio sam cak deo gde mi je crash... Vidi se kako mi se otvorio GTA i sam zatvorio. To sto ti moras da se pravis pametan nije moje.
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija

Pao si...



Adin

  • Lider
  • Administrator
  • Status:
    Offline
    Postova:
    4009
    Spol:
    Muški
  • capcarap
u: Svibanj 24, 2022, 20:40:43
Sad lepo @PetarC  i  dodatnu kaznu za laganje, na snimku se vidi kako ide end task i gasi GTA, a vamo prosipa neku pricu kako mu je ''crashalo''

Za tvoju informaciju, Pikeru jedan, nemam nista, usporio sam cak deo gde mi je crash... Vidi se kako mi se otvorio GTA i sam zatvorio. To sto ti moras da se pravis pametan nije moje.


Disarm neces izbjec ne pokusavaj dzabe.
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


MartinS

u: Svibanj 24, 2022, 20:45:14
Imam poprilicno star monitor pa me zeza rezolucija i brzina, budic da brzo pisem i brzo radim ALT + TAB za menjanje programa meni ekran crasha i zbuga igricu koju otvorim ( Obavezno SAMP ), zamrzne mi se ekran i ne radi mis. Kod Mujkica sam pronasao resenje kada se to njemu desilo on je isao Windows + Tab i napravio novi desktop, samim tim ugasio igricu preko Task Managera jer ovako na X kada drzis Alt i Tab nece... Covek moze da potvrdi.
ZA SVE KOJI JOS NISU SHVATILI......
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija

Pao si...



Adin

  • Lider
  • Administrator
  • Status:
    Offline
    Postova:
    4009
    Spol:
    Muški
  • capcarap
u: Svibanj 24, 2022, 20:46:34
Imam poprilicno star monitor pa me zeza rezolucija i brzina, budic da brzo pisem i brzo radim ALT + TAB za menjanje programa meni ekran crasha i zbuga igricu koju otvorim ( Obavezno SAMP ), zamrzne mi se ekran i ne radi mis. Kod Mujkica sam pronasao resenje kada se to njemu desilo on je isao Windows + Tab i napravio novi desktop, samim tim ugasio igricu preko Task Managera jer ovako na X kada drzis Alt i Tab nece... Covek moze da potvrdi.
ZA SVE KOJI JOS NISU SHVATILI......


Kakve veze ima monitor sa ovim xaxxaaxxa, daj ubi se druze
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


MartinS

u: Svibanj 24, 2022, 20:55:32
Imam poprilicno star monitor pa me zeza rezolucija i brzina, budic da brzo pisem i brzo radim ALT + TAB za menjanje programa meni ekran crasha i zbuga igricu koju otvorim ( Obavezno SAMP ), zamrzne mi se ekran i ne radi mis. Kod Mujkica sam pronasao resenje kada se to njemu desilo on je isao Windows + Tab i napravio novi desktop, samim tim ugasio igricu preko Task Managera jer ovako na X kada drzis Alt i Tab nece... Covek moze da potvrdi.
ZA SVE KOJI JOS NISU SHVATILI......


Kakve veze ima monitor sa ovim xaxxaaxxa, daj ubi se druze

Mesanje + spamanje..
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija

Pao si...



KINEZ591

u: Svibanj 24, 2022, 21:57:30
ne znam kako vam se da srat oko teme koja je sama po sebi retardirana. Da skriva nešto I ako je to namjerno napravio mogo ga je viktor sacekat da ponovno uđe, i zašto bi lik na /pitaj napisao da ga opet geta. Malo razmislite prije nego što se javljate i što vas lik tore na ter to nije njegov problem nego vas, ♡Z♡






;)
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Zabranjeno je plakati bez pouke, probuditi se, a ne znati što sa sobom, bojati se osobnih uspomena. Zabranjeno je ne boriti se za ono što želiš, odustati od svega zbog straha, snove ne pretvoriti u stvarnost. Zabranjeno je ostaviti svoje prijatelje, ne pokušavati sačuvati zajedničke uspomene i zvati ih samo onda kada su ti potrebni. Zabranjeno je ne biti svoj pred drugima, pretvarati se pred ljudima do kojih ti je stalo, izigravati drugu osobu da bi te pamtili, zaboraviti na one kojima je zaista stalo do tebe. Zabranjeno je ne stvarati vlastitu priču, ne imati vremena za ljude kojima si potreban, ne razumjeti da ono što ti život daje, to i uzima. Zabranjeno je otjerati nekog s kim se nisi pomirio, zaboraviti njegove oči i osmijeh. Zabranjeno je zaboraviti njegovu prošlost i zamijeniti je njegovom sadašnjošću. Zabranjeno je ne pokušavati shvatiti druge, misliti da je njihov život vrijedniji od tvojeg, ne spoznati da svatko ima svoj put i sreću.


MartinS

u: Svibanj 24, 2022, 22:15:09
ne znam kako vam se da srat oko teme koja je sama po sebi retardirana. Da skriva nešto I ako je to namjerno napravio mogo ga je viktor sacekat da ponovno uđe, i zašto bi lik na /pitaj napisao da ga opet geta. Malo razmislite prije nego što se javljate i što vas lik tore na ter to nije njegov problem nego vas, ♡Z♡

Doktor  (smoke)




;)
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija

Pao si...



Jovan Vasquez

  • GameMaster
  • Status:
    Offline
    Postova:
    651
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Република Српска
  • IG: Jovan
u: Svibanj 24, 2022, 22:22:36
ne znam kako vam se da srat oko teme koja je sama po sebi retardirana. Da skriva nešto I ako je to namjerno napravio mogo ga je viktor sacekat da ponovno uđe, i zašto bi lik na /pitaj napisao da ga opet geta. Malo razmislite prije nego što se javljate i što vas lik tore na ter to nije njegov problem nego vas, ♡Z♡






;)
Tacno tako, ako je uradio nesto protiv pravila, zasto bi pisao da ga viktor geta ponovo ?
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


MartinS

u: Svibanj 24, 2022, 22:23:32
ZA DRAGOG SANTIAGA, https://streamable.com/tyltde
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija

Pao si...



Mujkic

  • Hero Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    560
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Sjeverni pol
  • Citer?
  • IG: Mujkic
u: Svibanj 24, 2022, 23:43:39
Sad lepo @PetarC  i  dodatnu kaznu za laganje, na snimku se vidi kako ide end task i gasi GTA, a vamo prosipa neku pricu kako mu je ''crashalo''

Izgleda Milane da ne razumijes... Gledaj evo u kratke crte, ovo se kao prvo i meni jako cesto desava zna biti i do modovanog gta i do loseg pca kada brzo alt tabuje sigricu ili vise puta zna da kad ponovo u task baru kliknes na ikonicu jednostavno ubaga i ne moze d audje ni nista a kada se to desi da ne bi restartovao pc odes samo alt windows cini mi se  otvoris novi desktop i ides end task, nema nikakve veze iskakanje prozora error kao sto drugi pisu sa ovim jer je ovo druga vrsta "crasha". Sa sam na kompu  objasnio bih svima kako to zapravo izgleda jer izgleda d aniste bili u toj situaciji, ovako prkeo telefona ne mpgu nista. Ako zelis Petar ostavi temu do prekosutra pa kad budem za pc odma cu odg l.p.

MOLIM pojedine da se ne gube po ovoj temi kako lazu tako da da...

Usput pored ovog svega razmislite malo svojom praznom glavom da ima nesto ne bi snimao i kacio dokaze o pravdao se, ne bi usao ponovo na test i ne bi skidao anydesk, jel ste toliko smotani???
« Zadnja izmjena: Svibanj 24, 2022, 23:48:42 od Mujkic »
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija

Mujkic

Ex Lider LS:PD

Ex GameMaster


Viktor

  • GameMaster
  • Status:
    Offline
    Postova:
    2213
u: Svibanj 24, 2022, 23:53:32
Kad sam te kickao vec si bio banovan tako da si bezpotrebno i usao ig ne vadi se na to da si napisao na pitaj getaj a uostalom timeout crash pise i ako si se sam crashao ili ako te crashalo tako da se ne vadi ni na to.
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Seljo


Mujkic

  • Hero Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    560
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Sjeverni pol
  • Citer?
  • IG: Mujkic
u: Svibanj 25, 2022, 00:06:23
Kad sam te kickao vec si bio banovan tako da si bezpotrebno i usao ig ne vadi se na to da si napisao na pitaj getaj a uostalom timeout crash pise i ako si se sam crashao ili ako te crashalo tako da se ne vadi ni na to.

HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA O CEMU TI????? Usao je lik i napisao /PITAJ GETAJ Bukvalno imas na videu....
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija

Mujkic

Ex Lider LS:PD

Ex GameMaster


𝓓𝓪𝓿𝓲𝓭

  • Legend Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    2564
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Republika Srpska
  • [ BE - Administrator ]
  • IG: David
u: Svibanj 25, 2022, 08:48:20
Vaš Nick  na Serveru: James_Milin
Vaš Level na Serveru: 22
Vaša IP Adresa(OBAVEZNO): panel (mada nije banovana)
Razlog zašto ste Banovani (RAZLOG KOJI JE NAPISAO ADMIN): " izbegavanje provere "
Nick Admina koji vas je Banovao: Viktor_Vasquez
Zašto zelite unban: Da igram
Slika bana(OBAVEZNO): https://ibb.co/jrCqNHy, https://streamable.com/z03pt2 = snimak sta se desilo...
Priznajete li krivicu[DA/NE]: Moram ( vidi se na snimku da se nisam crasho vec da mi je CRASHALO )...







Unban uz najmanju mogucu kaznu , jeste meni se to desava imam modovan GTA i los PC .

Na snimku se vidi da mi je crashalo dok sam skido anydesk... Nije prvi put pa znam kako da fixam, odes Windows dugme i tab napravis novi desktop i ugasis igru... Kad sam je opet startovao reko sam Get me on me je kicko i banovao... @Viktor
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
No matter how good you are , people will only see your mistakes.