#

IME SERVERA

IGRACI

IP

STATUS

Balkan Elite | Deagle Event 21h 400.000$ 93 / 200 51.178.185.231 Online

Autor Tema: [IC - PRICA] Marko_Zvezdanovic  (Posjeta: 506 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Marko_Zvezdanovic

u: Prosinac 26, 2023, 20:10:47
Moje ime je Marko Zvezdanovic, rodio sam se u Los Santosu i zivim tu. Kad sam imao 10 godina moju Mamu Tanju i Oca Milana su ubili Hitmani neko im je narucio to ubistvo i nikad se nije saznalo koje. Moj otac Milan je bio porucnik u policiji imao je dosta teskih slucajeva i okrsaja sa bandama. Moje misljenje je da su stradali zbog posla moga oca. Uglavnom, ja sam od  tada bio u domu nekoliko godina, ali kasnije sam pobegao iz doma ukrao sam auto i poceo sam da se trkam u pare, Prolazilo je malo, po malo  vremena, napredovao sam dosta u trkama i tako zaradjivao pare, kroz sve te trke pokusao sam da saznam ko je mojim roditeljima smestio ubistvo, prikljucivao se nekim bandama, ali nisam nista uspeo sa tim da saznam, nazalost .
Sa trkama nisam uspeo na duze staze, dolazili su mnogo bolji vozaci sa boljim motorima u autu, tako da sam ispao iz toga.
 Nakon zavrsene srednje skole, koju sam poceo pre doma, nisam isao na fakultet nego radio razne poslove od rudarenja, prevoza goriva,mehanicar, cuvar na gradilistima. Vec par godina se bavim lovom te imam iskustva s oružjem, takođe imam polozene sve kategorije cak i za avion. Nakon izgubljene 2 godine na raznim poslovima razmisljao sam kako bi bilo probati se pridruziti '' Los Santos Police Department '' . Prijavio sam se i nakon par dana sam dobio poziv da dodjem na razgovor. Kada sam stigao u '' Los Santos Police Department '' , docekao me je  Nacelnik Brayan, popricali smo o mojim kvalifikacijama i prosao sam sve uslove za policajca ''Los Santos Police Department '' i tako postao ono sto je moj otac bio, mozda je ovo prekretnica da pronadjem ubice mojih roditelja, videcemo!!!

Za mene je ceo moj period odrastanja bio psihicki naporan i zelim da sve to ostavim iza sebe, okrecem se novim izazovima i jedva cekam da se dese.

« Zadnja izmjena: Prosinac 26, 2023, 20:13:07 od Marko_Zvezdanovic »
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija



ꜱᴘᴇᴋᴛᴏʀ

  • Sr. Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    437
    Spol:
    Muški
  • Do I Look Like A Gangster? I’m A Businessman!
  • IG: Inspektor_Brayan
u: Prosinac 27, 2023, 20:34:29
Okej prica, mozda si mogao to malo bolje objanisiti, kako su ti ubili roditelje, malo vise o tvom ocu. Mana: Ako vec ides tim sistemom da sklapas  pricu po uzoru na tvog  IC karaktera, gledaj da bude tacno. Meni si rekao tokom testanja da si zavrsio srednju i fakultet, ovde kazes da nisi zavrsio fakultet, tesko da ces bez fakulteta zaposliti u LSPD pogotvo u RL, ostalo je okej. Cekamo novu pricu da vidimo :D
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija

leader LSPD 13/04/2023  - XX/XX/2024

Ex BE Admin 06/10/2023  - 15/11/2023.
𝓟𝓞𝓜𝓞𝓩 𝓑𝓞𝓖 𝓙𝓤𝓝𝓐𝓒𝓘


𝓦𝓪𝓷𝓰

  • Vip
  • Status:
    Offline
    Postova:
    1387
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    B L A C K - L I S T
  • Algo me parece que te caíste
  • IG: Wang_Navarro
u: Prosinac 27, 2023, 20:46:58
Okej prica, mozda si mogao to malo bolje objanisiti, kako su ti ubili roditelje, malo vise o tvom ocu. Mana: Ako vec ides tim sistemom da sklapas  pricu po uzoru na tvog  IC karaktera, gledaj da bude tacno. Meni si rekao tokom testanja da si zavrsio srednju i fakultet, ovde kazes da nisi zavrsio fakultet, tesko da ces bez fakulteta zaposliti u LSPD pogotvo u RL, ostalo je okej. Cekamo novu pricu da vidimo :D
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Banda je kao familija,svi za jednog jedan za sve


~ Randy ~

u: Prosinac 28, 2023, 11:46:18
Okej prica, mozda si mogao to malo bolje objanisiti, kako su ti ubili roditelje, malo vise o tvom ocu. Mana: Ako vec ides tim sistemom da sklapas  pricu po uzoru na tvog  IC karaktera, gledaj da bude tacno. Meni si rekao tokom testanja da si zavrsio srednju i fakultet, ovde kazes da nisi zavrsio fakultet, tesko da ces bez fakulteta zaposliti u LSPD pogotvo u RL, ostalo je okej. Cekamo novu pricu da vidimo :D

Sve u svemu svaka čast na trudu i što još ima igrača da prepoznaju ove vrednosti.
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija