#

IME SERVERA

IGRACI

IP

STATUS

Balkan Elite | Deagle Event 21h 400.000$ 31 / 200 51.178.185.231 Online

Autor Tema: IC Prica  (Posjeta: 2846 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

KOᑕᗩ

  • GameMaster
  • Status:
    Offline
    Postova:
    679
    Lokacija:
    Ada Bojana
  • "Jedino sto se moze naci od citova je sprinthook"
  • IG: Tony_Baldassario
u: Veljača 20, 2023, 17:20:29
Zdravo ja sam Kenyasima Indelicat!Ispricacu vam moju zivotnu pricu


Zdravo ja sam Kenyasmina Indelicat,rođen sam 17.12.1999.,na Mullholandu!Potekao sam iz jako siromašne porodice,u maloj kućici od 74kvadrata.Moji roditelji nisu mogli da prežive sa četvoro dece sa malim platama.Otac mi je radio u "JKP",a majka u restoranu "McDonalds".


Kao mali bio sam jako problematičan dečak.Krao sam sa bratom na trafikama sokove,u prodavnicama hranu,kako bi preživeo sa porodicom.Porastao sam u nezrelog tinejdžera koji je imao petnaest godina,tada su mi poginula oba roditelja u saobraćajnoj nesreći blizu SanFierra.Najstariji brat i ja smo se pokrenuli malo i krenuli raditi ilegalne poslove za Bande,kako bi prehranili dve sestre i nas.Raznosili smo pakete po gradu za 500$ .Ta ušteđevina je bila jako mala za nas četvoro, te smo brat i ja krenuli malo veće poslove raditi sami.Počeli smo da ponovokrademo,pljačkamo starije ljude,obijali bankomate,krali oružja od državnih službenika,pa ih prodavali na crnom tržištu.Biznis je jako lepo krenuo,pa smo pronašli dva čoveka kojima smo bili verni.To su bili naši drugari iz detinjstva.Polako smo uveličavali posao,pa smo napravili malu bandu od desetinu ljudi.Jednog dana smo brat i  ja smo smisli plan kako opljačkatiBANKU!Okupili smo članove naše bande pa smo krenuli u pohod na novac.Pljačka je bila uspešna.Uspeli smo da živimo srećno.Uskoro smo napravili veću Mafiju.Te smo bili najjači u gradu.Jednoga dana smo se obračunali sa Mafijom Groove Street Family.Moj brat je tu bio ubijen.Srce mi je bilo slomljeno,zakleo sam se da ću ga osvetiti.Nakon nekoliko godina napravio sam svoju porodicu,našao sam ženu svoga života dobio dva prekrasna dečaka,moje sestre su našle takođe svoje muževe i dobile svoju decu.Došao je dan kada sam isplanirao osvetu Mafiji GrooveStreetFamily Okupio sam stotinu ljudi.I krenuo u pohod.Oteli smo vodju te mafije.Traižili smo bili veliki otkup od 500.000$.Jedan od članova moje bande nas je izdao i preneo gde se krijemo.Groove Street Family je došao po svog šefa ali nisu očekivali da im je šef mrtav.Sutradan ujutro sam otišao na gorblje da zapalim sveću svome pokojnom bratu.I rekao sam mu da je osveta stigla.




Autor Koca
Brat:Keno_Scaletta
color=red][/color]Sestra:Maja_Jovanovic
color=red][/color]Sestra:Marina_Hanzek
color=red][/color]Majka:Maja
color=red][/color]Otac:Vinicius
color=red][/color]Nesto za dodati:Nista nadam se da vam se malo barem dopalo,nisam se trudio bas toliko samo onako napisao da se ima.
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija





Adin

  • Ultimate Member
  • Administrator
  • Status:
    Online
    Postova:
    4004
    Spol:
    Muški
  • capcarap
u: Veljača 20, 2023, 17:24:04
bravo
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Alexander Maestro

  • Super Hero Member
  • Administrator
  • Status:
    Offline
    Postova:
    1283
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Jug
  • [ BE - ADMINISTRATOR ]
    • Ohridska Jagoda
  • IG: Alexander_Maestroo
u: Veljača 24, 2023, 12:46:21
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija



Marko Rema

  • Super Hero Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    1618
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Република Српска
  • IG: Ignite
u: Veljača 26, 2023, 17:23:56
Svaka cast WLCM nazad.
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija