#

IME SERVERA

IGRACI

IP

STATUS

Balkan Elite | Deagle Event 21h 400.000$ 75 / 200 51.178.185.231 Online

Autor Tema: [IC - PRICA] Becky  (Posjeta: 3818 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Becky

  • Sr. Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    348
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Usa
  • 퐍퐨 퐏퐚퐢퐧 - 퐍퐨 퐆퐚퐢퐧
    • Supreme Сasual Dating - Verified Maidens
u: Kolovoz 18, 2021, 21:06:33
Ime I Prezime: Becky Humar
Ime Oca: Harley Humar
Ime Majke: Elena Humar - Dixon
Datum Rodjenja: 18.04.1995
Mjesto Rodjenja: Las Venturas
Trenutno Prebivalište: Los Santos

PERIOD: Rodjenje - Pocetak Školovanja!
Rodjen sam davne 1995-e godine, u gradu koji se zove Las Venturas. U to vrijeme jedan od najpopularnijih gradova cijele AMERIKE. U porodici koja čini oca, [CENZURA] i dijete - nije mi nista falilo. Roditelji su pokusali da meni nas zivot predstave kao vrlo kvalitetan i na, pa da se tako izrazim "višoj nozi". U tom smislu govoreci, uvijek cu mi udovoljavali, bila tome prilika ili ne. Imali smo kucu, u finom naselju. Oba roditelja bila su mi zaposlena u kompaniji koja proizvodi visoko tehnološka otkrića.

PERIOD: Osnovno I Srednje Obrazovanje!
Godine 2000, upisan sam u Osnovnu Privatnu Školu pod imenom "Life Is A School". Da, upisan sam sa pet a ne šest godina. Za divno čudo, veoma dobro sam se snašao u izboru prijatelja i društva, s obzirom da  sam kao dijete od 5 godina bio veoma stidljiv. za period školovanja u osnovnoj školi nisam se bavio nikakvim vannastavnim aktivnostima. Početak srednjeg školovanja - umiru mi roditelji. Saobraćajna nesreća koju je izazvao pijani taksista, usmrtila je dvoje mladih ljudi. Baš na njihovu godišnjicu 14.09.2008. O tome ne volim da pričam. Ostao sam sam, naravno imao sam porodicu, koja se redovno brinula o meni i slala mi novac. Kada imaju priliku posjete me i provode vrijeme sa mnom, ali naravno nije to to. Školovanje sam započeo u Srednjoj Ekonomskoj Školi. Prva godina, zbog prijašnje situacije nije bila bas odlična, ali šta je tu je. U drugoj godini pozvan sam u klub matematičara, koji sam, zasto da ne, prihvatio. Pronasao sam se u istoj, vjezbao je, vjezbao kroz cijeli drugi razred, i onda odustao. Drugi razred - Saavršen uspjeh, najbolji djak. Treći kao i Četvrti razred sam završio takodjer sa odličnim uspjehom ali ne kao najbolji đak. Na kraju godine, položio sam vozački ispit, iz prvog puta, sto se nikada nisam nadao jer mi je to bio prvi put da sjednem za "volan" i bukvalno vozim.

PERIOD: Kraj Obrazovanja - Sadašnji Život!
Godina 2012. Završio sam srednje obrazovanje i rekao sebi - idem u život. Popakovao sam osnovne stvari u torbu, zakljucao kucu, ubacio kofer u porodični kombi koji je ostao tu od onog dana kada su mi roditelji umrli i krenuo. Odlučio sam se za grad koji se zove Los Santos. Zasto bas tu. eh pa zato sto je on najsličniji mom rodjenom gradu. Bio je napredniji, sa više mogućnosti za novi život. Novac, koji mi je porodica slala, čuvao sam, nisam trošio na gluposti. Skupio sam dovoljno za manji stan ili kuću udaljeniju od centra grada. Kada sam stigao, kao 18-ogodišnjak nisam nikoga poznavao. Kako sam naumio tako je i bilo, kupio sam kuću u porodičnom dijelu grada, i unaprijedio je u ono što ona sada jeste. Kada sam tek došao odmah mi je bio ponudjen posao u nekoj novoj tada firmi, udaljenoj od grada. Rekli su mi da se bave proizvodnjom najbjeljeg brašna u cijelom regionu. Tada mi je to sasvim fino zvucalo i prihvatio sam poziv. Nije mi trebalo dugo da shvatim da je to bila ustvari mafija, koja je proizvodila kokain. Završio sam par puta u zatvoru, te napustio tu mafiju. Rekao sam sebi da moram nekako da očistim svoje grijehe koje sam učinio, te sam potražio posao u Policiji. Načelnik je naišao na mene dok sam predavao papire, i samo mi ponudio posao. Začudjen prihvatio sam, i nakon veoma kratkog vremena postao sam najbolji radnik. Došao sam do pozicije kapetana. Nakon par mjeseci odlučio sam da mi treba odmor, te napustio policiju na kratko vrijeme. I ponovo, put me je naveo na zle stvari... Postao sam najveći ubica u tom cijelom gradu, naravno niko nije znao ko sam ja. Radio sam loše stvari, i to sve za malo brzog novca, koji mi je poslije omogućio veću kuću, par novih auta, i "prijatelje" sa one druge strane. Dana 20.07.2013 predao sam se u policiju. Odslužio sam svoju kaznu, i otišao nazad da tražim svoj stari posao. Naravno da oni u policiji nisu znali, niti znaju, ko sam ja, da znaju, sigurno ne bih bio tu gdje jesam. Trenutno sam na poziciji "vodnika" policije Los Santosa i ocekujem unapredjenje. Takodjer ocekujem uskoro da ću pronaći nekoga, nekoga sa kim bih podijelio ovaj svoj život koji me čeka. Do tada sretan sam sa onim što imam.
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija



Eldar.

  • Legend Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    2452
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Mulholland
  • Black Dragon Triads
  • IG: Eldar_Scaletta
u: Kolovoz 24, 2021, 16:04:33
Malo duže mozda ali okej je
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Dzoniッ

  • Legend Member
  • Status:
    Online
    Postova:
    2090
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Лос Ангелес
  • ADMINISTRATOR | Dzoni
  • IG: Dzoni
u: Prosinac 19, 2021, 02:59:34
Nie lose kids
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Candy Ferrero

u: Veljača 04, 2022, 15:30:11
Malo jaci od kisele vode
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Aleksa Scaletta

  • Legend Member
  • [ BE ] Administrator
  • Status:
    Offline
    Postova:
    3006
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Kovin
  • Samo tebi verni, samo tebi odani !
  • IG: Aleksa_Scalleta
u: Veljača 12, 2022, 17:25:56
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija

Administrator

Aleksa Scaletta


Eldar.

  • Legend Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    2452
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Mulholland
  • Black Dragon Triads
  • IG: Eldar_Scaletta
u: Travanj 12, 2022, 17:35:07
Jace to
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Hayeterkoasvn_Nesam

  • Full Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    130
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Sremska Mitrovica
  • Vaskeza
  • IG: Vaskeza_Collins
u: Travanj 14, 2022, 14:16:49
malo bolje bi moglo
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
U muriji on je srao Zvezde Granda kad je pao NASEG BRATA ON JE DAO #FREE!


Aleksa Scaletta

  • Legend Member
  • [ BE ] Administrator
  • Status:
    Offline
    Postova:
    3006
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Kovin
  • Samo tebi verni, samo tebi odani !
  • IG: Aleksa_Scalleta
u: Svibanj 20, 2022, 20:02:29
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija

Administrator

Aleksa Scaletta