#

IME SERVERA

IGRACI

IP

STATUS

Balkan Elite | Deagle Event 21h 400.000$ 71 / 200 51.178.185.231 Online

Autor Tema: (BE PRICA)Rill  (Posjeta: 4580 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Sarajlija

  • Sr. Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    409
    Lokacija:
    lijevo pa desno
u: Lipanj 07, 2021, 21:49:52
Nick:Rill_Black
Priča:Dan kada je na ovaj svjet krocio Rill Black je 21.01.1983.Moj otac Edie i majka Angeline su imali želju za jednim djetetom.Bio sam jedinac.U početku mog djetinstva  živio sam u Las Venturasu,tamo sam završio osnovnu školu.Moj otac je radio kao visoki direktor u tadažnjio agency za nekretnine.Majka je bila domaćica,odgalaja mene i brinila se o nama dvojici.Očeva plata je bila dovoljna za nas troje.Imali smo za hranu,piće,vodu i za odjeću.Bio sam skroman i povućen dječak.Dana 19.5.1999. godine mojo tac dobija izmještaj u San Fiero.To nam je teško palo jer smo morali ostaviti svoju kuću I uspomene I kretuni sa ocem u San Fiero.Spakovali smo se te smo 24.5.1999. bili raspakovani i zbrinuti u jednom zavućenom kvartu.Kvart je bio miran,komšije su bili pažljivi prema nama.Znali su da smo novi I da se privikavamo sredini.Tu sam upisao Elektro Tehničku školu.Bio sam jedan od boljih učenika trudio sam se biti kao moj otac.Uz svoje školovanje susreto sam se sa raznim problemima kako kući tako I u društvu.Uspio sam se izboriti.Nakon završetka moje škole odlučio sam nastaviti obuku na “It Academy” u kojoj sam usavršavao svoje znanje I vještine sa tehnologijom.Nastavnici su primjetili kvalitet te su mi preporućili firmu za rad.5.10.2005. sam dobio poziv za rad u tadašnje vrijeme jednu od najjacčih firmi.Taman kada sam pomislio da me je krenulo moj otac dobija otkaz.Sav teret sa finansijama pada na mene.Radio sam dan noć da ja i moja porodica imamo.Hvala bogu sve smo izgurali I prevazišli prepreke.Otac je poslije nekog vremena našao drugi posao.Kada sam skupio novac odlučio sam kupiti stan u Los Angelesu.Tamo je I bilo sjedište moje firme tako da nisam imao problem sa poslom.Napustio sam svoje roditelje I otišao u život.Redovno smo se ćuli preko Skyp aplikacije te nismo izgubili kontakt.Imao sam svoju djevojku sa kojom sam razmišljao o vjenjčanju i djeci.Moji roditelji su bili ponosni na mene i moj rad.3.4.2010. sam imao svoje vjenčanje.Pozvao sam svoje roditelje,kolege sa posla te ostalu rodbinu.Nakon nekoliko godina u braku sa svojom suprugom Ely sam dobio blizance.Danas oni idu u drugi razred osnovne privatne škole u Los Angeles-u.Bodrio sam ih te gurao naprijed.Nakon nekog vremena djeca završavaju osnovnu,srednju,a sada idu i  fakultet te kreču u potragu za poslom.Ja sam se penzioniso te sve ulagao u svoju djecu.Sada uživam u penzi sam svojom ljepšom polovinom.

Nešto za dodati:/
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Mirno more nikada nije napravilo dobrog mornara



Martin

  • Vip
  • Status:
    Online
    Postova:
    4032
    Spol:
    Muški
  • EX Direktor - Martin
u: Lipanj 14, 2021, 08:55:14
Ok
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
EX Direktor Martin
Zaduzenja: Unbanove, Lidere, Zalbe i Promotere


Dzoniッ

  • Legend Member
  • Status:
    Online
    Postova:
    2090
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Лос Ангелес
  • ADMINISTRATOR | Dzoni
  • IG: Dzoni
u: Srpanj 02, 2021, 04:03:18
qq  (whew)
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


𝓒𝓸𝓵𝓾𝓶𝓫𝓸

  • Hero Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    595
  • #Banned
u: Srpanj 12, 2021, 13:39:49
meeehhh...
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Ex Lider Police Department
Ex Lider La Cosa Nostra
Ex Lider Groove Street Family
EX GameMaster 1
EX GameMaster 2
EX GameMaster 3
EX Promoter 1 , 2 , 3 
JAMES OTAC


Nemanja

  • Legend Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    2532
    Spol:
    Muški
  • -=- | Administrator | -=-
u: Srpanj 22, 2021, 01:19:03
Das ist nicht gut
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Nemanja

  • Legend Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    2532
    Spol:
    Muški
  • -=- | Administrator | -=-
u: Srpanj 22, 2021, 01:20:25
ne zezajte me molim vas kakva je ovo prica,pri pisanju procitaj pravila pa onda pisi,hvala.
http://balkan-elite.info/forum/index.php?topic=25877.0
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Eldar.

  • Legend Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    2452
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Mulholland
  • Black Dragon Triads
  • IG: Eldar_Scaletta
u: Kolovoz 24, 2021, 16:05:40
Treba duže to
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Tokyo

u: Kolovoz 24, 2021, 23:30:21
Nick:Rill_Black
Priča:Dan kada je na ovaj svjet krocio Rill Black je 21.01.1983.Moj otac Edie i majka Angeline su imali želju za jednim djetetom.Bio sam jedinac.U početku mog djetinstva  živio sam u Las Venturasu,tamo sam završio osnovnu školu.Moj otac je radio kao visoki direktor u tadažnjio agency za nekretnine.Majka je bila domaćica,odgalaja mene i brinila se o nama dvojici.Očeva plata je bila dovoljna za nas troje.Imali smo za hranu,piće,vodu i za odjeću.Bio sam skroman i povućen dječak.Dana 19.5.1999. godine mojo tac dobija izmještaj u San Fiero.To nam je teško palo jer smo morali ostaviti svoju kuću I uspomene I kretuni sa ocem u San Fiero.Spakovali smo se te smo 24.5.1999. bili raspakovani i zbrinuti u jednom zavućenom kvartu.Kvart je bio miran,komšije su bili pažljivi prema nama.Znali su da smo novi I da se privikavamo sredini.Tu sam upisao Elektro Tehničku školu.Bio sam jedan od boljih učenika trudio sam se biti kao moj otac.Uz svoje školovanje susreto sam se sa raznim problemima kako kući tako I u društvu.Uspio sam se izboriti.Nakon završetka moje škole odlučio sam nastaviti obuku na “It Academy” u kojoj sam usavršavao svoje znanje I vještine sa tehnologijom.Nastavnici su primjetili kvalitet te su mi preporućili firmu za rad.5.10.2005. sam dobio poziv za rad u tadašnje vrijeme jednu od najjacčih firmi.Taman kada sam pomislio da me je krenulo moj otac dobija otkaz.Sav teret sa finansijama pada na mene.Radio sam dan noć da ja i moja porodica imamo.Hvala bogu sve smo izgurali I prevazišli prepreke.Otac je poslije nekog vremena našao drugi posao.Kada sam skupio novac odlučio sam kupiti stan u Los Angelesu.Tamo je I bilo sjedište moje firme tako da nisam imao problem sa poslom.Napustio sam svoje roditelje I otišao u život.Redovno smo se ćuli preko Skyp aplikacije te nismo izgubili kontakt.Imao sam svoju djevojku sa kojom sam razmišljao o vjenjčanju i djeci.Moji roditelji su bili ponosni na mene i moj rad.3.4.2010. sam imao svoje vjenčanje.Pozvao sam svoje roditelje,kolege sa posla te ostalu rodbinu.Nakon nekoliko godina u braku sa svojom suprugom Ely sam dobio blizance.Danas oni idu u drugi razred osnovne privatne škole u Los Angeles-u.Bodrio sam ih te gurao naprijed.Nakon nekog vremena djeca završavaju osnovnu,srednju,a sada idu i  fakultet te kreču u potragu za poslom.Ja sam se penzioniso te sve ulagao u svoju djecu.Sada uživam u penzi sam svojom ljepšom polovinom.

Nešto za dodati:/
zadnja rečenica danas idu u 2razred privatne osnkone škole sledeća rečenica traže posao molim?!?!
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Kokic

u: Kolovoz 26, 2021, 09:07:42
Kakva prica
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Candy Ferrero

u: Veljača 04, 2022, 15:31:15
Nick:Rill_Black
Priča:Dan kada je na ovaj svjet krocio Rill Black je 21.01.1983.Moj otac Edie i majka Angeline su imali želju za jednim djetetom.Bio sam jedinac.U početku mog djetinstva  živio sam u Las Venturasu,tamo sam završio osnovnu školu.Moj otac je radio kao visoki direktor u tadažnjio agency za nekretnine.Majka je bila domaćica,odgalaja mene i brinila se o nama dvojici.Očeva plata je bila dovoljna za nas troje.Imali smo za hranu,piće,vodu i za odjeću.Bio sam skroman i povućen dječak.Dana 19.5.1999. godine mojo tac dobija izmještaj u San Fiero.To nam je teško palo jer smo morali ostaviti svoju kuću I uspomene I kretuni sa ocem u San Fiero.Spakovali smo se te smo 24.5.1999. bili raspakovani i zbrinuti u jednom zavućenom kvartu.Kvart je bio miran,komšije su bili pažljivi prema nama.Znali su da smo novi I da se privikavamo sredini.Tu sam upisao Elektro Tehničku školu.Bio sam jedan od boljih učenika trudio sam se biti kao moj otac.Uz svoje školovanje susreto sam se sa raznim problemima kako kući tako I u društvu.Uspio sam se izboriti.Nakon završetka moje škole odlučio sam nastaviti obuku na “It Academy” u kojoj sam usavršavao svoje znanje I vještine sa tehnologijom.Nastavnici su primjetili kvalitet te su mi preporućili firmu za rad.5.10.2005. sam dobio poziv za rad u tadašnje vrijeme jednu od najjacčih firmi.Taman kada sam pomislio da me je krenulo moj otac dobija otkaz.Sav teret sa finansijama pada na mene.Radio sam dan noć da ja i moja porodica imamo.Hvala bogu sve smo izgurali I prevazišli prepreke.Otac je poslije nekog vremena našao drugi posao.Kada sam skupio novac odlučio sam kupiti stan u Los Angelesu.Tamo je I bilo sjedište moje firme tako da nisam imao problem sa poslom.Napustio sam svoje roditelje I otišao u život.Redovno smo se ćuli preko Skyp aplikacije te nismo izgubili kontakt.Imao sam svoju djevojku sa kojom sam razmišljao o vjenjčanju i djeci.Moji roditelji su bili ponosni na mene i moj rad.3.4.2010. sam imao svoje vjenčanje.Pozvao sam svoje roditelje,kolege sa posla te ostalu rodbinu.Nakon nekoliko godina u braku sa svojom suprugom Ely sam dobio blizance.Danas oni idu u drugi razred osnovne privatne škole u Los Angeles-u.Bodrio sam ih te gurao naprijed.Nakon nekog vremena djeca završavaju osnovnu,srednju,a sada idu i  fakultet te kreču u potragu za poslom.Ja sam se penzioniso te sve ulagao u svoju djecu.Sada uživam u penzi sam svojom ljepšom polovinom.

Nešto za dodati:/
zadnja rečenica danas idu u 2razred privatne osnkone škole sledeća rečenica traže posao molim?!?!
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Aleksa Scaletta

  • Legend Member
  • [ BE ] Administrator
  • Status:
    Offline
    Postova:
    3006
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Kovin
  • Samo tebi verni, samo tebi odani !
  • IG: Aleksa_Scalleta
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija

Administrator

Aleksa Scaletta


Eldar.

  • Legend Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    2452
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Mulholland
  • Black Dragon Triads
  • IG: Eldar_Scaletta
u: Travanj 12, 2022, 17:35:30
Strah i trepet
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Hayeterkoasvn_Nesam

  • Full Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    130
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Sremska Mitrovica
  • Vaskeza
  • IG: Vaskeza_Collins
u: Travanj 14, 2022, 14:16:33
ok
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
U muriji on je srao Zvezde Granda kad je pao NASEG BRATA ON JE DAO #FREE!