#

IME SERVERA

IGRACI

IP

STATUS

Balkan Elite | Deagle Event 21h 400.000$ 65 / 200 51.178.185.231 Online

Autor Tema: [ BE IC STORY] Lexe Zakhaev  (Posjeta: 11130 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Lexe

  • Full Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    239
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Smederevo
  • ▬▬ι═══════ﺤ
u: Rujan 01, 2020, 21:53:10
ROĐENJE


Davne 1974. godine u gradu Las Venturas, rođen sam ja. Leks Zakhaev. Taj dan kada sam se ja rodio, vodio se građanski rat između tri grada republike. San Fiera, glavnog grada Los Santosa i rodnog grada, Las Venturasa.

ODRASTANJE

Nakon smrti oca u ratu, 1979 godine, nastavio sam živeti sa majkom. Zbog velikih napada na naš grad, odlučili smo se preseliti u mirnije mesto. Moj deda, Živorad Zakhaev, moj idol, uputilac. Vodio me je kroz život. S' njim sam se kao mali igrao po celi dan i celu noć, kao i sa mojim poginulim ocem. Međutim, par meseci pre nesreće, su se moj otac i deda posvađali. Niko i dalje ne zna razlog, ali.. Te noći je pala bomba na aerodrom "Las Venturas Vegas". Potrčali smo na prozor te ugledali veliku eksploziju. Nadletali su avioni. Čuli se pocnjevi. Teška noć je to bila. Tokom svog odrastanja, se nisam previše izlagao u javnost. Bio sam povučen i miran klinac.

18. ROĐENDAN

Svoj 18. rođendan sam proveo sam porodicom. Razmišljajući o budućnosti svog života. Voleo sam mirna i povučena slavlja. Toga dana, na moj rođendan. Vanredne vesti. Rat je završen. Samo od jednom. Rat je bio gotov. Mir je bio proglašen zauvek. Ja sam i dalje bio tužan i nesrećan. Rat u kojem je moj otac poginuo. Tužan sam bio celoga života. Čak nisma ni ime svoga oca saznao. Posle tolikih godina.

AKADEMIJA

Krenuh očevim stopama. Dana, 27. marta, 1991 godine. Ispred kasarne u gradu Los Santosa, oblasti Ocean Docsa. Upisao sam se u regrutaciju  "Storm Armi". Bio sam najspoaobniji regrut, sa najboljim rezultatima. Kao najbolji među svojoj grupi, prolazio sam do "AntiTerorist Team". Naj elitnije jedinice u celoj republici. Te prošao do kapetana. Nakon toga, sam prekomandovan u načelnika "Los Santos Police Departman". Te je grad bio u sigurnim rukama od kriminala.

Završetak karijere u MUP-u

Karijeru, beše teško završnih. Pored muka spašavanja grada. Raznih kriminalac sa većim dosijeima. Uspešno dobih orden časti. Te ministra unutrašnjih poslova.

Penzija((KRAJ))

Penzionisao sam se 2015. godine. Te započeo miran život u Los Santosa, u delu grada Vinewood. U svojoj vili, sa bazenom i velikim dvorištem. Kroz svoj život sam imao jedan zaključak. Živi dok možeš, jer... Život je kratak.
« Zadnja izmjena: Rujan 01, 2020, 22:12:51 od Lexe »
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
ŽUT SAM KAO LJIMUN



Lexe

  • Full Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    239
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Smederevo
  • ▬▬ι═══════ﺤ
u: Rujan 01, 2020, 21:56:26
Hvala onome, ko je pročitao do kraja! 
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
ŽUT SAM KAO LJIMUN


psycho ッ

  • Game Admin
  • [BE] Mapper
  • Status:
    Offline
    Postova:
    1653
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Tuzla, Bosna i Hercegovina.
u: Rujan 01, 2020, 22:15:45
Bravo kralju svaka pohvala  ;)
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Lexe

  • Full Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    239
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Smederevo
  • ▬▬ι═══════ﺤ
u: Rujan 01, 2020, 22:36:01
Bravo kralju svaka pohvala  ;)
Hvala
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
ŽUT SAM KAO LJIMUN


Zyzz

  • Super Hero Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    1514
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Black List
  • Ide jebiga
  • IG: Connor_Woodson
u: Rujan 01, 2020, 22:43:20
Super je,  al ti nisi
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Tata igre.


Lexe

  • Full Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    239
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Smederevo
  • ▬▬ι═══════ﺤ
u: Rujan 01, 2020, 22:43:44
Super je,  al ti nisi
Fala ti mnogo
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
ŽUT SAM KAO LJIMUN


Kzy

  • Full Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    241
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Negdje..
u: Rujan 02, 2020, 21:28:35
Sve pohvale brt
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Lexe

  • Full Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    239
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Smederevo
  • ▬▬ι═══════ﺤ
u: Rujan 02, 2020, 21:29:53
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
ŽUT SAM KAO LJIMUN


Lexe

  • Full Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    239
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Smederevo
  • ▬▬ι═══════ﺤ
u: Rujan 02, 2020, 21:33:10
Kurcu ne valja
Hvala i tebi  <3

Ban sa frm(psovanje) LP
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
ŽUT SAM KAO LJIMUN


𝓒𝓸𝓵𝓾𝓶𝓫𝓸

  • Hero Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    595
  • #Banned
u: Rujan 07, 2020, 17:13:47
Ne valja nista. brisi ne sramoti se . Katkaaa ciganeeee . Topcina
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Ex Lider Police Department
Ex Lider La Cosa Nostra
Ex Lider Groove Street Family
EX GameMaster 1
EX GameMaster 2
EX GameMaster 3
EX Promoter 1 , 2 , 3 
JAMES OTAC


Lexe

  • Full Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    239
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Smederevo
  • ▬▬ι═══════ﺤ
u: Rujan 07, 2020, 18:03:39
Ne valja nista. brisi ne sramoti se . Katkaaa ciganeeee . Topcina
Hvala glavonja
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
ŽUT SAM KAO LJIMUN


Aleksa Scaletta

  • Legend Member
  • [ BE ] Administrator
  • Status:
    Offline
    Postova:
    3006
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Kovin
  • Samo tebi verni, samo tebi odani !
  • IG: Aleksa_Scalleta
u: Rujan 08, 2020, 13:26:05
Prekratko sa previše malo detalja.Moglo je to mogo bolje.
Od mene ocena 4 od 10 ...
Lock.
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija

Administrator

Aleksa Scaletta


Dominic_Salvatore

  • Jr. Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    89
    Spol:
    Muški
  • KOMANDIR JNA-PENZIONISAN
u: Rujan 13, 2020, 22:09:20
ROĐENJE


Davne 1974. godine u gradu Las Venturas, rođen sam ja. Leks Zakhaev. Taj dan kada sam se ja rodio, vodio se građanski rat između tri grada republike. San Fiera, glavnog grada Los Santosa i rodnog grada, Las Venturasa.

ODRASTANJE

Nakon smrti oca u ratu, 1979 godine, nastavio sam živeti sa majkom. Zbog velikih napada na naš grad, odlučili smo se preseliti u mirnije mesto. Moj deda, Živorad Zakhaev, moj idol, uputilac. Vodio me je kroz život. S' njim sam se kao mali igrao po celi dan i celu noć, kao i sa mojim poginulim ocem. Međutim, par meseci pre nesreće, su se moj otac i deda posvađali. Niko i dalje ne zna razlog, ali.. Te noći je pala bomba na aerodrom "Las Venturas Vegas". Potrčali smo na prozor te ugledali veliku eksploziju. Nadletali su avioni. Čuli se pocnjevi. Teška noć je to bila. Tokom svog odrastanja, se nisam previše izlagao u javnost. Bio sam povučen i miran klinac.

18. ROĐENDAN

Svoj 18. rođendan sam proveo sam porodicom. Razmišljajući o budućnosti svog života. Voleo sam mirna i povučena slavlja. Toga dana, na moj rođendan. Vanredne vesti. Rat je završen. Samo od jednom. Rat je bio gotov. Mir je bio proglašen zauvek. Ja sam i dalje bio tužan i nesrećan. Rat u kojem je moj otac poginuo. Tužan sam bio celoga života. Čak nisma ni ime svoga oca saznao. Posle tolikih godina.

AKADEMIJA

Krenuh očevim stopama. Dana, 27. marta, 1991 godine. Ispred kasarne u gradu Los Santosa, oblasti Ocean Docsa. Upisao sam se u regrutaciju  "Storm Armi". Bio sam najspoaobniji regrut, sa najboljim rezultatima. Kao najbolji među svojoj grupi, prolazio sam do "AntiTerorist Team". Naj elitnije jedinice u celoj republici. Te prošao do kapetana. Nakon toga, sam prekomandovan u načelnika "Los Santos Police Departman". Te je grad bio u sigurnim rukama od kriminala.

Završetak karijere u MUP-u

Karijeru, beše teško završnih. Pored muka spašavanja grada. Raznih kriminalac sa većim dosijeima. Uspešno dobih orden časti. Te ministra unutrašnjih poslova.

Penzija((KRAJ))

Penzionisao sam se 2015. godine. Te započeo miran život u Los Santosa, u delu grada Vinewood. U svojoj vili, sa bazenom i velikim dvorištem. Kroz svoj život sam imao jedan zaključak. Živi dok možeš, jer... Život je kratak.
Fino napisato i smislito 👏👏👏
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
LIDER VOJSKE 4X
LIDER PD 1X
OD VARDARA PA DO TRIGLAVA 🔵⚪🔴


Lexe

  • Full Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    239
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Smederevo
  • ▬▬ι═══════ﺤ
u: Rujan 19, 2020, 13:56:06
ROĐENJE


Davne 1974. godine u gradu Las Venturas, rođen sam ja. Leks Zakhaev. Taj dan kada sam se ja rodio, vodio se građanski rat između tri grada republike. San Fiera, glavnog grada Los Santosa i rodnog grada, Las Venturasa.

ODRASTANJE

Nakon smrti oca u ratu, 1979 godine, nastavio sam živeti sa majkom. Zbog velikih napada na naš grad, odlučili smo se preseliti u mirnije mesto. Moj deda, Živorad Zakhaev, moj idol, uputilac. Vodio me je kroz život. S' njim sam se kao mali igrao po celi dan i celu noć, kao i sa mojim poginulim ocem. Međutim, par meseci pre nesreće, su se moj otac i deda posvađali. Niko i dalje ne zna razlog, ali.. Te noći je pala bomba na aerodrom "Las Venturas Vegas". Potrčali smo na prozor te ugledali veliku eksploziju. Nadletali su avioni. Čuli se pocnjevi. Teška noć je to bila. Tokom svog odrastanja, se nisam previše izlagao u javnost. Bio sam povučen i miran klinac.

18. ROĐENDAN

Svoj 18. rođendan sam proveo sam porodicom. Razmišljajući o budućnosti svog života. Voleo sam mirna i povučena slavlja. Toga dana, na moj rođendan. Vanredne vesti. Rat je završen. Samo od jednom. Rat je bio gotov. Mir je bio proglašen zauvek. Ja sam i dalje bio tužan i nesrećan. Rat u kojem je moj otac poginuo. Tužan sam bio celoga života. Čak nisma ni ime svoga oca saznao. Posle tolikih godina.

AKADEMIJA

Krenuh očevim stopama. Dana, 27. marta, 1991 godine. Ispred kasarne u gradu Los Santosa, oblasti Ocean Docsa. Upisao sam se u regrutaciju  "Storm Armi". Bio sam najspoaobniji regrut, sa najboljim rezultatima. Kao najbolji među svojoj grupi, prolazio sam do "AntiTerorist Team". Naj elitnije jedinice u celoj republici. Te prošao do kapetana. Nakon toga, sam prekomandovan u načelnika "Los Santos Police Departman". Te je grad bio u sigurnim rukama od kriminala.

Završetak karijere u MUP-u

Karijeru, beše teško završnih. Pored muka spašavanja grada. Raznih kriminalac sa većim dosijeima. Uspešno dobih orden časti. Te ministra unutrašnjih poslova.

Penzija((KRAJ))

Penzionisao sam se 2015. godine. Te započeo miran život u Los Santosa, u delu grada Vinewood. U svojoj vili, sa bazenom i velikim dvorištem. Kroz svoj život sam imao jedan zaključak. Živi dok možeš, jer... Život je kratak.
Fino napisato i smislito 👏👏👏
Hvala <3
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
ŽUT SAM KAO LJIMUN


Legacy Vasquez

  • Hero Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    761
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    San Andreas
  • IG: Legacy
u: Listopad 08, 2020, 16:01:39

Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija