#

IME SERVERA

IGRACI

IP

STATUS

Balkan Elite Stateplay ~ Happy Hours** 39 / 200 51.178.185.231 Online

Autor Tema: [IC PRICE] Richard Kasl  (Posjeta: 1857 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Zyzz

  • Super Hero Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    1514
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Black List
  • Ide jebiga
  • IG: Connor_Woodson
u: Studeni 10, 2019, 13:22:48
Rodjen sam u Los Santosu 1956 godine u Ulici poznate bande Growe Street Family. Moja majka se zove Marta Rodzerts a oca nikad nisam upoznao,ali misli se da je bio tajni spijun te nije mu otkriver indentitet. Imao sam 3 braka prvi brak je trajao oko 4 godine te sam se razveo 2 brak mi je trajao 7 godina iz kojeg sam dobio jednu cerku pod imenom Aleksis Kasl. Inace ja sam poznati pisac krimica u Los Santosu. 2001 godine desilo se ubistvo u koje sam ja navodno bio uplete naime deslio se ubistvo,ali to ubistvo je bilo specificno,ali po cemu? Ubijena je zena u kadi punoj krvi,a pre jednu godinu od tog ubistva ja sam objavio krimic pod imenom "Vreli talas" u kojem je opisano isto ubistvo. Sjedeo sam u biblioteci kad je samo na vrata usla policajka Kejt Backet i dva policajca Havier Espozito te sam tu lisen slobode. Odveden sam u policijsku stanicu gde sam ispitivan "Gde si bio kad se desilo ubistvo" ja sam tvrdio da sam bio u kuci sa cerkom Aleksis sto je ona i potvrdila. Pusten sam iz zatvora a posto je Nacelnik Policije bio moj prijatelj ja sam ga pitao mogu li ja pomoci oko slucaja posto je ubistvo uradjeno kao u mojoj knjizi on je prihvatio mada inspektorka Kejt Backet nije bas bila radosna kad je cula tu vjest. Otkrili smo jedan trag o ubici te smo mu nasli stan u kojem nikog nije bilo,ali nasli smo mnogo mojih knjiga. Saznali smo da cese desiti jos jedno ubistvo od iste osobe te smo to sprecili i lisili osobu slobode. Navece zamolio sam Nacelnika Policije da budem pomocnik Beketovoj on je pristao na to kao i Beketova. Resavamo mnogobrojna ubistva te ja to sve pisem u svoje knjige. Danas zivimo zajedno u stanu sa mojom majkom i cerkom. Nazalos prije koju godinu je pogino nacelnik policije u jednoj okupaci bande pod imenom BDT. Ekspozito i Rayan lepo zive u Los Santosu. A Richard i Beketova ce izgleda dobiti djete.




Evo malo ic price bilo mi dosadno pa aj napisem nesto komentarisite ako ocete da nastavim lil prosirim.
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Tata igre.



~ Randy ~

u: Studeni 18, 2019, 11:25:59
Nije  bas za pohvalu, ali moze da prodje.

Primer dobre IC price imas na ovom linku : http://balkan-elite.info/forum/index.php?topic=35869.15
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija