#

IME SERVERA

IGRACI

IP

STATUS

BElite Stateplay ** /// www.balkan-elite.info // 52 / 200 51.178.185.231 Online

Autor Tema: ( IC PRICE) Aleksa_Rakic  (Posjeta: 1951 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Aleksa Rakic

  • Novi Član
  • Status:
    Offline
    Postova:
    28
u: Listopad 25, 2019, 18:16:16
Ime i prezime: Aleksa Rakic
Mjesto rodjenja: Los Santos Marina
Prebivaliste: Marina
Ime oca: Aleksander Rakic
Posao: Direktor Banke
Pol: Musko
Pripadnost: Srbin po tati Rus
Broj telefona: /
Godine: 49

                                   
                                                                                                                                                                      ZIVOT
     
Zapoceo sam zivot kao pola Srbin pola Rus tata mi se zvao Aleksander bilo smo veoma siromasni imao sam jedino oca majka mi je preminula dok sam imao 5 meseci nisam znao sta cu sa 16 godina tata je poginuo u saobracajnoj nesreci morao sam sam da sakupljam novac za zivot i ostale potrebe nisam imao nikoga sa 16 godina napustam skolu  i obratim se mom stricu sa tatine strane.Moj stric bio je veoma bogat covek i Mafijas nikada nije hteo da daje svoje pare pa mi nije ostalo drugog izbora nego da se pridruzim Ruskoj Mafiji,nisam znao sta da radim tamo se kockalo pljackalo pilo ludovalo ja sam bio veoma mirno i dobro dete pa nisam bio bas za to drustvo ali sudbina je tako odlucila teraju me na prvi tompus pa na prvi viski i na prvo ubadanje u venu to mi nije dobro doslo bio sam veoma uspesan u Rukometu ali jednostavno zivot je bio takav. Secam se jednom smo bili u centru grada jedna zena je imala bebu terali su me da ukradem zeni bebu,jednostavno nisam to mogao ali morao sam tako je to bilo beba je umrla u teskim mukama a ja idalje nosim na srcu da sam ubio tako divno bice.Onda je stiglo ono sto mi treba to je bio novac stric mi je dao 50.000 $ uzeo sam te pare i pobegao paltio sam hranu,racune i sve potrebno za zivot izlecio sam se tada od droge veoma lako. Zaposlio sam se kao radnik u banci to je bio veoma zanimljiv posao nasao sam zenu,decu i ona je imala poveliku svotu novca kao i ja tada malo od ustedjevine ziveli smo lepim zivotom dok nas Ruska Mafija nije pronasla i ubila mi je zenu to je bio tezak trenutak ali nisam hteo da dopustim da ubiju i moju cerkicu cerkicu sam poslao u Franusku kod njenog Ujaka i ostao sam sam u strahu ali sam shvatio da je ruska mafija slaba na policiju pozvao sam policiju rekao njihovo nalaziste i policija je dosla i uhapsila ih sve kriv sam za smrt moje zene ali cerkica je sada velika devojka od 22 godine zrela je i ima muza trudna je 1 mesec jedva cekam da dobijem unuce zivim lepim zivotom ali sa bolom na dusi zbog smrti 2 osobe za koje sam smrti ja kriv ali tako je to sada Sam Direktor Banke i jos malo idem u penziju ovo je bila moja zivotna prica.Hvala  :)


Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija



SHAKUR

  • Legend Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    2523
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Sarajevo
  • Nisam tu često - ali kad jesam primjeti se !
u: Studeni 10, 2019, 11:11:48
Imaš par grešaka ( ne smiješ spominjati OOC informacije kao naprimjer Srbin Francuska i takve stvari pošto San Andreas se ne sastoji od toga )

LP
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


~ Randy ~

u: Studeni 18, 2019, 11:22:36
I nije toliko lose, da cujemo misljenja ostalih pa da lockamo temu. ;)
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija