#

IME SERVERA

IGRACI

IP

STATUS

Balkan Elite Stateplay ~ Happy Hours** 72 / 200 51.178.185.231 Online

Autor Tema: [IC PRICE]-Cyber Vasquez  (Posjeta: 1710 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Taziikee

  • Full Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    215
u: Lipanj 19, 2019, 16:10:43
Ime i prezime: Cyber Vasquez
Mjesto rodjenja: San Fiero,San Andreas
Mjesto stanovanja: Los Santos
Ime djeda: Tony Vasquez
Ime majke:Denise Anderson Vasquez
Ime ujaka: Harry Anderson
Ime ujne: Nataliya Anderson

Trenutni posao: Policajac Los Santos Police Deparment
Pol: Musko
Godine: pedeset jednu
                                                                                                          Prvo poglavlje
Ja sam Cyber Vasquez rodjen u gradu San Fiero ,ulica Kings.Bio sam siromasani i morao sam nekako prehraniti porodicu od 5 clanova.Dok sam nimao jedanaest godina zelio sam ici na sveucliste u San Fireu nedaleko od moje kuce kako bi bio uspjesan covjek.Prolazio sam odlicnim uspjehom dok se nije u razred pridruzio novi ucenik kojeg sam mrzio i htio sam m zabiti noz u ledja taj ucenik se zove Adin Skillz.Koji me je uputio u kriminal.Otac mu je bio sef mafije Meksikanci poznatii Vagosi.Kreno sam za Adinom u kriminal. Niko nikad nas nije uhapsio dok dolazi jedan dan kada sam primio metak u rame.To je bila opomena od [CENZURA] da vise ne idem tim stopama.Nastavio sam skolovanje u gradu Las Venturas.
                                                                                                        Drugo poglavlje-Preseljenje
Preselio sam se u Las Venturas jedan od najbogatijih gradova u drzavi San Andreas.Tu sam studirao akademiju za firmu LSPD(Policija) zajedno sam Adinom koji je napustio oca.Proslo je nekoliko godina posatali smo Kadet takodjer upoznali smo jednog momaka po imenu Danin Dancic.Bili smo vrhunski kadeti iz godine u godinu mi smo bili bolji i bolji.Dobli smo posao Kapetana sve trojica ucili smo mlade kadete bilo nam je odlicno.Nas trojica uzmiamo stanku od LSPD da se odmorimo.Ja sam osnovao privatnu firmu za prevoz koja sluzi gradu.
                                                                                                      Zadnje poglevlje-Penzija
Adin,Danin i ja smo reknuli u penziju.Imao sam dva sina po imenu Edward i Golub.Svoju voljenu Isadoru.Svi smo zivjeli zajedno i sretno.Edward i Golub su krenuli mojim stopama i poslati su Kadeti pa do policajca.Prolazili su vjezbe u vojsci i LSPD postali su vrhunski Kapetani.Upoznali su tri dobra prijatelja.
Zvali su se Shakur,Renato Zakhaev,Manijak s kojima su obavljali duznost.Zaboravio sam reci da smo imali Nacelnika Lea Close.

Ovo je moja prica nadam se da cete me poslusati

Pricu napisao Cyber Vasquez
« Zadnja izmjena: Lipanj 29, 2019, 15:34:04 od Sokol »
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Dže si pošo na Rusa



:-.CLOSE.-:

  • Super Hero Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    1882
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Hrvatska
  • Leo Close
    • Facebook
u: Rujan 01, 2019, 10:56:35
Nmg vjerovat da jos nitko nije odgovorio.
Super ti je prica samo sto je malo kratka, ali ti si radio drugacije nego ja tako da je zapravo solidne duzine.
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
/


~ Randy ~

u: Rujan 01, 2019, 12:09:05
Meni se svidja, samo kad ima neko da pravi nesto ovakvo..
+
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija