#

IME SERVERA

IGRACI

IP

STATUS

BElite Stateplay ** /// www.balkan-elite.info // 64 / 200 51.178.185.231 Online

Autor Tema: [BE-TUT] - Kako ubaciti mod u Gta San Andreas!  (Posjeta: 15661 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Nikola Scaletta

  • Legend Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    3265
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Чачак
  • •Crna glava zarubica rejv haubica•999.org•
u: Svibanj 27, 2015, 15:56:54
Pozdrav svima u danasnjem tutorijalu cu vam pokazati kako da ubacite mod(kola,puske,features) u Gta San Andreas.

Dakle da krenemo.

1.Prvo sto vam je potrebno jeste program koji se zove ''GGMM'' dakle link cu vam ostaviti ovde: http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=434


2.Kada udjete na taj link pojavice vam se ovakav prozor


3.Udjete na polje ''Download Mod'' i i kliknete na GTA Garage Mod Manager 2.3C(FIX)


4.Kada ste to uradili i kada vam se skine ''GGMM'' Ektraktujete ga tamo gde vam je instaliran Gta San Andreas znaci tacna lokacija


5.I evo ekstraktovali smo ''GGMM'' u Gta i jednostavno dvoklikom na aplikaciju pokrenemo program.


6.Ako nece da vas se pokrene program duplim klikom onda samo desni klik i ''Run as Administrator'' i pokrenucevam se.


7.Kada ste pokrenuli pojavice vas se ovakva slika:


8.Meni nesto ne ucitavaju kola no nema veze(tu u sredini bi trebala kola da se nalaze)


9.Sledece sto trebamo da uradimo jeste da skinemo neki mod evo npr za neki auto.


10.Idete na google kucate GTAInside.com 


11.Idete levu stranu na polje ''Cars''


12.I jednostavno birate neki model auta koji zelite da imate u vasem GTA.evo ja cu na primer hmmm BMW.


13. pojavice vam se ovakva slika i jednostavno izaberete koji hocete model BMWa.


14.Evo ja cu ovaj prvi jer mi ne nebitno.


15.Kliknete na njega a zatim na ''Download'' pa zatim na ''Start Download''


16.Sacekate da se skine kada se skine raspakujete ga na radnu povrsinu(Desktop)


17. OVO MORATE RASPAKOVATI ZNACI DFF I TXT FAJL OBAVEZNO.


18.Kada ste to raspakovali opet pokrenete vas program ''GGMM'' i u ovom uglu otvorite ''Installer''


19.Kada ste otvorili ''Installer'' idete na prvu stavku ''Manuad Mod Installer'' i pojavice vam se ovakav prozor


20.Zatim sva polja ne dirati sem ova dva Znaci gledati samo TXT Textures i DFF model.


21.Zatim one modove sto smo raspakovali na desktop prebacimo u ''GGMM'' znaci znaci pored ovih polja kliknemo na i trazimo gde smo ektraktovali modove,u nasem slucaju na desktop.


22. ovako bi trebalo da izgleda vas ''GGMM'' i samo kliknete na ''Install'' i sacekate da se instalira i onda na ''Exit''


23.Kada hocete da izbrisete modove jednostavno udjete u u lokaciju gde vam je instaliran Gta idete na ''Models'' i izbrisete ''gta3'' i to je to

NADAM SE DA SAM VAM POMOGAO,AKO NESTO NIJE JASNO JAVITE MI U PM NA FORUMU ILI NA FB NIKOLA BE SCALETTA
Uzivajte uz Balkan Elite.
« Zadnja izmjena: Listopad 23, 2015, 06:51:01 od [K]aJga »
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija