#

IME SERVERA

IGRACI

IP

STATUS

BElite Stateplay ** /// www.balkan-elite.info // 66 / 200 51.178.185.231 Online

Autor Tema: [ BE PREDLOG ]  (Posjeta: 1765 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

꧁༒☬𝓑𝓳𝓮𝓵𝓮𝓽𝓲𝓬☬༒꧂

  • Game Admin
  • Najaci sam covek
  • Status:
    Offline
    Postova:
    1213
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Прокупље
  • Bjeletictepravio
  • IG: Bjeletic
u: Kolovoz 09, 2023, 17:07:48
Ime na serveru: Urfav_Nigger
Ideja/Prijedlog(Objašnjenje): 1. Hitman da se makne sa donator organizacija jer to nije klasicna dm org koja ide na ter i glupo je da je lik moze kupiti tu mogucnost da bude lider bolje bi bilo da je za konkurs i da se hitman zameni dm organizacijom bar po mn.  2. Da se ubaci trade menu naprimer kuca se /trade id i da ovaj kuca /prihvati trade i da iskoci meny de ovaj moze da stavi kola a ovaj naprimer donator i tako ili org panel i tako da ne moze niko prvi da ide ,da nebi bilo scama. 3. Da se ubace daly tasks ili dnevni zadaci koji ce biti tu radi zabave da igrac lupam dobije nagradu ako 7 dana zaredom svaki dan udje ili dnevno ako ima ubistva neka ili tako nesto to bar po meni zvuci zabavno. 4. da se izbaci org level to po meni je propali pokusaj ideja nije bila losa kad se dodalo ali nema pojente , lepo da se ubaci 25 clana u org i 10min da se zauzima ter i tjt. 5. Konkursi za dizajnere da se ubaci dizajner team de ce oni dobijati nagradu za to sto rade jer je to potrebno serveru ,da svaki dan ima reklama neka razlicita de ce dizajneri lepo napravit a ne svaki put ista reklama samo text promenjen. 6. da se uvede nagrda za promotere ,da bi podsticalo ljude da vise reklamiraju bar na nedeljnom nivou ko ranije sto je bilo da se dobijaju pare od prometra.
Zašto: Zasto da ne sve ideje su po meni cool da se ubace.
Nešto za dodati: Misljenja.
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
ГПК






Cudotvorac

  • Sr. Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    484
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    SRBIJA
u: Kolovoz 25, 2023, 16:18:42
1. Nepotrebno
3. Mozda
Ostalo da
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija