#

IME SERVERA

IGRACI

IP

STATUS

BElite Stateplay ** /// www.balkan-elite.info // 25 / 200 51.178.185.231 Online

Autor Tema: [BE:TUT] - Kako napraviti pravilnu IC pricu!  (Posjeta: 15847 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

[K]aJga

  • Super Hero Member
  • *
  • Status:
    Offline
    Postova:
    1871
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Banja Luka
  • ~ Brut Vezzi ~
u: Prosinac 12, 2015, 12:16:20
Kako napraviti pravilnu IC pricu?

-Stvaranje IC price je  lagan proces za onoga ko ima dobru mastu!Kada jednom stvorite IC pricu svog charactera nije pozeljno da se mjenja uzastopno jer dolazi do krsenja pravila (RP2win).

-Ono sa cim pocinjete IC pricu je: Ime,mjesto rodjenja,stanje,djetinstvo,fizicki izgled.
          *Pokusajte da osmislite bolju IC pricu da bude posebna i zanimljiva*
                               *Kopiranje price slavnih licnosti i drugih osoba,striktno je zabranjeno*


-IC pricu nastavljate sa nekim dogadjajem sto vam je odredio sudbinu i pocinjete da pisete o svom zivotu ali sto sire i opsirnije i potrudite se da ogovorite na pitanja gdje,sta,kako,zbog cega i vasa IC prica ce biti spremna.

Primjer: Ja sam Richie Bonneti,rodjen 1974. godine kao sin jedinac Italijanskog para Fabia i Julije  Bonneti.Rodjen sam u Vice city,gdje su moji roditelji se preselili neposredno pre mog rodjenja iz rodne Italije.Rodjen sam u radnickoj familiji i zivjeli smo prilicno siromasno pa sam cesto pomagao roditeljima u poslovima.Jos kao klinac,privlacio sam djevojke svojim sarmantnim Italijanskim naglaskom i tamnim tenom.Kada sam napunio 18,preselio sam se kod druga u raskosan stan.Moj drug,Pablo Florencia je takodje bio Italian koji je napustio svoju zemlju.Citav Vice City je snabdjevao drogom koju je nabavljao od ulicnih gangstera iz Los Santosa.Ubrzo me uveo u posao te sam zaradjivao mnogo od sverca ali hteo sam i slavu kakvu je imao i Pablo.Pablo biva uhapsen zbog velikih kolicina kokaina pronadjenog u njegovom vozilu.Jadnik,nije ni slutio da sam ja podmetnuo kokain u vozilo,pa me je dozivljavao kao svog najblizeg saradnika i posao je prepusten meni.Kada sam preuzeo mafiju,postao sam covjek sa najvecom reputacijom u Vice city,te sam uzivao u onome sto mi zivot pruza.Trosio sam mnogo novca,vodio raskosan zivot i prvi put sam bio zadovoljan onim sto sam postigao.Nazalost,Pablo posle nekoliko godina izlazi iz zatvora i saznaje da sam ga ja strpao u zatvor kako bi preuzeo njegovu mafiju.Ljut,okuplja oko sebe vojsku kako bi me zbacio sa mjesta vodje mafije.U tome i uspjeva,preuzima sve moje biznise i nanosi mi ogromni gubitak.Ljudi prelaze na njegovu stranu i izdaja je bila ocigledna.Iz straha selim se u Los Santos kako bi pronasao vecu slavu i vratio nazad ono sto mi pripada!
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija



Clifford

  • Hero Member
  • *
  • Status:
    Offline
    Postova:
    848
  • Administrator Level 3
u: Prosinac 12, 2015, 14:01:52
/ - Kajga dobros ti to napravjo - \
- gugu -
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
-= | Administrator Level 3 | =-


[K]aJga

  • Super Hero Member
  • *
  • Status:
    Offline
    Postova:
    1871
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Banja Luka
  • ~ Brut Vezzi ~
u: Prosinac 13, 2015, 12:33:10
Hvala wepi moj  (makeup)
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


[K]aJga

  • Super Hero Member
  • *
  • Status:
    Offline
    Postova:
    1871
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Banja Luka
  • ~ Brut Vezzi ~
u: Prosinac 13, 2015, 17:43:10
LOCK!
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija