#

IME SERVERA

IGRACI

IP

STATUS

Balkan Elite Stateplay | MiniUpdate v7.0.12 62 / 200 51.178.185.231 Online

Novi Postovi

 Str: [1] 2 3 ... 10
1
Ban/Unban / Odg: {BE UNBAN}Teci_Aim
« Zadnji post od Teci u Danas u 17:23:55 »
Pa  jel obrisan jel editovan gta jel imalo u gta ne to je nadjeno u winraru nekog modpacka tako  da  za to ne sme ban ne znam sta koji qrac proveravas kad nemas mozga ni za bilo kakvo proveravanje pre si banovao za game fixer sad pocinjes za sprinthook  u winraru a znas  i  sam  da sam ti  any dao za  5 sekundi i nisam nista ni mogao da obrisem. Unban bez kazne !!!
2
Žalbe na igrače / Odg: [BE ŽALBA] Klaus
« Zadnji post od 𝙋𝙖𝙗𝙡𝙤 u Danas u 17:10:49 »
Ista situacija na tvojoj zalbi i na zalbi na tebe od strane mene koja je odbijena: https://balkan-elite.info/forum/index.php?topic=91475.msg467147#msg467147
Zato i ovo odbiti.
3
Žalbe na igrače / Odg: [BE ŽALBA] Klaus
« Zadnji post od Matrix_Brat u Danas u 17:09:15 »
Za ovo sam i ja bio banan ali ubrzo sam dobio unban jer sam imao svoj snimak ovo nije cit ovo je zbugan i uglichan hit zbog igrice koja je stara imao sam jos goru situaciju tako da ovo je za odbiti kao i moja zalba koja je odbijena
4
Žalbe na igrače / Odg: [BE ŽALBA] Klaus
« Zadnji post od 𝙋𝙖𝙗𝙡𝙤 u Danas u 17:06:17 »
Vaš nick na serveru: Chavez Navarro
Ime prijavljenog igrača: Navedeno gore.
Zabranjena skripta: Silent Aim
Ping[OBAVEZNO]: U videu.
Dokazi[OBAVEZNO]: https://streamable.com/uxfo3p
Nešto za dodati: Usporiti video i pogledati hitove, a evo dodatna slika zadnjeg hita: https://ibb.co/Jk0HLdD.
Doslovno 4x ti je dao na cisto dok se nisi kretao zadnji hit je tako vecinom kad si na blizinu....
5
Žalbe na igrače / Odg: [BE ŽALBA] Klaus
« Zadnji post od Klaus BE u Danas u 16:57:07 »
ucio od junexa flickove, sasvim normalan kill, ne vidim nista cudnovato ovde
junex ti otac sto se tice flickova, okaci svoj snimak, inace snimas sve cim si kacio montaze prije
zato i jesi banovan 7 puta
ne snimam sve samo nesto sto valja kurcu, lik se zabio u ogradu i imao animaciju 3 hita, sta da snimim tu preko replaya
nije mi jasno zasto spominjes banove, bio si s nama gledao si kako se pucam, sherao sam skrin dok sam se rokao na mdm, malo ti je falilo da mi podojis jaja samo da ti objasnim kako na korner da se ores
Bas zato sto sam bio ti i govorim :)
6
Žalbe na igrače / Odg: [BE ŽALBA] Klaus
« Zadnji post od fayer.exe u Danas u 16:53:32 »
brate ako za ovo igrac dobije ban objesite se
7
Žalbe na igrače / Odg: [BE ŽALBA] Klaus
« Zadnji post od noah u Danas u 16:48:41 »
ova glupa lms derista od caveza i dalje nisu shvatila kako igrica radi
8
Žalbe na igrače / Odg: [BE ŽALBA] Klaus
« Zadnji post od 7UNEX u Danas u 16:36:31 »
ucio od junexa flickove, sasvim normalan kill, ne vidim nista cudnovato ovde
junex ti otac sto se tice flickova, okaci svoj snimak, inace snimas sve cim si kacio montaze prije
zato i jesi banovan 7 puta
ne snimam sve samo nesto sto valja kurcu, lik se zabio u ogradu i imao animaciju 3 hita, sta da snimim tu preko replaya
nije mi jasno zasto spominjes banove, bio si s nama gledao si kako se pucam, sherao sam skrin dok sam se rokao na mdm, malo ti je falilo da mi podojis jaja samo da ti objasnim kako na korner da se ores
9
Žalbe na igrače / Odg: [BE ZALBA] Ayzcloxcy_Grzxcykqn
« Zadnji post od Guimaraes u Danas u 16:22:32 »
Tačno se vidi na tvom snimku da si prvo sišao sa bicikla pa da si onda tek dveh sto znaci da se video veh na mapi i odma sam krenuo na tebe. Da snimam neću jer me boli [CENZURA]

u sekundi sam ukucao /dveh i tek kada sam doso do ograde ti si tada krenuo da silazis i pravo na mene,snimak ne laze prijatelju neces se izvuci afkaces opet disarm

na snimku se vidi da cim si sisao sa bicikla da sam krenuo ka tebi vidi se na brdu sam bio

samo ti postavi snimak i sve okej

Rekao sam svoje zašto bi snimao kad pola tvoje organizacije cituje i nista,boli me kita.

e to volim lepo je kad priznas da si citer

nigde nisam spomenuo da sam "čiter" nego sam rekao zašto bi snimao kad pola tvoje organizacije ne snima.

mnogo manje zalbe su se prihvatale za WH,ovo je cistak drug,sledeci put pametnije ga koristi nemoj tako ofirno ici na igraca
10
Žalbe na igrače / Odg: [BE ZALBA] Ayzcloxcy_Grzxcykqn
« Zadnji post od Mayers u Danas u 16:20:54 »
Tačno se vidi na tvom snimku da si prvo sišao sa bicikla pa da si onda tek dveh sto znaci da se video veh na mapi i odma sam krenuo na tebe. Da snimam neću jer me boli [CENZURA]

u sekundi sam ukucao /dveh i tek kada sam doso do ograde ti si tada krenuo da silazis i pravo na mene,snimak ne laze prijatelju neces se izvuci afkaces opet disarm

na snimku se vidi da cim si sisao sa bicikla da sam krenuo ka tebi vidi se na brdu sam bio

samo ti postavi snimak i sve okej

Rekao sam svoje zašto bi snimao kad pola tvoje organizacije cituje i nista,boli me kita.

e to volim lepo je kad priznas da si citer

nigde nisam spomenuo da sam "čiter" nego sam rekao zašto bi snimao kad pola tvoje organizacije ne snima.
 Str: [1] 2 3 ... 10