#

IME SERVERA

IGRACI

IP

STATUS

BElite Stateplay ** /// www.balkan-elite.info // 73 / 200 51.178.185.231 Online

Autor Tema: [BE UNBAN] Nicki Minaj  (Posjeta: 184 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Antović

  • Hero Member
  • *
  • Status:
    Offline
    Postova:
    856
    Spol:
    Muški
  • IMT 525
  • IG: Antovic
u: Svibanj 05, 2024, 19:01:39
Vaš Nick  na Serveru: Nicki Minaj
Vaš Level na Serveru: 10
Razlog zašto ste Banovani (RAZLOG KOJI JE NAPISAO ADMIN): iznegavanje provere kao
Slika bana (Obavezno): panel
Nick Admina koji vas je Banovao: emsas
Priznajete li krivicu[DA/NE]: ne, kada sam otisao alt tab igrica mi je frizovala morao sam da ugasim komp jer imam toster i pored tofa  uploadam gta i trebalo mu je da se restartuje 5minuta minimum kreno sam da udjem i opet mi je frizovala igrica sto sam i poslao emsadu usao sam nisam bio banovan cekao sam emsada jer je bio afk niie ulazio u opste

Imam svaki snimak od danas i sa zone na kojoj me je geto nije mi problem da prilozim neka mi posalje dokaz za koji sam getan rado cu mu poslat svaki put sam prihvatio proveru i nisam izbegavao to se moze pogledati i na panelu cak i koliko puta me je kresovalo danas i juce
Nešto za dodati: sve sam objasnio
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
𝖆𝖓𝖙𝖔𝖛𝖎𝖈 .
                                         
  𝓖𝓻𝓸𝓿𝓮 𝓢𝓽𝓻𝓮𝓮𝓽 𝓕𝓪𝓶𝓲𝓵𝓲𝓮𝓼







Shiro

  • Ultimate Member
  • *
  • Status:
    Online
    Postova:
    4957
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    B L A C K - L I S T
  • Shut the fuck up.
  • IG: Head_Shot
u: Svibanj 05, 2024, 19:02:46
unban i tjt
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
kys.


Guimaraes

  • Vip
  • Status:
    Online
    Postova:
    792
    Spol:
    Muški
  • LMS-13
u: Svibanj 05, 2024, 19:26:15
moguce
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Deus nos proteja.


AK-47

u: Svibanj 05, 2024, 22:01:15
Unban bez kazne
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Cunami

  • Super Hero Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    1526
  • Vlasnik
u: Svibanj 05, 2024, 22:29:21
Vaš Nick  na Serveru: Nicki Minaj
Vaš Level na Serveru: 10
Razlog zašto ste Banovani (RAZLOG KOJI JE NAPISAO ADMIN): iznegavanje provere kao
Slika bana (Obavezno): panel
Nick Admina koji vas je Banovao: emsas
Priznajete li krivicu[DA/NE]: ne, kada sam otisao alt tab igrica mi je frizovala morao sam da ugasim komp jer imam toster i pored tofa  uploadam gta i trebalo mu je da se restartuje 5minuta minimum kreno sam da udjem i opet mi je frizovala igrica sto sam i poslao emsadu usao sam nisam bio banovan cekao sam emsada jer je bio afk niie ulazio u opste



Imam svaki snimak od danas i sa zone na kojoj me je geto nije mi problem da prilozim neka mi posalje dokaz za koji sam getan rado cu mu poslat svaki put sam prihvatio proveru i nisam izbegavao to se moze pogledati i na panelu cak i koliko puta me je kresovalo danas i juce
Nešto za dodati: sve sam objasnio


I nama se to isto na računaru dešava zna i Emsad ali sada da se baš to gleda svaki admin bi pomislio da si se sam krešao ili nešto, žao mi je ako kaznu baš zbog toga dobiješ, da ti pomognem sljedeći put kad tako trebaš dati Any Desk uradiš alt+enter i onda sve je lakše neće te sigurno izbaciti krešati i sl.
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
[ BE ADMINISTRATOR |


Antović

  • Hero Member
  • *
  • Status:
    Offline
    Postova:
    856
    Spol:
    Muški
  • IMT 525
  • IG: Antovic
u: Svibanj 05, 2024, 22:35:06
Vaš Nick  na Serveru: Nicki Minaj
Vaš Level na Serveru: 10
Razlog zašto ste Banovani (RAZLOG KOJI JE NAPISAO ADMIN): iznegavanje provere kao
Slika bana (Obavezno): panel
Nick Admina koji vas je Banovao: emsas
Priznajete li krivicu[DA/NE]: ne, kada sam otisao alt tab igrica mi je frizovala morao sam da ugasim komp jer imam toster i pored tofa  uploadam gta i trebalo mu je da se restartuje 5minuta minimum kreno sam da udjem i opet mi je frizovala igrica sto sam i poslao emsadu usao sam nisam bio banovan cekao sam emsada jer je bio afk niie ulazio u opste



Imam svaki snimak od danas i sa zone na kojoj me je geto nije mi problem da prilozim neka mi posalje dokaz za koji sam getan rado cu mu poslat svaki put sam prihvatio proveru i nisam izbegavao to se moze pogledati i na panelu cak i koliko puta me je kresovalo danas i juce
Nešto za dodati: sve sam objasnio


I nama se to isto na računaru dešava zna i Emsad ali sada da se baš to gleda svaki admin bi pomislio da si se sam krešao ili nešto, žao mi je ako kaznu baš zbog toga dobiješ, da ti pomognem sljedeći put kad tako trebaš dati Any Desk uradiš alt+enter i onda sve je lakše neće te sigurno izbaciti krešati i sl.
Imam [CENZURA] od laptopa sa snimanjem u rezoluciji 800x600 imam 30fps i snimam bas zbog toga jer mi skoro svaki put meni kresa kad odem alt+tab pogotovo jer sam uploudo neki gta i sporo mi radi komp  mogu poslat i dokaz da sam u to vreme uploudo gta
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
𝖆𝖓𝖙𝖔𝖛𝖎𝖈 .
                                         
  𝓖𝓻𝓸𝓿𝓮 𝓢𝓽𝓻𝓮𝓮𝓽 𝓕𝓪𝓶𝓲𝓵𝓲𝓮𝓼






PaulC

u: Svibanj 06, 2024, 05:26:21
Unban
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija