#

IME SERVERA

IGRACI

IP

STATUS

BElite Stateplay ** /// www.balkan-elite.info // 26 / 200 51.178.185.231 Online

Autor Tema: [BE-UNBAN]Cristopher_Camacho  (Posjeta: 640 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Richard

  • Full Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    198
u: Svibanj 20, 2016, 22:44:39
Vas nick i level na serveru:Cristopher_Camacho level 23
Razlog zasto ste banovani (RAZLOG KOJI JE NAPISAO ADMIN): Cheat-nepotreban.
Nick admina koji vas je banovao:Saban_Soprano
Vaša IP adresa(Ako je banovana): /////
Zasto zelite unban: Jer sam banovan radi cheat a ovi nisu banovani sto su na mene dolazili sa cheat na ballas rapid+hh!
Slika bana(obavezno):  http://prntscr.com/b6h0qt
Nesto za dodati: Mi zauzimamo i dodje LCN+Hitman sa Rapidom i  HH svim cheat i roknuli mi ceo ballas i mene u sekundi,kasnije opet krenuo sa rapidom LCN+Hitman i ja bacim jednog iz LCN i bana me saban a neki clanovi iz Hitmana,LCN necu da ih nabrojim su cheat koristili ne smete njih banovati a mene svako bana izgleda sam ja vamo izuzetak nisam imao nameru citovati ali morao sam jednog baciti iz LCN zbog Hitmana i pojedinih LCN citera.Trpeo sam i Puklo mi u glavi izivcirao sam se i da izvinete popizdio,ako bi me hteo unban nebi vise cheat palio zivota mi eto nece se ovo ponoviti forum mi je jedva proradio nadam se da ces me unban.Ti si jedan odlican vlasnik mnogo smiren i dobar.Zzelim da vidim svoju donatorsku villu koju sam platio i nemam razloga citovati zhtevam UNBAN!Nnapominjem zelja mi je videti moju donatorsku villu ne zelim da citujem ali upotrebio sam u strani odbrane .
« Zadnja izmjena: Svibanj 21, 2016, 10:36:30 od Richard »
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija



Isko_Casanova

  • Gost
  • *
u: Svibanj 21, 2016, 11:18:05
/Unban
/area 5000 minuta
LOCK
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija