#

IME SERVERA

IGRACI

IP

STATUS

BElite Stateplay ** /// www.balkan-elite.info /// 37 / 200 51.178.185.231 Online

Autor Tema: Predlozi  (Posjeta: 758 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Brucce

  • Jr. Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    59
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Bosnia Zenica
u: Siječanj 15, 2020, 12:12:32
(1.)Pa sad je zima,bilo bi lijepo da ubacite neki posao kao naprimjer cistac ulica od snijega.Ali zato treba imati /ucp upaljen winter editon.I da grce se snijeg sa onim bagerom kao kod Gradjevinara i plata nek bude npr 15k da obidjes bolnicu LSPD Banku  i Opstinu i nazad 

(2.)Drugi prijedlog bi bio da se moze stavit maska kad nekog kidnapujes da mu bude crn ekran to jes blindfool da ne vidi kuda ides.To bi povecalo RP server.

(3.)Treci prijedlog je da se moze napravit mobile shop pa da mozes birati telefon npr Samsung s7,Iphone X itd.I da mogu npr stavit neki drugi telefoni npr neke druge boje da ne bude iste boje kao u GTA singleplayer,i da se stave cjene bolje npr ako je iphone X nek bude 100k i da ima svoje neke moci da mozes npr locirat nekog.Ako je skuplji telefon vece moci ima

(4.)Cetvri prijedlog je da se ubaci npr kad si kod policije kad te zaustavi i odes na event da ne mozes otic na event jer si ublizini policije.To bi smanjilo pravilo ''LTA'' jer LTA ti je to pobjegnes od policije.

(5.)Peti prijedlog je da se ubaci hrana npr hljeb,voce,povrce,sok,itd.. a ne samo da bude ''HRANA''to bi uljepsalo server.I da se ubaci da ako je hljeb vise HP daje

˙(6.)Šesti prijedlog je da kad obijes   neko vozilo da dobijes wanted level 2 za ''Kradja vozila''.I da imas mogucnost da ubacis naprimjer ''ALARM U VOZILO'' i da vlasniku se pojavi da krade vozilo neko na mapi i da pisti alarm kad ga obijes.Takodje bi bilo dobro Alarm lvl 1 Alarm lvl 2 Alarm lvl 3.Ako je alarm lvl 1 manje minuta ce ti biti locirano vozilo.I da moras kupiti GPS i ugraditi u vozilo pa ga mozes locirati.
« Zadnja izmjena: Siječanj 15, 2020, 12:15:51 od Adnan_Velickovic »
Sviđa mi se
1
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Članovi su reagirali s Sviđa mi se:
Marcello,
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija



Kidara

  • Sr. Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    394
    Lokacija:
    Novi Pazar
  • Gucci gang
u: Siječanj 19, 2020, 20:37:39
sta ce nam to xd [super idea]
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Brucce

  • Jr. Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    59
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Bosnia Zenica
u: Siječanj 19, 2020, 20:44:42
@Rick_Scar  brate uljepsa ce se server
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija