#

IME SERVERA

IGRACI

IP

STATUS

Balkan Elite Stateplay ~ Happy Hours** 46 / 200 51.178.185.231 Online

Autor Tema: Luxa Babo  (Posjeta: 802 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Han ツ

  • Full Member
  • *
  • Status:
    Offline
    Postova:
    149
u: Siječanj 22, 2017, 01:37:26
Ganjamo te,imas 6wl,na krovu si gore bio po metak i resi nas brat
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija



Esmir_Rekic

  • Sr. Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    481
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Bosna i Hercegovina
u: Siječanj 22, 2017, 02:23:16
@Havijer_Bolivarr  napokon da se u nečem slažemo. Å to se tiče mene ja mu unban dao ne bih jer neprekidno cituje. Imam snimak koji sam poslao Enki kako on koristi invis. Puno toga se promijenilo ovih dana na serveru jer ja i Noke smo non stop na reconu a i ostali gamemasteri se angažuju koliko mogu. Luxa i Jonso su banovani zahvaljujući meni a bit će ih joÅ¡ jer ih znam koji su ćiteri pa će igra biti svima zabavnija :D,
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


LuXa

  • Full Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    154
u: Siječanj 22, 2017, 10:33:18
@Havijer_Bolivarr  napokon da se u nečem slažemo. Å to se tiče mene ja mu unban dao ne bih jer neprekidno cituje. Imam snimak koji sam poslao Enki kako on koristi invis. Puno toga se promijenilo ovih dana na serveru jer ja i Noke smo non stop na reconu a i ostali gamemasteri se angažuju koliko mogu. Luxa i Jonso su banovani zahvaljujući meni a bit će ih joÅ¡ jer ih znam koji su ćiteri pa će igra biti svima zabavnija :D,
Al nemam invisible imam samo wall hack noclip i gun.cs eto reko sam sta imam od citeva a rapid HH aim i invisible nemam ne budite glupi
 A ti Esmire molim te suti kolko puta si ti dobio unban dobijes GMa i sad si ko nevinina curica ma bjez
Igram na BE vec evo 3 godine nez imal tacno  i  sad se uskurcili ovi sto su dosli prijem mjesec dva da me zajebaju dajte ba ljudi unban vise istece mi org i vip za koji dan..
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Ahmed

  • Super Hero Member
  • *
  • Status:
    Offline
    Postova:
    1157
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    [CENZURA]
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !
u: Siječanj 22, 2017, 10:48:27
Ne dajite unb cheateru ! :)
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
[CENZURA]


Esmir_Rekic

  • Sr. Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    481
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Bosna i Hercegovina
u: Siječanj 22, 2017, 10:50:26
Druze ja sam ti na eliteu više od godinu dana. A sto se tice mog citovanja prije to je iza mene a sada znam prepoznat svaki cit i citera postavit cu ja tebi dolaz da si ti nevidljiv
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


LuXa

  • Full Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    154
u: Siječanj 22, 2017, 11:22:21
Druze ja sam ti na eliteu više od godinu dana. A sto se tice mog citovanja prije to je iza mene a sada znam prepoznat svaki cit i citera postavit cu ja tebi dolaz da si ti nevidljiv
Ma nemoj takve osobe najvise mrzim svega mi 
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Garrey_Gibson

  • Novi Član
  • *
  • Status:
    Offline
    Postova:
    8
u: Siječanj 22, 2017, 12:03:25
Ajd ba ako svima mozete unban pa ja bi volio da i njemu dadnete... Zvam vecinu slucajeva kad igraci dobiju unban vecina ljudi vidit ce da je srv bar zasticen od cleo hackova il jos kakvih modova ... al uglavnom valjda ce izbrosat .. Ovo govorim zato sto ga znm ... Volio bi da ga unbanujete.. Ako je malo tezi slucaj mozete mu skinut 1 lvl il 2 .... @Paul @Ema
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


LuXa

  • Full Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    154
u: Siječanj 22, 2017, 13:13:16
Ajd ba ako svima mozete unban pa ja bi volio da i njemu dadnete... Zvam vecinu slucajeva kad igraci dobiju unban vecina ljudi vidit ce da je srv bar zasticen od cleo hackova il jos kakvih modova ... al uglavnom valjda ce izbrosat .. Ovo govorim zato sto ga znm ... Volio bi da ga unbanujete.. Ako je malo tezi slucaj mozete mu skinut 1 lvl il 2 .... @Paul @Ema
Ma kakav tezi slucaj nesto se zbugalo ja postao nevidljiv Esmir me sliko i banovali me....
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Havijer_Bolivarr

  • Jr. Member
  • *
  • Status:
    Offline
    Postova:
    94
u: Siječanj 22, 2017, 13:20:59
joj hljebe bajgi banuju ga za citeve i da ga unban i da mu skinu 1 ili 2 lvl jesi ti bot njem skinu 1lvl i on ce opet da citujee  ja ga nikad nebi unban  kila lik sa 1 metkom i cit za nevidljivost i bog znas sta jos ima
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Quinn

  • Full Member
  • *
  • Status:
    Offline
    Postova:
    100
u: Siječanj 22, 2017, 13:32:50
Ja bi tocno zabranio odgovaranje tu u te podforume. Ima foruma na kojima kad komentiras zahtjev za unban a nisi admin imas ban na barem 3 dana...

Smirite se sa tim retardiranim postovima koji nicemu ne vode i pustite nadlezne da odrede.
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Osman_Celine

  • Novi Član
  • *
  • Status:
    Offline
    Postova:
    29
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    BIH
u: Siječanj 22, 2017, 17:56:45
Nek si i ti banovan,Samo da Antonija banuju jos to bi bilo dobro.Ali uhvaticemo mi vas opet.I sam si sebe gore odao kad si rekao
"Ne zelim da mi org propada ovo ono.." Pa normalno da ti ide organizacija kad je u organizaciji svaki zivi clan citer.Toliko od mene pozz.
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


LuXa

  • Full Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    154
u: Siječanj 22, 2017, 19:54:12
Nek si i ti banovan,Samo da Antonija banuju jos to bi bilo dobro.Ali uhvaticemo mi vas opet.I sam si sebe gore odao kad si rekao
"Ne zelim da mi org propada ovo ono.." Pa normalno da ti ide organizacija kad je u organizaciji svaki zivi clan citer.Toliko od mene pozz.
AHAHAHAHA NASO SE PRAVI ODGOVARAT AE MRS MI S TEME
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


LuXa

  • Full Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    154
u: Siječanj 23, 2017, 20:16:17
E pobirso sam citeve de vise rjesite da pisem oprostaj ili da snimim novu epizodu xD
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Ema_Arccado

  • Gost
  • *
u: Siječanj 23, 2017, 21:10:37
unban

lock
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija