#

IME SERVERA

IGRACI

IP

STATUS

BElite Stateplay ** /// www.balkan-elite.info // 40 / 200 51.178.185.231 Online

Novi Postovi

 Str: [1] 2 3 ... 10
1
Ban/Unban / Odg: [BE UNBAN] General
« Zadnji post od gervonta u Danas u 12:39:45 »
bl za dedu zapostavio je familiju ne ide na roditeljske i ne placa alimentaciju
2
Žalbe na igrače / [BE ZALBA] Wolf
« Zadnji post od Guimaraes u Danas u 11:54:27 »
Vaš nick na serveru:Lui_Teng
Ime prijavljenog igrača:Wolf
Razlog prijave:RK+VA
Dokazi[OBAVEZNO]:1.pao: https://imgur.com/a/wxJIFCI 2.vratio se: rk i va: https://imgur.com/a/aSJmc2M
Nešto za dodati:ne moze on za 15sekundi da dodje od BE gl do tehnickog jednostavno port.
3
Ban/Unban / Odg: [BE UNBAN] General
« Zadnji post od Flash. u Danas u 10:48:20 »
Unban dedu,ponestalo mu lekova za smirenje dok ceka unban
4
Vaš Nick  na Serveru: libor delassio
Vaš Level na Serveru: 19
Razlog zašto ste Banovani (RAZLOG KOJI JE NAPISAO ADMIN): pao provjeru
Slika bana (Obavezno): ima logovi
Nick Admina koji vas je Banovao: beli
Priznajete li krivicu[DA/NE]: NE, nisam kriv.
Nešto za dodati: Necu nepravdu, nek rijesi neko iz vrhovnog staffa, jer ocigledno ste vi djecurlija koji nemate blage veze o sampu. FuckUltra kako vec je fajl koji ne postoji nigdje na mom user accountu gdje je radjena provjera. Zahtjevam direktno od @PaulC  da udje u racunar. Nisam nista dirao sve stoji kako jest i ne zelim disarm bez razloga. Neodgovorni pojedinci da se sklone iz staff teama!
decko vidi se da si oboleo, dobio si unban sa kaznom sto znaci da vise nisi banovan i postavljas opet unban u nadi da ce ti se skinuti disarm moze samo [CENZURA] ti se skine da je iskaramo
6
Ban/Unban / Odg: (BE UNBAN) Libor Delassio
« Zadnji post od fayer.exe u Danas u 05:18:44 »
Vaš Nick  na Serveru: libor delassio
Vaš Level na Serveru: 19
Razlog zašto ste Banovani (RAZLOG KOJI JE NAPISAO ADMIN): pao provjeru
Slika bana (Obavezno): ima logovi
Nick Admina koji vas je Banovao: beli
Priznajete li krivicu[DA/NE]: NE, nisam kriv.
Nešto za dodati: Necu nepravdu, nek rijesi neko iz vrhovnog staffa, jer ocigledno ste vi djecurlija koji nemate blage veze o sampu. FuckUltra kako vec je fajl koji ne postoji nigdje na mom user accountu gdje je radjena provjera. Zahtjevam direktno od @PaulC  da udje u racunar. Nisam nista dirao sve stoji kako jest i ne zelim disarm bez razloga. Neodgovorni pojedinci da se sklone iz staff teama!
nije mi jasno stavio si ovo jer mislis da ce paul pregledat i undisarmat te?
7
Ban/Unban / Odg: [UNBAN]Tommy_Verderaz
« Zadnji post od fayer.exe u Danas u 05:17:55 »
Bl za malo antipaticno isforsirano deriste koje je nastalo sasvim slucajno jer se nije ocekivalo da ce musko i zensko na ruskom eksperimentu da se jebu
8
Žalbe na igrače / Odg: (BE ZALBA) Stefan_Gavricc
« Zadnji post od El_Leoon u Danas u 01:34:08 »
Vaš nick na serveru:Stefan_Gavricc
Ime prijavljenog igrača:El_leon
Razlog prijave:skama ljde nisam jedini
Dokazi[OBAVEZNO]: https://imgur.com/a/8yr10if
Nešto za dodati:Ako ne verujete pitaj te Dizzi GMA kao prodaje imanje i onda nudi biliko za milijone zahtjevam da vrati pare i da se kazni nisam jednini uzima preko 60m na skam(Ovo ako odbijete  stvarno staff potrudite se molim vas) Trebao da proda imanje prodao mi BIKE za 10m nemam sad 10k svega

Poz,poz,Sve u svemu do tebe je kralju sto ne gledas sta prihvatas,to je tvoj problem sto ti nisi gledo sta si kupovo i sta si prihvcao,a  reallno gledajuci ja sam tebi bicklo prodao za 10 miliona :) i jos nikad nigdje na ovom serveru nisam vidio da neko imanje od 50MT prodaje za 10.000.000$ To je tvoja krivica sto ti ne pratis sta kupujes i kako kupujes. Do mene ti tu nije sam si kriv jer nisi gledao sta si prihvacao za kupnju,Poz!
9
Žalbe na igrače / (BE ZALBA) Stefan_Gavricc
« Zadnji post od Stefan_Gavric u Danas u 01:15:24 »
Vaš nick na serveru:Stefan_Gavricc
Ime prijavljenog igrača:El_leon
Razlog prijave:skama ljde nisam jedini
Dokazi[OBAVEZNO]: https://imgur.com/a/8yr10if
Nešto za dodati:Ako ne verujete pitaj te Dizzi GMA kao prodaje imanje i onda nudi biliko za milijone zahtjevam da vrati pare i da se kazni nisam jednini uzima preko 60m na skam(Ovo ako odbijete  stvarno staff potrudite se molim vas) Trebao da proda imanje prodao mi BIKE za 10m nemam sad 10k svega
10
Ban/Unban / Odg: [UNBAN]Tommy_Verderaz
« Zadnji post od Kapuccino Izmirijeva. u Danas u 00:25:46 »
anban ga
 Str: [1] 2 3 ... 10