#

IME SERVERA

IGRACI

IP

STATUS

BElite Stateplay ** /// www.balkan-elite.info // 66 / 200 51.178.185.231 Online

Autor Tema: Me Stojan  (Posjeta: 1981 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Stojan_Filipovic

  • Gost
  • *
u: Siječanj 30, 2015, 20:49:26
Vaš nick na serveru: Stojan_Filipovic
Odakle dolazite: Srbija brate :)
Vaše SA-MP iskustvo: Pa igram na cop vs robbers jer mi je zanimljivo to inace sam igrao na jedsn od odlicnih Role Play servera kog necu da imenujem i bio sam banovan zbog razgovaranja sa jednim drugom o nekom serveru . Tamo sam na tom serveru poceo igrati i tu me je drug iz skole upoznao sa pravilima ali ne odlicno . Zato nasao sam dobrog druga i uvek mi je pomagao cak i da udjem u org i naucio me je pravilima on je zaskuzan za sve sto sada znam od prilike :)
Zašto ste se odlučili za Elite: Pa bio sam banovan i trazio sam server i video Balkan Elite . Nikad cuo a ima dosta igtaca pa da probam . Uso ono 1m koji nikada nisam imao :D i lvl6 koji sam imao i rekao da probam. Poceo i eto :)
Nešto za dodati: Verovatno me svi znate :) i planoram nastaviti da igram na serveru jer sam odlucio da postanem mnogo bolji kao sto sam za ovoliko mnogo napredovao :)
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija



Sego

  • Gost
  • *
u: Siječanj 30, 2015, 21:33:47
Cops and Robbers hhaa to je nes najbolje, dobro si sklopio ovo
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Stojan_Filipovic

  • Gost
  • *
u: Siječanj 30, 2015, 21:39:15
Jeste sve je tako a prvi test za najjaci org na tom prvom serveru jeste sto moj drug koji igra vec dve tri godine preko skype mi prica XD
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Sego

  • Gost
  • *
u: Siječanj 30, 2015, 21:55:43
Jeste sve je tako a prvi test za najjaci org na tom prvom serveru jeste sto moj drug koji igra vec dve tri godine preko skype mi prica XD
Koji je nick od druga?Ako igra na BE?
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Roman Atwood

  • Gost
  • *
u: Siječanj 30, 2015, 22:10:55
Pozz ;)
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Stojan_Filipovic

  • Gost
  • *
u: Siječanj 31, 2015, 07:57:10
Jeste sve je tako a prvi test za najjaci org na tom prvom serveru jeste sto moj drug koji igra vec dve tri godine preko skype mi prica XD
Koji je nick od druga?Ako igra na BE?

Mislim da ne igra inace se tamo zvao Dragan_Mihaljevic ili Mihailevic , kad smo razgovarali slucajno je napisao u IC da otvara njrgov drug server i onaj admin pocne da ga speca i provalimo i pocnemo da razgovaramo telefonom posle kad smo se rastali on otiso da zaradjuje pare a ja malo da preprodajem iita me Admin koji ti je onaj skom si ragovarao i ja mu kazem da ako nas ne banuje recicu i on obeca a ja bio [CENZURA] i kaem mu i bano nas obojicu . Od tada se nikada nismo videli , ja sam tamo dobio unban ali nexnam za njega proveravacu jos pamtim da mu je broj bio 442395 :(
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Roman Atwood

  • Gost
  • *
u: Siječanj 31, 2015, 10:24:28
Lock
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija