#

IME SERVERA

IGRACI

IP

STATUS

Balkan Elite Stateplay | HappyJob: Zastitar 79 / 200 51.178.185.231 Online

Autor Tema: United States Army | Can't forget us  (Posjeta: 2889 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

blackangeliffy

  • Novi Član
  • Status:
    Offline
    Postova:
    5
  • Benedetto Shakur lično - El Professor.
u: Studeni 29, 2021, 12:52:28
Ime na serveru: \\\ - ///
Slika/Video:
Opis: 2k19 vibes
Nešto za dodati: Can't forget us
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija



~ Randy ~

u: Studeni 29, 2021, 12:53:38
Prica je odavno ispricana  :D :)
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija




SHAKUR

  • Legend Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    2523
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Sarajevo
  • Nisam tu često - ali kad jesam primjeti se !
u: Studeni 29, 2021, 13:17:23
✧KRATAK VIDEO✧
 
Izuzetno mi je bilo drago upoznati ovaku ekipicu sa kojom smo uspijeli svašta postići za kratak period na ovom serveru i sa Los Santos Police Departmantom također i sa United States Army-om sa par osoba a to su: Dean Shakur, Benedetto Shakur, Carl Zakhaev, Daco Corleone, Randy Undertaker, Leo Close i Hare Zakhaev... // PS. ako sam nekog zaboravio halalite ali ove osobe su uvijek bile tu i sada su.

Moram priznati da dugo nisam upoznao bolje momke sa kojima možete da igrate normalno i da se priča normalno sa njima, da slušaju šta se kaže i da poštuju šta se kaže. Ovi momci su prva klasa svih nas čak i priznajem svi oni bolje  znaju od mene uRP-u i da vode organizacije, da uživaju u onome što rade kao što svi uživamo u ovom RP-u.  Napustio sam ih prije 3years  i vratio sam se sad malo na "samp" scenu tako reći i ja ponovo ostajem bez riječi niko se nije raspao niko nije otišao na svoje strane (RL život) oni su idalje tu na istom tom "DISKORDU" na kojem su ostali i svi su tu i spremni ponovo da rade što smo radili i do sada RP-ali vodili LSPD, USA i slično.... Ovi momci sami po sebi su svoja priča svi vjerujemo jedni drugima i nikad nismo imali problem između nas a da ga nismo riješili za par minutica svako je poseban i za svakog bi mogao pisati po dva lista priču kako i šta radi i kakva je ko osoba, svi su za pohvalu i svi su posebni na svoj način ne mogu se ovi momci opisati drugačije jer ovo ne možete naći da tražite 10 godina. Ove momke ako sretnete i uklopite se sa njima vi ste svoje završili imate skim da pričate, igrate, zafrkavate a što je najbitnije imate braću.
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


SHAKUR

  • Legend Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    2523
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Sarajevo
  • Nisam tu često - ali kad jesam primjeti se !
u: Studeni 29, 2021, 13:22:57
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


EnemySpotted

u: Studeni 29, 2021, 20:31:22
Ko su ovi botovi
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Manijak BE

  • Game Admin
  • Status:
    Online
    Postova:
    2703
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Drzava Bosna !
  • IG: Manijak
u: Studeni 29, 2021, 21:23:08
Nekad bilo brate..Volio bi da uzmete PD ili Vojsku da ponovo se pokusa isto.
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


blackangeliffy

  • Novi Član
  • Status:
    Offline
    Postova:
    5
  • Benedetto Shakur lično - El Professor.
u: Studeni 29, 2021, 21:31:11
Strpljenja Keno, samo sabura hehe  8)
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


SHAKUR

  • Legend Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    2523
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Sarajevo
  • Nisam tu često - ali kad jesam primjeti se !
u: Studeni 29, 2021, 22:27:23
Uskoro @Noke samo da bude koje slobodno mjesto, ako možeš nam srediti to što prije mi smo na broju već  ;)
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Manijak BE

  • Game Admin
  • Status:
    Online
    Postova:
    2703
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Drzava Bosna !
  • IG: Manijak
u: Studeni 30, 2021, 11:50:36
Velika je razlika trenutno stanje. Kazne kad pisu nije potrebno da se RP-a, igraca smiju pretresat stojeci i evo od danas cujem da se igrac smije vuci stojeci ukoliko ne treci jer ta pravila odredjuje lider gospodo. Taj sam odgovorio dobio od admina ni manje ni vise pazi ovo majke ti. https://imgur.com/BJ405gl
Zelim brzo da nam se vratite i da pocnemo opet pricu kao nekad prije.
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


blackangeliffy

  • Novi Član
  • Status:
    Offline
    Postova:
    5
  • Benedetto Shakur lično - El Professor.
u: Studeni 30, 2021, 12:31:19
Keno brate, koliko god to svi poricali, Elite kao i svaki drugi server je monoton ako PD, FBI i slične law fakcije ne znaju napraviti atmosferu na serveru, igrači koliko god voljeli deathmatch vole vidjeti nešto novo i inovativno na serveru, podržite promjenu barem vi stariji, ubrzo nas očekujte. US Army reborn.
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Manijak BE

  • Game Admin
  • Status:
    Online
    Postova:
    2703
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Drzava Bosna !
  • IG: Manijak
u: Studeni 30, 2021, 14:07:17
Keno brate, koliko god to svi poricali, Elite kao i svaki drugi server je monoton ako PD, FBI i slične law fakcije ne znaju napraviti atmosferu na serveru, igrači koliko god voljeli deathmatch vole vidjeti nešto novo i inovativno na serveru, podržite promjenu barem vi stariji, ubrzo nas očekujte. US Army reborn.
Slazem se, koliko god se mi voljeli DM-ati postoje druge stvari koje bi radili kako nam ne bi bio smor. Normalno da cu ja DM-ati PD-a zaustavljaju me svako 2minute smor im RP-ati samo daj dozvole /do uzeo bih /do vratio bi eto je trenutno vrh PD-a. WL listu nisu naucili, a ne da znaju kodove sto smo mi prije znali. Igraci nisu krivi nisam ni ja znao kodove i druge stvari dok mi lider Shakur nije objasnio. Koliko smo samo vremena provodili skupa na discordu, bilo nas je u pocetku 3-4 samo, al nismo sve primali. Trenutno nije bitno koje clan bitno je da ima clanova sto je smijesno pogotovo za RP org kao sto je PD/Vojska
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


blackangeliffy

  • Novi Član
  • Status:
    Offline
    Postova:
    5
  • Benedetto Shakur lično - El Professor.
u: Studeni 30, 2021, 16:52:16
Keno brate, koliko god to svi poricali, Elite kao i svaki drugi server je monoton ako PD, FBI i slične law fakcije ne znaju napraviti atmosferu na serveru, igrači koliko god voljeli deathmatch vole vidjeti nešto novo i inovativno na serveru, podržite promjenu barem vi stariji, ubrzo nas očekujte. US Army reborn.
Slazem se, koliko god se mi voljeli DM-ati postoje druge stvari koje bi radili kako nam ne bi bio smor. Normalno da cu ja DM-ati PD-a zaustavljaju me svako 2minute smor im RP-ati samo daj dozvole /do uzeo bih /do vratio bi eto je trenutno vrh PD-a. WL listu nisu naucili, a ne da znaju kodove sto smo mi prije znali. Igraci nisu krivi nisam ni ja znao kodove i druge stvari dok mi lider Shakur nije objasnio. Koliko smo samo vremena provodili skupa na discordu, bilo nas je u pocetku 3-4 samo, al nismo sve primali. Trenutno nije bitno koje clan bitno je da ima clanova sto je smijesno pogotovo za RP org kao sto je PD/Vojska

Vojska po novom manualu će imati nešto zanimljiviju priču nego ranije, iako je i ranije bilo mnogo zanimljivo. Očekujte ubrzo veliku promjenu i podržite @SHAKUR a u onome što ćete vidjeti.
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija


Dzoniッ

  • Legend Member
  • Status:
    Offline
    Postova:
    2089
    Spol:
    Muški
    Lokacija:
    Лос Ангелес
  • ADMINISTRATOR | Dzoni
  • IG: Dzoni
u: Prosinac 17, 2021, 17:02:30
Sefovi rpa iskreno
Sviđa mi se
0
Ljubav
0
Haha
0
Ljutito
0
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija
Nema reakcija